viktori_ya07• 04 апреля 2023

Запрошую охочих долучитись до срачу)

Вітаю! Цікавить думка форумчан стосовно наступної ситуації. Замовила тут на кідстаффі пальто доньці. В оголошенні автор вказує, що повернення товару приймає з відділення пошти після огляду покупця. Я замовила на Поштомат, оскільки відділення розташовані незручно для мене. Отримала пальто невідповідного розміру (S), яке ще й більшомірить, тобто реально М з запасом, хоча замовлено було XS. Звернулась до продавця з проханням повернути товар як той, що не відповідає умовам угоди купівлі-продажу. У відповідь відмова читати мої повідомлення і чорний список. Питання таке: це взагалі так зараз? У кого який досвід подібних ситуацій на кідстаффі останнім часом? Продавець має близько 400 активних оголошень, тобто не випадкова людина.
Icosmo• 04 апреля 2023
Ответ дляnatapri
Да, но продавец об этом ДО СИХ ПОР не знает)
Ну в дані ситуації не знає, але тут у деяких такий посил що це в принципі нічого не міняє, бо «даже если мы ошиблись то обмена все равно нет»

автор viktori_ya07 • 04 апреля 2023
Дівчата, дякую за увагу, звичайно, а власним досвідом з вирішення подібних непорозумінь нема кому поділитись?
Icosmo• 04 апреля 2023
Ответ дляharchushyn
Зі сторони складу також все логічно.
Посилку -забрали.
Якщо забрали значить все підійшло.
Зі сторони скаду звичайно логічно але трішки не по закону, звісно якщо це не товари які по закону обміну не підлежать
natapri• 04 апреля 2023
Ответ дляIcosmo
Тоже удивляет такой подход. Но я заказываю часто через почтомат, дважды было, что принесла домой перемеряла, и несоответствие на 10 см было, оба раза предлагали возврат, даже слова не сказали по поводу того, что я забрала домой посылку
Carin• 04 апреля 2023
Ответ дляviktori_ya07
А Вы продавца в тему пригласили?
natapri• 04 апреля 2023
Ответ дляviktori_ya07
Попробуйте с продавцом связаться через другой аккаунт, вставьте скрин с вашего заказа и обведите ХС, и фото бирки и обведите С. И напишите что размер выслан не тот.
автор viktori_ya07 • 04 апреля 2023
Ответ дляCarin
А Вы продавца в тему пригласили?
Я в чорному списку. На моє прохання запросила одна дівчина з цієї теми.
4мама• 04 апреля 2023
Ответ дляIcosmo
то можно було відразу відправити те що покупець замовив і проблем не було б
Продавець - дроп. Вона бачити не бачить то все в очі. Прийняла замовлення - передала на центральний офіс, ті - рознарядку на склад.
Єдине що можна порадити - обов’язково вказувати таку модель роботи, щоб люди хто ’не в темі’ звертали на то увагу.
Авторе, співчуваю, але Вам корона тисла виконати умови продавця. Як то кажуть ’від дурної голови ногам спокою нема’.
Я вини продавця не бачу, її відповідальність обмежується її оголошенням. Домовляйтесь про обмін за свій рахунок. Висилайте наложкою.
Carin• 04 апреля 2023
Ответ дляviktori_ya07
А, поняла, отлично.

