Некомильфо• 15 апреля 2023

А де ж переднічна тема про Приготувались до Великодня

Ітак, сумно думаю відкрию почитаю(раніше більше часу тут проводила) і не знайшла теми в топі де би виставляли свої паски і писанки....
Дівчата, хазяйки покажіть що хто приготував?
Холодець хтось робив?
навіть теми де возмущаються що нащо це все, не знайшла...
так сумую за тими довоєнними безтурботними темами.
То ж, що ви приготували?
Светка-пипетка• 15 апреля 2023
Честно, не понимаю зачем нужны фото чужих пасок и холодцов

Я вся ваша• 15 апреля 2023
Гарного тихого мирного свята і найшвидшої перемоги!
Молода і нерозважлива• 15 апреля 2023
Все до выборов следующих готовятся.
Татьяна-cb91• 15 апреля 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Ого!!!! Вот это да 🥰
Чудовий каламбур• 15 апреля 2023
Я приготовила только крабовый салат и курочку в соусе. Мясо замариновала, завтра муж будет жарить
Сделаю просто к мясу овощной салат, вчера с мужем купили обалденный подчеревок, вяленое мясо телятины, моцареллу, и оливки будут, всё
Хомо_сапиенс• 15 апреля 2023
У меня не получились. Я расстроена. Так люблю их есть

Пушкининиана• 15 апреля 2023
Я криворукая. Но хорошо, что хоть так Мои пасочки :)
Пустощі-веселощі• 15 апреля 2023
Звонит мама и спрашивает, что я готовила. Ответ-ничего. Реально ничего . И мама: да я тоже ничего: окрошка, холодец, салат с пекинской капусты, котлеты, отбивные, паски напекла, яиц накрасила. Вот это «ничего» у людей)
автор Некомильфо • 15 апреля 2023
Ответ дляЯ вся ваша
я хочу до вас на кухню. нюзати то все ❤️
автор Некомильфо • 15 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
фото
ого❤️❤️красота
автор Некомильфо • 15 апреля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
буває. я люблю холодець. а ви може ні)
Магиня• 15 апреля 2023
У мене вперше не підійшли паски. Печу з 15-ти років, завжди виходили, а цього разу казна що. Причому опара підійшла. Довгенько підходила, але підійшла. А паски ледь в духовці в два рази виросли. Рецепт не змінювала. Не розумію що не так
Я вся ваша• 15 апреля 2023
Ответ дляНекомильфо
А у мене нежить і я запах майже не відчуваю
автор Некомильфо • 15 апреля 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
нічого страшного. тоже буває.
є варіанти.
купити готову в магазині, або заказать ’вільні’ у тих хто робить торти.
Пенек Возмездия• 15 апреля 2023
Уже показывала, вчера
С праздником!
автор Некомильфо • 15 апреля 2023
Ответ дляМагиня
нічого. не розстраюйтесь.
купіть паску. главне шоб настрій був святковий.
розкладіть нарядно яйця.
автор Некомильфо • 15 апреля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Уже показывала, вчера
С праздником!
ваууу.❤️❤️❤️супер
Хомо_сапиенс• 15 апреля 2023
Ответ дляНекомильфо
нічого страшного. тоже буває.
є варіанти.
Свекры приехали в гости. А у меня такая штанга. Хорошо, хоть свои привезли)

Пенек Возмездия• 15 апреля 2023
Ответ дляНекомильфо
ваууу.❤️❤️❤️супер
із святом! З Великоднем! Нехай це наше останне страшне свято!
Забула що?• 15 апреля 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
В мене аж третій заміс вдалий, маю на увазі, коли паски такі як хотіла, а з двох перших замісів так собі. Дріжджі одні і ті, рецепт, продукти однаковісінькі, чому так, навіть не хочу розуміти
Фляшунька• 15 апреля 2023
Пекла вперше за 33 роки. Діти прикрашали.
Теж крабовий зробила, курку і ковбаску запекла. Вистачить. Завтра йдемо вгості.
Забула що?• 15 апреля 2023
Ответ дляМагиня
Я ж про те, все вийло, але перші два заміси не хотіли сходити, дивина. Але все одно кращі ніж торік, торік в мене була біда з пасками криві, верхи повилазили і т.д цього року я задоволена.
Хомо_сапиенс• 15 апреля 2023
Ответ дляЗабула що?
У меня раньше получалось. А тут что-то пошло не так. Хоть здесь в теме на красивые пасочки посмотрю)
Мао_Мяо• 15 апреля 2023
Ответ дляМагиня
Напевно діло в духовці. Більш за все
Мрію про космос• 15 апреля 2023
Ответ дляПушкининиана
У меня такие же, но мы с дочкой решили, что так и будем делать, назвали это дивными потеками). Главное,что время вместе провели и посмеялись.
Светка-пипетка• 15 апреля 2023
Ответ дляНекомильфо
буває. я люблю холодець. а ви може ні)
Люблю,но с фото не поешь)
Магиня• 15 апреля 2023
Ответ дляМао_Мяо
Напевно діло в духовці. Більш за все
Ні. Вони вони духовці хоч трохи підійшли. А під час розстоювання взагалі не збільшилися.
дама_из_декрета• 15 апреля 2023
Я зазвичай фото не роблю, але в цьому році все не так. Духовки зараз немає, тож тут робила тему з запитанням, як зробити паски у мікрохвильовці. Мені більшість сказали, що нічого не вийде, але я все ж вирішила спробувати.
Всіх зі святом! Перемоги нам скорішої та миру!
Доктор Варвар• 15 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
фото
А где купить такие конфетки яички?) красотаааа нереальная