Ответ дляNasta9019
Не згодна.
Ну почему? Муж добытчик, я дома. Пока дочь была маленькая, он по полной программе с ней помогал, вопросов к нему вообще не было. Дочка сейчас много времени уделяет учебе и уже подрабатывает репетитором по английскому для деток 4-7 класс. Тоже не хочу ее лишний раз дергать, только раз в неделю у нас совместная уборка. Так, что считаю, что каждый занят своим делом.
Ответ для Просто я
Не знаю. У мене теж був ’’добитчик’’, більшість часу, але і обов´язки знає. Закупка продуктів на ньому, прибирання теж, з дітьми гуляти. Що таке вставати по ночам до них я не знаю, готування 50/50 а бувала і більше він. Можливо я і тиран🤔 У старшого теж є свій фронт робіт. Молодший це окремо пісня
Ответ дляNasta9019
Главное, что нас в своих семьях всё устраивает.
Inna Medvetska• 14 апреля 2023
Ответ дляalena2013
Доброе утро. Девочки, кто спрашивал про сакуру. Думаю, что через недельку можно ехать))
Уже готель забронювали, наступного четверга вирушаємо
Всі, канешно, молодці, свою енергію розкручують, наповнюються, почали подорожі
, корисно .
а я хочу в подорож з чоловіком, а в нього новий заказ дві чи три моделі літаків
, знову пихтить, добре, що є поціновувачі його таланту, якось треба його випхати з дому в подорож , хоч малюсіньку.
, ніяк не змотивую, бо моделі літаків хоббі на першому місці
, корисно . а я хочу в подорож з чоловіком, а в нього новий заказ дві чи три моделі літаків
Inna Medvetska• 14 апреля 2023
Ответ дляok1904
, корисно .
Я до недавна як ваш чоловік була
Робота понад усе
А зараз вирішила, що ну нафіг
Ніхто не оцінить
А життя пройшло і не побачив нічого
Тому раз на 2-3 місяці в нас з донькою міні подорож
Робота понад усе
А зараз вирішила, що ну нафіг
Ніхто не оцінить
А життя пройшло і не побачив нічого
Ответ дляok1904
, корисно .
У вас опять оккупирована кухня?
Леди на мопеде• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
Я завтра буду готовить. Ну у нас большая дружная компания из 10 семей
и я главная по кухне в этой тусовке
И все к вам? 10 семей
Ответ для Просто я
У вас опять оккупирована кухня?
Ні, це дрібніші літаки, вже на своєму роб.місці в спальні, аби хіиією не смердів, то приємний сюжет для медитації,
а Джамбо шедевр, я любувалася пару годин, потім його швиденько забрали до замовника, навіть пальчиком торкнулася краси непомітно.
До речі 3 хвилинний ролік пол моделізм був наче позавчора в загальних новинах. Знімали три години дит.гурток і т.д, а показали 1.5 хв. Обіцяли, що змонтують довший.
Ответ дляok1904
О, то это ваш патриарх?
який знатний мужчина
Леди на мопеде• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
А вы представляете, как мы на моря всей толпой ездим
Я извиняюся, какие там у вас аппартаменты, чтобы всех вместить... а если еще и дети😬
Леди на мопеде• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
Школьный выпускной в 4 классе на 28 семей отготовила и ничего. А 25 вообще легко
Совсем одна? Не верю
Огласите меню