Зілля до весілля• 03 апреля 2023
Коллега называет маму на Вы
Я такое первый раз слышу. А вы встречали? Звонит часто (мы напротив сидим), коллеге 45 лет. Маме около 80
МинерАлочка• 03 апреля 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Просто поколения разные, по разному. Мне 46 и я своих теть на Вы. Например, тетя Лена вы ... Племяшка с детства на меня тетя ты...и без имени )) . Сын мой свою тетю на ты))
У соседей сегодняшняя молодежь своих дядь и теть по имени, просто, без приставки дядя и тетя)))
Так что да, как у кого заведено))
Ладно, Бог с ним.
Дети ваши как к вам обращаются?
Анонім Завгосп• 03 апреля 2023
Ответ дляМинерАлочка
Ладно, Бог с ним.
Дети ваши как к вам обращаются?
На ты, конечно ))
МинерАлочка• 03 апреля 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
На ты, конечно ))
А, ну тогда все. Главное как у вас заведено.
А то уж думала и вы приучили к уважению себя.
Апофиозная• 03 апреля 2023
Я називаю маму на ви, мені 35 років, сестри теж на ви, батька на ти, нас так бабуся навчила
ПанВиктория• 03 апреля 2023
Мій дід (не рідний) в свої 50 до матері як вона жива була - тільки на Ви.
Точная копия плова• 03 апреля 2023
У меня папа своих родителей называл на вы. А мама свою маму и папу на ты. Тут уж как в семьях заведено. Я бабушку на ты называла любую
И папину и мамину, а вот бабушку мужа на вы. Ее так все называли.
Апофиозная• 03 апреля 2023
До чужих завжди говорю на ви, чоловік до чужих частіше говорить на ти, і мені стає ну дуже не зручно
МинерАлочка• 03 апреля 2023
Ответ дляАпофиозная
Цікаво, а звідки ви вдвох?
Апофиозная• 03 апреля 2023
Ответ дляМинерАлочка
Цікаво, а звідки ви вдвох?
Я з Коростеня, чоловік до 20 років жив в Казахстані, зараз живемо в Житомирі
Жена брата Админа• 03 апреля 2023
Да, я тоже с таким сталкивалась. Меня это немного шокировало, сразу такая дистанция в общении между родителями и детьми.
Котя_люлю• 03 апреля 2023
В мене знайома по школі батьків на Ви називає. Коли познайомилися, здивувалася, спитали з іншою подружкою. Вона каже, в нашій сім‘ї так прийнято, ще потім у мами спитала, сказала, що теж інколи зустрічала. Вони родом з Тернопільської області. От брат знайомої набагато молодший за неї, то батьків на Ти називав. Хоча, роки два не бачилась, він вже старшокласник, може вже по іншому.
Але казали, що заставляти не будуть, це вже його вибір буде.
Апофиозная• 03 апреля 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Можливо зі сторони це так здається, дистанції не відчуваю, я ж все життя так називаю
Бесбардак• 03 апреля 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Вы так с укором написали, мол, она сама виновата, что поздно родила. А вы в курсе, что у женщин разные могут быть обстоятельства почему они рожают в столь зрелом возрасте, от проблем с зачатием до невозможности найти вовремя пару?
Це тільки ваше бачення. Щось там проміж строк прочитали
Mira29-c3c3• 03 апреля 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Немає жодної дистанції.
Мені 40. Також до батьків звертаюся на Ви.
Синиця у спідниці• 03 апреля 2023
Я недавно тему-опрос создавала. Тоже впервые услышала у блогера, что она к родителям на вы.
Мне 39 лет, к родителям, бабушкам, прабабушкам на ты.
Синиця у спідниці• 03 апреля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Немає жодної дистанції.
Почему вы начали к родителям Выкать? Это, значит, родители вас в детстве исправляли? Дети обычно всем тыкают изначально.
Апофиозная• 03 апреля 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Мені здається раніше дітям не треба було по десять разів одне і те ж говорити, раз сказали і діти слухалися. В нашій родині було так
Синиця у спідниці• 03 апреля 2023
Ответ дляАпофиозная
Т.е. ребенок начинает в год говорить мама дай, иди и тут мама такая - дайТЕ, идиТЕ и ребенок сразу же ок, мне не нужно 10 раз повторять?
Апофиозная• 03 апреля 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
😁коли писала думала за дітей по старше, дивлячись на ситуацію з вашого посту, справді смішно😄
Mira29-c3c3• 03 апреля 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Я цього не пам’ятаю.Зверталася на Ви. До дідусів і бабусь також .
Педиатор_я• 03 апреля 2023
На вы родителей слышала только у поколения 70+, в основном, из сел. Отношения в семьях там были уважительные и близкие.
Среди моих сверстников +-40 все к родителям на ты. Единственное, что прямо сильно удивило, это когда нг отмечали с одногруппниками, одна девочка звонит :’ тань, ну что, сидите еще? А витя еще не спит? Ну хорошо, завтра днем приеду’. Я спрашиваю, мол, к сестре завтра едешь? Она-нет, это я родителям позвонила узнать как они. Больше не встречала таких, кто обращается к родителям по имени. Кстати, сейчас и ее муж к тестю с тёщей обращается по имени на ты, и внуки тоже. Но им норм, так сами родители захотели.
Мяо мой мяо• 03 апреля 2023
Ответ дляМинерАлочка
А до бабусі з дідусем?
Як я говорю чи мої діти? Я до батьків своїх і до бабусі на ви завжди.
Мої діти до моїх батьків на ти, але була спроба в моєї мами перевчити на ´ви´. Просто вони бачаться рідко, може раз в три міс, то спроби були не вдалі
Мяо мой мяо• 03 апреля 2023
Ответ дляАпофиозная
Раз сказали і послухались. Бо наступний раз будуть бити. В нас так було
Зілля до весілля
• 03 апреля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Кстати коллега говорила, что ее мама в детстве лупила((
Синиця у спідниці• 03 апреля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Какой ужас! Сочувствую
сказочное_Бали• 03 апреля 2023
Родичі мого чоловіка, хлопці 30+, називають маму на ви, тата на ти. Хз, чому так склалося. Бабуся свого часу свою маму теж на ви називала. В сім´ях різні правила бувають
НеКонец-Света• 03 апреля 2023
Ответ дляАлгонавт
Мамо, идите вы нах***
зато на вы, значит уважительно.
Ось ви смієтесь, а у мене реально така історія була з сусідами-алкашами. Приїхали мама і доця з якогось села, зняли будинок поряд з нами. Квасили кожен день, мама не працювала, а дочка на базарі торгувала. Прийшла доця піддата з роботи, а мама вже ’готова’ в дим, було літо, жарко, вікна вони настіж відкрили, а ми з моєю мамою якраз біля їх будинку у дворі були. Тут чуємо, що та п´яна маманька щось до дочки варнякає, гроші типу від неї вимагає на завтрашню опохмелку, а доця, сама уже заплітающимся язиком, але так культурно: ’Мамо, ідіть на*уй. Мамо, ідіть на*уй, я Вам кажу!!! Ідіть, бо я Вам зараз у писок дам!’
А моя мама каже:’ От бачиш, яка вихована дитина. На ’ви’ до мами’ І давай ми разом сміятися. Так що, до одного місця ті ’культурні’ виє*они, скажу я вам, любі малята
АнтиТанкист• 03 апреля 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Я сама з Рівного в таке чула інколи в дитинстві,то мене якось і коробило... Я маму,бабусю називала на ти...
Мене коробить на ты