Вітаю! Цікавить думка форумчан стосовно наступної ситуації. Замовила тут на кідстаффі пальто доньці. В оголошенні автор вказує, що повернення товару приймає з відділення пошти після огляду покупця. Я замовила на Поштомат, оскільки відділення розташовані незручно для мене. Отримала пальто невідповідного розміру (S), яке ще й більшомірить, тобто реально М з запасом, хоча замовлено було XS. Звернулась до продавця з проханням повернути товар як той, що не відповідає умовам угоди купівлі-продажу. У відповідь відмова читати мої повідомлення і чорний список. Питання таке: це взагалі так зараз? У кого який досвід подібних ситуацій на кідстаффі останнім часом? Продавець має близько 400 активних оголошень, тобто не випадкова людина.
Интересно, продавец зайдет в тему? Если нет, то, автор, обнародуйте ее данные - хочется знать, с кем лучше не связываться.
Советую, кстати, Вам забить на это пальто, они многие сейчас большемерят
Я осенью купила пальто НМ, размер ХС. Именно как пальто оно сидит на моей маме размера Л. На мне (С-М) это такой большой оверсайз ))) Но я так и хотела, правда
Так что ХС вас не спасет
Дівчата, хто ще тут, таке питання: Як запросити в тему адмінів і з´ясувати чи вживаються якісь заходи щодо продавців, які висилають невідповідний товар, блокують покупців і не виходять на відкрите обговорення спірної ситуації? В особистому листуванні радять повторно звертатись до продавця, який додав мене до чорного списку.
Ответ дляBLUE_SKY
вы сами ввбрали удобную доставку вместо возможночти проверить товар
то кто вам лекарь?
Нема такого ’вместо’. Невідповідний товар я маю право повернути, куди б я його не замовила.
Ответ дляklux
Так что ХС вас не спасет
Абсолютно вірно, і я так розмірковую. Тому і попросила за власний рахунок повернути пальто, тому що зрозуміла, що обмін не спасе.
Ответ дляviktori_ya07
Ответить админам, что
’Інформація продавця неправдива стосовно ’Товар відповідає розміру...’, скріни замовлення і бірка отриманного товару додаю
Повторно звернутися до продавця не маю можливості, так як продавець мене заблокувала
Прошу допомогти мені в вирішенні цієї сітуації’
Щось таке напишіть. Зараз продавець не має ніякого права Вас блокувати
И никаких лишних слов!!!!
Ответ дляnatapri
Ответить админам, что
И никаких лишних слов!!!!
Дякую)
Ответ дляviktori_ya07
Згодна абсолютно. Просто раніше не стикалась з подібним.
Але однозначно рейтинг тут їй мають урізати наполовину. То вже взагалі верх цинізму не допомогти у вирішенні проблеми. Хоча б намагатись. Нема чого у продавці тоді йти.
Це я така, пару разів щось виставляла, через пару- трійку питань ’мозговиносу’ відносила у гуманітарку. Ну не моє оце от усе. Поміряй довжину, ширину, на фоні кота, пса. Я так не можу.
А якщо вже людина обрала це собі за професію - то треба ж якось вміти з клієнтами розмовляти.
Ответ дляharchushyn
Ну в цьому варіанті оголошення не достатньо.
Якщо ви забрали товар без огляду,значить він вас влаштував.
Саме у цьому варіанті є лише одна умова повернення -це не забирати посилку без огляду.
Забрав, то підходить .
Ок,а як бути з тим,що продавець не той товар відправив?)
Ответ для4мама
Спробуйте вийти ’вище’ - хто виробник? Якщо продавець така курва, що на мороз впала.
Доречі автор, якщо вона дроп, і відправка була зі складу виробника, то в накладній вказані його дані. Спробуйте зв´язатися з ними по тел. Може вони підуть на зустріч і зі свого боку натиснуть на горе продавця.
Ответ дляamoa
Скрізь дані однієї особи, яка брала гроші на картку
Дякую всім, хто долучився. Срачу повноцінного не вийшло, наступного разу треба анонімів додати. Написала ще раз адмінам, приклала фотодокази. Як отримаю відповідь, створю знову тему для обговорення. Просто вже хочу скласти думку про сьогоднішній кідстафф)