ПростоБелка• 07 апреля 2023

Форми для пасок з бляшанок

Дівчата, треба порада
Я зараз за кордоном, хочу спекти пасочки. Форми знайти не змогла тут, лише форми для панетоне на 750 гр, а я такі паски не люблю.
Є у мене кілька консервних банок підходящого розміру. Пам’ятаю, що бабуся у дитинстві пекла у таких.
Підкажіть, у кого є досвід, чи вийде спекти і дістати звідти паски? І взагалі, плюси/мінуси/підводні камені?

Дуууже вам дякую :)
Экспертиза• 07 апреля 2023
Ну у бабасі виходило ж як то)

автор ПростоБелка • 07 апреля 2023
Ответ дляЭкспертиза
Ну у бабасі виходило ж як то)
Ну ось я так само думаю, виходило ж якось :)) А як? Чи пергамент прокласти, чи змазати маслом та борошном …
40каградусная• 07 апреля 2023
Ответ дляПростоБелка
достаточно было смазать маслом
Коли мовчу- приємна жінка• 07 апреля 2023
Вложите в банки вставки из пергамента, тогда все будет культурно.
Амарилис• 07 апреля 2023
Ответ дляПростоБелка
Прокладіть пергамент, на дно теж обов´язково і все буде добре.
Фрикаделька• 07 апреля 2023
Банки мають бути з нормального металу. Не білі всередині. Щоб нічого не виділяли при високій температурі. Етикетки зніміть чи намочіть, щоб не горіли. І пергамент на дно, стінки олією
Экспертиза• 07 апреля 2023
Ответ дляПростоБелка
Я купила в епіцнтрі вчора схожі, буду маслом та мукою змащувати.
Хотіла роз´ємні або сиоіонові, но жаба взяла своє
Анютины ласки• 07 апреля 2023
Застеліть пергаментом щоб лекше витанути було
Фима Собак• 07 апреля 2023
главное верхний край ровный (где открываете!)
нужен или ключ консервный тапервеа или молотком постучать (как в детстве :))
саму форму маргарином (или маслом) намазать без пропусков и все
я ВСЕГДА делаю в банках. никакой разноцветной бумаги

ДаЗдраПерма• 07 апреля 2023
Завжди в таких печу, і мама пекла. Підходять і від згущонки, і від кукурудзи консервованої. Зараз 2 з тушонки залишила. Головне края проступати молоточком, щоб не було гострого.
Бритоножка• 07 апреля 2023
В мене в мами є декілька ’форм ’ саме із баночок, маленького розміру . Вам правильно вище написали, потрібно щоб всередині вони були без фарби. Випікається так само гарно ,як і в формі. На дно кладемо пергамент,потім форму змащуєте олією та й все
Идууу--уууу блин• 07 апреля 2023
В банки пергаментну бумагу вставте і коло на дно не забудьте вирізати, та промастити пергамент рослинною олією і витягнете паски з банки без проблем
автор ПростоБелка • 07 апреля 2023
Ответ дляФима Собак
Оооо дякую!
Буду стукати зараз))
графиняВишенка• 07 апреля 2023
Ответ дляБритоножка
Банка с кукурузы не подойдёт получается? Там белая поверхность внутри.
Салт• 07 апреля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Підійде
Чудо в декрете• 07 апреля 2023
Стаканчики картонные как для кофе можно использовать.
ok1904• 07 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Звичайно.
Я_не_аноним_100%• 07 апреля 2023
я делаю в банках, мне они лучше чем бумажные формы, которые потом не отодрать бывает от паски.
Пищалка• 07 апреля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
С белым нельзя

ok1904• 07 апреля 2023
Я вкладаю пергамент, вище вінець бляшанки, і на дно. Я люблю височенькі паски. Якщо простий пергамент, то змащую жировою основою/олія/масло, якщо силіконізований, то не змащую, вкладений пергамент скріпляю степлером, роблю циліндр.
ok1904• 07 апреля 2023
Ответ дляПищалка
С белым нельзя
Чому? Все норм.з білим
Вельшановна• 07 апреля 2023
Завжди в таких банках печу, правильно пишуть, головне змастити. Мені в цих баночках якось гарніші пасочки , ніж в паперових формах
ok1904• 07 апреля 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Ще й зморщуються, якщо так лишити. бррр
автор ПростоБелка • 07 апреля 2023
Ответ дляВельшановна
Які гарнюні!
Так, мені раніше ці паперові не дуже подобались, бо вони то форму змінюють, то ще щось.
АБВГДейка• 07 апреля 2023
Ответ дляЭкспертиза
Лучше манкой, а еще лучше хорошим пергаментом. Я отрезаю две полоски и крест на крест в банку
автор ПростоБелка • 07 апреля 2023
Ответ дляАБВГДейка
Оо, а як хрест навхрест? Тобто вони перехрещуються на дні?
автор ПростоБелка • 07 апреля 2023
Ответ дляok1904
Ще й зморщуються, якщо так лишити. бррр
Ага, точно
У мене так раз майже трикутні паски були
Вельшановна• 07 апреля 2023
Ответ дляПростоБелка
Які гарнюні!
Це мої пазаторішні, того року не пекла, були не в дома, цього року ще не знаю, чи пектиму, бо на тижні ще два іменинники, то будуть торти🙃
Экспертиза• 07 апреля 2023
Ответ дляАБВГДейка
За манку не знала, дякую. Попробую.
С пергаментом не дружу, сползает он у меня куда то
АБВГДейка• 07 апреля 2023
Ответ дляПростоБелка
Да, сантиметров 12-15 шириной, смотря по банке