natapri• 04 апреля 2023
Ответ для4мама
Продавец в данной ситуации должна договориться со складом о возврате, но она не знает что автору не тот размер выслали. Не нужно сейчас про отделение почты, отправка на почтомат не означает что можно выслать пустую коробку либо не тот размер что заказывали
natapri• 04 апреля 2023
Ответ дляCarin
А, поняла, отлично.
Так продавец скорей всего в тему заходить не будет
автор viktori_ya07 • 04 апреля 2023
Ответ для4мама
Та яка корона? Просто відправте мені товар, що я замовила, і будь-які мої претензії до товару будуть моїми проблемами. Але якщо помилка або непорядність продавця, то в чому моя провина?
4мама• 04 апреля 2023
Ответ дляnatapri
Напевне продавцю просто в лом.
Не знаю, ттт, я замовляю майже все з повною оплатою наперед і дуже відповідальні продавці трапляються. Але я переважно пром, розетка або напряму сайт виробника.
Останній рік як ніколи багато купую тут, в Україні.
Incanto77• 04 апреля 2023
Ответ дляuul
Вот,поэтому я никогда ничего стараюсь не заказывать у дропшипперов, они в принципе не за что не отвечают и часто товар в глаза не видели, не понятно за что свой процент получают.
А как распознать дропшиппера?
4мама• 04 апреля 2023
Ответ дляviktori_ya07
Вам вже тут мільйон раз написали, що вона не продавець, а дроп. Вона сама нічого не відправляє.
4мама• 04 апреля 2023
Ответ дляIncanto77
А как распознать дропшиппера?
Ну от за такою ознакою повернення в тому числі.
автор viktori_ya07 • 04 апреля 2023
Ответ для4мама
Напевне продавцю просто в лом.
А я ось роками користувалась кідстаффом, довіра вже якась. Уютно так, по-домашнему) Тому прикро з такої ситуації.
4мама• 04 апреля 2023
Ответ дляIcosmo
Дивно, бо кажу, що останній рік купую майже 100% все українське і таке приємне враження від сервісу.
Але я насамперед саме виробникам віддаю перевагу. Постіль, кава, посуд...
автор viktori_ya07 • 04 апреля 2023
Ответ для4мама
І я повинна була здогадатись?

lisulya• 04 апреля 2023
Ответ дляCarin
А Вы продавца в тему пригласили?
Она ж в бане у продавца.
4мама• 04 апреля 2023
Ответ дляviktori_ya07
Спробуйте вийти ’вище’ - хто виробник? Якщо продавець така курва, що на мороз впала.
lisulya• 04 апреля 2023
Ответ дляnatapri
Ну не знает же потому что заблокировала автора. Очень профессионально.
4мама• 04 апреля 2023
Ответ дляviktori_ya07
І я повинна була здогадатись?
Ну я в першому своєму дописі написала свою пропозицію - обов’язкова ремарка, що дроп.
Такого холівару на тій же розетці чи промі нема. Там високі стандарти відповідальності. Клієнтоорієнтованість.
4мама• 04 апреля 2023
Ответ дляviktori_ya07
І я повинна була здогадатись?
автор viktori_ya07 • 04 апреля 2023
Ответ для4мама
До речі, контактний телефон в оголошенні, номер банківської картки і поштове відправлення на одну й ту ж особу. Це про ’вона сама нічого не відправляє’
natapri• 04 апреля 2023
Ответ дляlisulya
В том что заблокировала она конечно неправа
автор viktori_ya07 • 04 апреля 2023
Ответ для4мама
Згодна абсолютно. Просто раніше не стикалась з подібним.
uul• 04 апреля 2023
Ответ дляIncanto77
А как распознать дропшиппера?
У них всегда очень много объявлений, дополнительные фото никогда не дают,в основном фото одинаковые, студийные. Замеры тоже только те,которые им дали (размерная сетка),если попросить какие-то дополнительные замеры, то или не знают,или сами говорят,что уточнят у поставщика.И одинаковый товар у разных продавцов. Часто на вопрос ’в наличии?’ отвечают не сразу,так как,уточняют на складе.
lisulya• 04 апреля 2023
Ответ для4мама
Вспомнила, перед родами решила я купить ночнушку с халатом в роддом. Заказала тут на Киде, кстати, у продавца-женщины. А у них там отправка что-то два раза в неделю, следующая завтра, а у меня сроки уже поджимают, а продавец после заказа что-то там не отвечал пару часов.
Позвонила я по контактному номеру, чтобы завтра точно отправили, а это походу поставщик оказался, мужик. Уже вечер был, мужик этот не поймет какой конкретно комплект, кто принимал заказ и что я вообще именно от него хочу) ну что-то там пораспрашивал у меня, я ему объясняла, что заказала бордовый в горошек комплект (то есть ни артикула ничего). Ну как-то он нашел и пообещал отправить завтра с самого утра. И отправил.
Вспомнилось на тему клиентоориентированости )))
natapri• 04 апреля 2023
Ответ дляlisulya
То Вы голосом мужика заворожили)))