В якійсь темі тут недавно прочитала цю фразу, що буде так, що й живі позаздрять мертвим? Що мається на увазі і звідки це?
Vlada-Maria• 02 апреля 2023
Ответ длячаревна
Это все понятно, что вы пишите.
Какой выход из этого вы видите?
Уступить территории, закончить сейчас войну, дожить свой век. Потом наши внуки воевать будут?
Мы слишком дорого платим, чтоб остановиться
Какой выход из этого вы видите?
До таких не дійшло навіть після того, ЩО творять окупанти на окупованих територіях. І не дійде, на жаль... безліч прикладів
Snow bunny• 02 апреля 2023
Ответ дляNat-li
Вы выйдете из сидения на советчице 24/7 и пойдете. Не?
Так это ж борец за равноправие полов, он только после женщин
Ответ длячаревна
Это все понятно, что вы пишите.
Какой выход из этого вы видите?
Какие территории? И войну как закончить? Если сраку не надрать, то лезть будут постоянно.
Я не знаю какой выход. Но писать: не трогайте, а то будет плохо- ну такое. Пока что плохо только украинцам
Ответ дляZara Zara
Росія країна виробник зброї. Розміновувач змій горинич який виробляється в Росії по всьому світу купують після бойових дій ,і таких прикладів купа
У нас надія на Бога і на країн спонсорів
Звісно виробник.
Які досягнення у змія горинича під Вугледаром?
malinka.ya• 03 апреля 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Это из Библии , когда случатся сильнейшие за историю катастрофы что разрушат даже горы , люди будут болеть страшными болезнями ,и войны случатся ,и голод и мировая власть тирана
Именно то , что и происходит сейчас
Мармедадка- шоколадка• 03 апреля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Не переживайте автор, завжди можна померти і перестати заздрити
А аы оптимист
ksusha1155• 03 апреля 2023
Ответ дляkuskus
Але ж діє, бо будь-яку подію можна загнати в рамки пророцтва з Біблії
Так, діє на переляканих))) із останніх подій- вже ридають, що потоп буде як пашку-мерседеса копняком під зад поженуть з Лаври)))) релігія побудована на страхах прихожан.