Вітаю! Цікавить думка форумчан стосовно наступної ситуації. Замовила тут на кідстаффі пальто доньці. В оголошенні автор вказує, що повернення товару приймає з відділення пошти після огляду покупця. Я замовила на Поштомат, оскільки відділення розташовані незручно для мене. Отримала пальто невідповідного розміру (S), яке ще й більшомірить, тобто реально М з запасом, хоча замовлено було XS. Звернулась до продавця з проханням повернути товар як той, що не відповідає умовам угоди купівлі-продажу. У відповідь відмова читати мої повідомлення і чорний список. Питання таке: це взагалі так зараз? У кого який досвід подібних ситуацій на кідстаффі останнім часом? Продавець має близько 400 активних оголошень, тобто не випадкова людина.
Дівчата, дякую за увагу, звичайно, а власним досвідом з вирішення подібних непорозумінь нема кому поділитись?
Ответ дляIcosmo
Ну в дані ситуації не знає, але тут у деяких такий посил що це в принципі нічого не міняє, бо «даже если мы ошиблись то обмена все равно нет»
Тоже удивляет такой подход. Но я заказываю часто через почтомат, дважды было, что принесла домой перемеряла, и несоответствие на 10 см было, оба раза предлагали возврат, даже слова не сказали по поводу того, что я забрала домой посылку
Ответ дляviktori_ya07
Попробуйте с продавцом связаться через другой аккаунт, вставьте скрин с вашего заказа и обведите ХС, и фото бирки и обведите С. И напишите что размер выслан не тот.
Ответ дляCarin
А Вы продавца в тему пригласили?
Я в чорному списку. На моє прохання запросила одна дівчина з цієї теми.
Ответ дляIcosmo
то можно було відразу відправити те що покупець замовив і проблем не було б
Продавець - дроп. Вона бачити не бачить то все в очі. Прийняла замовлення - передала на центральний офіс, ті - рознарядку на склад.
Єдине що можна порадити - обов’язково вказувати таку модель роботи, щоб люди хто ’не в темі’ звертали на то увагу.
Авторе, співчуваю, але Вам корона тисла виконати умови продавця. Як то кажуть ’від дурної голови ногам спокою нема’.
Я вини продавця не бачу, її відповідальність обмежується її оголошенням. Домовляйтесь про обмін за свій рахунок. Висилайте наложкою.
Ответ для4мама
Продавец в данной ситуации должна договориться со складом о возврате, но она не знает что автору не тот размер выслали. Не нужно сейчас про отделение почты, отправка на почтомат не означает что можно выслать пустую коробку либо не тот размер что заказывали
Ответ для4мама
Та яка корона? Просто відправте мені товар, що я замовила, і будь-які мої претензії до товару будуть моїми проблемами. Але якщо помилка або непорядність продавця, то в чому моя провина?
Ответ дляnatapri
Напевне продавцю просто в лом.
Не знаю, ттт, я замовляю майже все з повною оплатою наперед і дуже відповідальні продавці трапляються. Але я переважно пром, розетка або напряму сайт виробника.
Останній рік як ніколи багато купую тут, в Україні.
Ответ дляviktori_ya07
Вам вже тут мільйон раз написали, що вона не продавець, а дроп. Вона сама нічого не відправляє.
Ответ для4мама
Напевне продавцю просто в лом.
А я ось роками користувалась кідстаффом, довіра вже якась. Уютно так, по-домашнему) Тому прикро з такої ситуації.
Ответ дляIcosmo
Дивно, бо кажу, що останній рік купую майже 100% все українське і таке приємне враження від сервісу.
Але я насамперед саме виробникам віддаю перевагу. Постіль, кава, посуд...
Ответ для4мама
І я повинна була здогадатись?
Ответ дляnatapri
Ну не знает же потому что заблокировала автора. Очень профессионально.
Ответ для4мама
До речі, контактний телефон в оголошенні, номер банківської картки і поштове відправлення на одну й ту ж особу. Це про ’вона сама нічого не відправляє’
Ответ для4мама
Ну я в першому своєму дописі написала свою пропозицію - обов’язкова ремарка, що дроп.
Такого холівару на тій же розетці чи промі нема. Там високі стандарти відповідальності. Клієнтоорієнтованість.
Згодна абсолютно. Просто раніше не стикалась з подібним.
Ответ дляIncanto77
А как распознать дропшиппера?
У них всегда очень много объявлений, дополнительные фото никогда не дают,в основном фото одинаковые, студийные. Замеры тоже только те,которые им дали (размерная сетка),если попросить какие-то дополнительные замеры, то или не знают,или сами говорят,что уточнят у поставщика.И одинаковый товар у разных продавцов. Часто на вопрос ’в наличии?’ отвечают не сразу,так как,уточняют на складе.
Ответ для4мама
Вспомнила, перед родами решила я купить ночнушку с халатом в роддом. Заказала тут на Киде, кстати, у продавца-женщины. А у них там отправка что-то два раза в неделю, следующая завтра, а у меня сроки уже поджимают, а продавец после заказа что-то там не отвечал пару часов.
Позвонила я по контактному номеру, чтобы завтра точно отправили, а это походу поставщик оказался, мужик. Уже вечер был, мужик этот не поймет какой конкретно комплект, кто принимал заказ и что я вообще именно от него хочу) ну что-то там пораспрашивал у меня, я ему объясняла, что заказала бордовый в горошек комплект (то есть ни артикула ничего). Ну как-то он нашел и пообещал отправить завтра с самого утра. И отправил.
Вспомнилось на тему клиентоориентированости )))
Ответ дляlisulya
То Вы голосом мужика заворожили)))