Ответ для Просто я
Я сегодня убирала. Хозяйка ахрененная. Завтра собираюсь по магазинам большой марш бросок делать. А в субботу буду паски печь.
Мене чоловік обманув, син поли вимив(я босими нргами походила, все добре), а чоловік мав душеву помити, каже : мив. Питаю :Як мив? Вона не мита, бо запаху хлорки не чую зовсім... Він: я средством для миття вікон побризкав на дверьки, а хіба як треба? (Нєєє, такі наівні питання). Так ,кажу, запаху рідини для скла теж не чую! В общем, провал , буде перемивати завтра
Ответ дляok1904
У меня такой характер дибильный, мне проще самой убрать, чем ходить и проверять как убрали муж и дочь( а уберут они однозначно хреново).
Сестры Гримм• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
Чё ржем с самого утра?
О, ви теж рання пташка? Добрий ранок!
Сестры Гримм• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
Добрый. Да, ранняя. Ебанутым нет покоя
Ну треба ж зранку зайти сюди, все перевірити, відмітити всіх, оновити списки. Хто як не ми?
Хто следить то за порядком здесь будет?!
Ответ дляСестры Гримм
Да, это точно.
Я сейчас как уеду на целый день по магазинам
Думали на Пасху к друзьям на дачу, так погода гавно, точно не для шашлычных посиделок. Теперь переиграли все планы и нужно готовить по полной программе
Сестры Гримм• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
Да, это точно.
И ми думали на дачу їхати. Не поїдемо. Але і готувати багато не хочу. Хоча може до обіду з’явиться настрій. Побачимо.
Сестры Гримм• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
Я завтра буду готовить. Ну у нас большая дружная компания из 10 семей
и я главная по кухне в этой тусовке
Фігасє у вас масштаби!
Ви всю хвилювалочку покликали?
Не люблю я в такиї випадках бути головною. Бо якось всі падають на мороз з готовкою, а ти усираєшся на кухні. Тут або кожен тягне своє, або купляється піцца (і щось подібне) на всіх.
Ви всю хвилювалочку покликали?
Ответ дляСестры Гримм
Фігасє у вас масштаби!
Ви всю хвилювалочку покликали?
Не, это кумовья
и они, к сожалению, знают как я готовлю
всё, в этой компании я обречена на вечное заведывание готовкой и шашлыком. Я блин, даже на поминки, у тех кому нужно было,готовила.
и они, к сожалению, знают как я готовлю
Сестры Гримм• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
Не, это кумовья
и они, к сожалению, знают как я готовлю
Моя повага. Бо я пару разів побула на кухні головною і більше нізащо. Я тепер з тих, хто йде зі своїм (котом і стаканом)
Ответ дляok1904
Ви молодець. У мене теж знають що у разі чого будуть перемивати. Хоч 20 разів
Сестры Гримм• 14 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Не сплять і триндять уже
Слідкуємо за порядком на порадниці
Сестры Гримм• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
Боже, яка зла коза
Я тільки про це подумала. А мої знають, якщо зроблять сумну пику, то можуть і звільнитися від обов’язків. Головне вираз обличчя робити сумнішим.