Апоговорить. Итак, Макрон сьездил с некой элитой бизнесом Франции в Китай. Все более менее, Китай не втручається в войну, не помогает рашке, но и не " влияет" на путина чтоб прекращал. Китай выбрал свою тропу. Война в Украине его не интересует.
Китаю интересно соперничество с Сша и Тайвань.
Ес интересно " между капелек" чтоб и с китаем Дружить и Сша. И не стать зависимым и от Китая, и от Сша ( от Сша есть зависимость)
Также новая риторика Макрона , он толкнул речь об «автономии курса Европы и снижению зависимости от США». Развивать свою промышленность, свою оборонку, не втягиваться в конфликт США и Китая по поводу Тайваня. Макрону не нравится, что увеличилась энергетическая зависимость Европы от США.
Тут и хорошо нам, пока Китай не поддерживает рашку, Ес и Китай партнеры. Если влезет в помощь путину, то Ес и Сша коалиция усилится, т е Си толкнет этим Ес к большим объятиям с Сша .
Также новость - ⚡Китай готується розпочати війну проти Тайваню - МЗС Тайваню Джозеф У - Parrs
Кстати , Китай проводит учения по захвату Тайвань.
В немецкой прессе вышло это. Деловые игры за прекращение войны.
7 апреля 2023 г., 12:43 ждут контрнаступление и в июле на самите Нато хотят чтото предложить, не вступление в Нато, это понятно, но гарантии какие то.
Есть статьи , что гарантии будут распространяться на неокупированные территории. Поэтому важно контрнаступление
Также что слышно о этой новости? Эвакуация с Энергодара? Скан
Также эта новость-
РФ спорудила на Запоріжжі лінію оборони у 120 км, готуючись до удару на Мелітополь, — звіт Міноборони Британії.
Также эта новость-
Ответ дляLudaSHS
Британський The Economist випустив матеріал «Витік даних може стати найгіршим зламом американських розвідданих за ціле десятиліття».
Тезисно:
26 лютого посадовці СБУ зрозуміли неймовірне: їхні агенти у Білорусі не послухалися наказу та здійснили напад на розвідувальний літак раніше запланованої дати.
Принаймні один зі файлів з витоку був підроблений - в ньому «роздули» втрати України та применшили російські. Все інше скидається на достовірні дані.
Декілька файлів містили інформацію про статус кожної бригади ЗСУ, кількість техніки та точну кількість боєприпасів та точних ракет, яку ЗСУ вистрелюють щодня. Якщо це так, то росіяни знатимуть, яким саме бригадам ЗСУ доручать здійснювати контрнаступ.
Дані, які можуть заподіяти Україні найбільшої шкоди, стосуються ППО. Згідно з ними, в України все менше ракет С-300 та ракет до системи «Бук». До 23 травня в Києва не лишиться можливостей захищати фронт.
Для росіян картина не краща - оцінються, що під час битви за Бахмут загинуло від 35 до 43 тисяч росіян (удвічі більше, ніж українських воїнів), в той час як поранено понад 154 тис. росіян, українські втрати оцінюються на 40 тисяч менше (визнається, що дані можуть бути «сирими»).
Відповідно до цих даних, американці шпигують за своїми союзниками.
Стає зрозуміло, як саме американські спецслужби збирають інформацію. До прикладу, історія з агентами СБУ в Білорусі була позначена не просто під грифом «абсолютно секретно», а «SI - G» - дані були зібрані через особливо чутливі розвідувальні сигнали (телефонні розмови, перехоплення комунікації через електронні засоби). У файлах вказані особливі види комунікації між індивідами та групами осіб - це може допомогти Росії зрозуміти, як американці збирають розвіддані.
У США близько 1,3 мільйони осіб мають доступ до конфіденційної інформації. Такі витоки - не дивина. Україна, тим часом, може взагалі припинити ділитися інформацією з США з огляду на такі інциденти.
Тезисно:
Що значить, що до 23 травня ми залишимося без можливості захищати фронт? А як же військова допомога? Чи нас зливають?
Ответ дляZhukOlena
Это Экономист считает ’правдой’
Другой журнал считает русским нарративом . Ипсо . измененным.
На самом деле посмотрите списки помощи по пда и юсей там снаряды Сша
мало того
❗️ Рада ЄС затвердила виділення €1 мільярда на надання Україні боєприпасів до 31 травня, — глава дипломатії ЄС Боррель.
Вот так. Игры
мало того
Вот так. Игры
Ответ дляLudaSHS
Это Экономист считает ’правдой’
мало того
Вот так. Игры
мало того
Вот так. Игры
Чесно, стільки інформації, що вже голова обертом. Де правда, де брехня
Ответ дляZhukOlena
А так и задумано
Все кинулись постить черти что, вернее сми международные в марафон забег
Потом приписуют ’ за достоверность не ручаемся ’ но наш вот автор джон чи карсон считает что так
Как в теме https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3318471