Просто я• 13 апреля 2023

Хвылювалочка. Давно не было.

Nasta9019• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
Вот и у меня так же. Поэтому и не прошу даже
І все на ваших плечах. Не справедливо(

автор Просто я • 14 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Я теж.
Значит рубилово будет серьёзное. Посмотрим.
автор Просто я • 14 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
І все на ваших плечах. Не справедливо(
Пока меня это не напрягает, то справедливо. А там посмотрим.
Nasta9019• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
Не згодна.
автор Просто я • 14 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Не згодна.
Ну почему? Муж добытчик, я дома. Пока дочь была маленькая, он по полной программе с ней помогал, вопросов к нему вообще не было. Дочка сейчас много времени уделяет учебе и уже подрабатывает репетитором по английскому для деток 4-7 класс. Тоже не хочу ее лишний раз дергать, только раз в неделю у нас совместная уборка. Так, что считаю, что каждый занят своим делом.
Nasta9019• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
Не знаю. У мене теж був ’’добитчик’’, більшість часу, але і обов´язки знає. Закупка продуктів на ньому, прибирання теж, з дітьми гуляти. Що таке вставати по ночам до них я не знаю, готування 50/50 а бувала і більше він. Можливо я і тиран🤔 У старшого теж є свій фронт робіт. Молодший це окремо пісня
автор Просто я • 14 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Главное, что нас в своих семьях всё устраивает.
LudaSHS• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
Добрый. Да, ранняя. Ебанутым нет покоя
Доброго ранку)
Потому, что в правильное время ложимся
LudaSHS• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
Я завтра буду готовить. Ну у нас большая дружная компания из 10 семей и я главная по кухне в этой тусовке
Оого
сколько готовить

alena2013• 14 апреля 2023
Доброе утро. Девочки, кто спрашивал про сакуру. Думаю, что через недельку можно ехать))
автор Просто я • 14 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Доброго ранку)
Потому, что в правильное время ложимся
автор Просто я • 14 апреля 2023
Ответ дляalena2013
Островерх хотела ехать по моему. Но и я в тех краях через пару недель буду тоже
Inna Medvetska• 14 апреля 2023
Ответ дляalena2013
Уже готель забронювали, наступного четверга вирушаємо
ok1904• 14 апреля 2023
Всі, канешно, молодці, свою енергію розкручують, наповнюються, почали подорожі, корисно .
а я хочу в подорож з чоловіком, а в нього новий заказ дві чи три моделі літаків, знову пихтить, добре, що є поціновувачі його таланту, якось треба його випхати з дому в подорож , хоч малюсіньку., ніяк не змотивую, бо моделі літаків хоббі на першому місці
Inna Medvetska• 14 апреля 2023
Ответ дляok1904
Я до недавна як ваш чоловік була
Робота понад усе
А зараз вирішила, що ну нафіг
Ніхто не оцінить
А життя пройшло і не побачив нічого
Тому раз на 2-3 місяці в нас з донькою міні подорож
автор Просто я • 14 апреля 2023
Ответ дляok1904
У вас опять оккупирована кухня?
автор Просто я • 14 апреля 2023
Ответ дляInna Medvetska
Я до недавна як ваш чоловік була
Робота понад усе
А зараз вирішила, що ну нафіг
Ніхто не оцінить
А життя пройшло і не побачив нічого
Полностью с вами согласна.
Леди на мопеде• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
И все к вам? 10 семей
автор Просто я • 14 апреля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
И все к вам? 10 семей
Нет, очередь принимать у себя весь табор в этот раз других ребят

автор Просто я • 14 апреля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
И все к вам? 10 семей
А вы представляете, как мы на моря всей толпой ездим
Nasta9019• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
Ще хвилювалки вам не вистачає.
ok1904• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
У вас опять оккупирована кухня?
Ні, це дрібніші літаки, вже на своєму роб.місці в спальні, аби хіиією не смердів, то приємний сюжет для медитації,
а Джамбо шедевр, я любувалася пару годин, потім його швиденько забрали до замовника, навіть пальчиком торкнулася краси непомітно.
До речі 3 хвилинний ролік пол моделізм був наче позавчора в загальних новинах. Знімали три години дит.гурток і т.д, а показали 1.5 хв. Обіцяли, що змонтують довший.
автор Просто я • 14 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Ще хвилювалки вам не вистачає.
А шо? Та хай будет.
Nasta9019• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
А шо? Та хай будет.
І буде 25 сімей і вам готувати на всіх
автор Просто я • 14 апреля 2023
Ответ дляok1904
О, то это ваш патриарх? який знатний мужчина
Леди на мопеде• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
Я извиняюся, какие там у вас аппартаменты, чтобы всех вместить... а если еще и дети😬
автор Просто я • 14 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
І буде 25 сімей і вам готувати на всіх
Школьный выпускной в 4 классе на 28 семей отготовила и ничего. А 25 вообще легко
Nasta9019• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
Тут нема падаючого смайла. Він б знадобився.
Леди на мопеде• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
Совсем одна? Не верю Огласите меню
автор Просто я • 14 апреля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Небольшие базы полностью снимаем или два коттеджа рядом.