Chaterbox• 31 марта 2023
Высокий сахар у ребенка
Дочке 10. Неделю назад поднялась температура 39, горло болело. Горло вылечили,но началась тошнота и боли в животе. Сегодня сдали анализы. Знаем уже что сахар 6.
Впервые такое. Кто сталкивался, подскажите пожалуйста,с чем это может быть связано и на сколько серьезно?
К врачу записались, но нервничаю очень.
Кудрі кручу сама• 31 марта 2023
Ответ дляРоза в вазі
Возможно это ковид, у меня на фоне ковида сахар был 10.
А потом что?
Роза в вазі• 31 марта 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
А потом что?
Потом упал, контролировала ещё 6 мес
emerald_88• 31 марта 2023
На фоне болезни и лекарств.
Пересдайте позже строго натощак и ещё гликемический гемоглобин добавьте
Попихтю та й годі• 31 марта 2023
Ответ дляВбигудях
6 - очень хороший сахар, говорю вам как диабетик
А у вас какой?
Дуб береза• 31 марта 2023
Питание может быть.
У моей в детстве был повышен, она любила сладкое и булки.
Сидели на диете - говядина и гречка)
Зрадорозганячка• 31 марта 2023
У мого сина 10 років теж цукор 6+. Глікований 5,5, на верхній межі норми. Педіатр сказала, що все норм
.
Наразі посадила його на дієту-мінімум солодкого, булок, ніякої коли і соків, бо якщо чесно сильно грішив вкусняшками. Перездамо через місяць і буду бачити далі.
. Наразі посадила його на дієту-мінімум солодкого, булок, ніякої коли і соків, бо якщо чесно сильно грішив вкусняшками. Перездамо через місяць і буду бачити далі.
Бесбардак• 31 марта 2023
У моей подруги во время ковида и неделю после сахар был 8-9. Потом нормализовался.
ОноВамнадо• 31 марта 2023
Она вечером что-то скушала сладкое или Жирное. Перед сдачей с 16:00 надо быть на легкой еде, без сахара и жира
Кудрі кручу сама• 31 марта 2023
Ответ дляВбигудях
Объясните, что значит хороший? Экспресс- тест имеете ввиду? А если из пальца, вены, это сахар выше нормы считается?
harchushyn• 31 марта 2023
Ответ дляВбигудях
ну він хороший саме для діабетиків.
Для здорових людей він підвищений,якщо їм до 60-ти.
Швидка Настя• 31 марта 2023
Може після хвороби,6 це ще добрий знак,в мене бувало 6.3,перездала все добре,глікований 5.2,тому паніки не треба,але перепровірити обовязково,так як часто цд можн бути після перенесених хвороб
палка-копалка• 31 марта 2023
Ответ дляОноВамнадо
Це ніяк не впливає! Годі вже.
палка-копалка• 31 марта 2023
В мене теж було в дитинстві мовляв після вірусу. А у віці виявилось, що то mody-діабет.
палка-копалка• 31 марта 2023
Ответ дляШвидка Настя
Це не нормально. А на глікований молитись не треба, сумнівний показник.
Швидка Настя• 31 марта 2023
Ответ дляпалка-копалка
Це не нормально,але так буває,що показник може бути завищений після хвороби,от якби там було 7 тоді можна і панікувати,а так поки перездати,глікований в мого тата діабетика високий 9,тому для мене 5.2 це дуже круто,зазвичай якщо проявляється діабет у дітей то це зразу за 10,принаймні у похресника,племінника було 11 і під 20
Chaterbox
• 31 марта 2023
Ответ дляharchushyn
Ви самі визначили,що 6-ВИСОКИЙ чи ендокринолог чи в бланку було вказано?
Лаборантка,которая делала анализ сказала
Маргарита-8944• 31 марта 2023
Перевірте ще раз після того як дитина одужає.
Зранку натщесерце. (це важливо)
Якщо буде більше 5,6 - зверніться до ендокрінолога
Зранку натщесерце. (це важливо)
успокойте_Меня• 31 марта 2023
Ответ дляВбигудях
Хороший для диабетика.
Нервогенератор• 31 марта 2023
Ответ дляВбигудях
для вас, как для диабетика, да, хороший, для девочки - нет, нужна консультация врача
harchushyn• 31 марта 2023
Ответ дляChaterbox
По одному показнику захищеному не варто робити висновки.
Призначать додаткові.
Але
Харчування ОБОВ´ЯЗКОВО переглянути і спосіб життя.
Вуглеводи зменшити . Цукор зменшити. Випічку забрати. Рух добавити.
Призначать додаткові.
Але