Брехушечка• 05 апреля 2023

Коханка

Дізналася про коханку чоловіка, довгі стосунки. Чи варто йому розповісти, що знаю правду. В шлюбі більше 15 років.
Потішаюся• 05 апреля 2023
А какая у вас цель? Рассказать, чтобы что?
Пані з калабані• 05 апреля 2023
Нет, пусть всё подарит вам , квартиры,машины, и тд и деньги копите тихо
Moco• 05 апреля 2023
Как узнали?
Гореотума• 05 апреля 2023
Сколько лет живёте вместе?
Мстящий за Зайца• 05 апреля 2023
Так он и сам знает про любовницу. Ничего нового от вас он не узнает
ИНЬэтовамниЯНЬ• 05 апреля 2023
Если собираетесь разводится, то говорите. Если все равно простите и останетесь, то не позорьтесь
автор Брехушечка • 05 апреля 2023
Ответ дляПотішаюся
Повідомив анонім, хочу знати правду
А поговорить?• 05 апреля 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Этот комментарий сделал мой вечер))
Кіна не буде• 05 апреля 2023
Та не. Живите, как ни в чем не бывало. Не обращайте внимания на такую мелочь
Стервочка• 05 апреля 2023
Дивлячись яка ваша мета.
автор Брехушечка • 05 апреля 2023
Ответ дляMoco
Как узнали?
Повідомив анонім з його роботи, хочу знати правду
ИНЬэтовамниЯНЬ• 05 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
Повідомив анонім, хочу знати правду
Ааа, так он вам и расскажет, в жизни не знаю более изворотливых мужичков чем изменяющие женатики, вы виноватой еще и останетесь))
Прагматик флегма• 05 апреля 2023
Цікаво, якщо довгі стосунки, як ви могли не помічати
автор Брехушечка • 05 апреля 2023
Ответ дляПрагматик флегма
На лобі не світиться
Пані з калабані• 05 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
На лобі не світиться
Слать лесом анонима
Мстящий за Зайца• 05 апреля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Еще и интимную связь автору муж пришьет с тем анонимом с работы
Прагматик флегма• 05 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
На лобі не світиться
Ну вони ж не на роботі шпекаються...
автор Брехушечка • 05 апреля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Допускаю такий варіант, тому прошу поради у досвідчених
автор Брехушечка • 05 апреля 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
То жінка
anna_anna1234• 05 апреля 2023
это вам в фб рассказала любовница? Она на днях собиралась и тут писала))
Мстящий за Зайца• 05 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
А смысл?
Вы же его простите, он поплачется, вы погорюете его и опять по кругу.
Мстящий за Зайца• 05 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
То жінка
То падла.
Простите, автор.
автор Брехушечка • 05 апреля 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
То падла.
Простите, автор.
Дякую, але хочу знати правду
Мстящий за Зайца• 05 апреля 2023
Ответ дляanna_anna1234
Тоже вспомнилась та авторша
Шукаю трусики• 05 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
Повідомив анонім, хочу знати правду
З доказами, чи просто розповів. Чи може так написав, що повірили?
Прагматик флегма• 05 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
Ну з мого оточення у одних так і було, він 5 років мав на стороні коханку, теж з роботи, до речі. Дружина дізналася-вигнала, він з тоб подив пару років, нажив синочка ще, і таки повернувся до дружини, бо типу зрозумів, що кохає саме її. Вони ще з юності разом були. Короче, зараз вже і другу дитину народили і забули всі образи, ну чи не забули, але наче щасливі...
автор Брехушечка • 05 апреля 2023
Ответ дляШукаю трусики
Без доказів, але співробітниця з таким ім´ям існує. Не знаю що робити. Таке вперше
Шукаю трусики• 05 апреля 2023
Ответ дляanna_anna1234
Точно, була ж тема, що коханка зібралася дружині анонімно писати.
автор Брехушечка • 05 апреля 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Зараз, по відчуттям, наче серце моє витягли і смарать на повільному вогні
Варена цибуля• 05 апреля 2023
Спочатку докази знайдіть і потім кажіть. Без доказів звинувачення як пук в воду