Некомильфо• 15 апреля 2023
А де ж переднічна тема про Приготувались до Великодня
Ітак, сумно думаю відкрию почитаю(раніше більше часу тут проводила) і не знайшла теми в топі де би виставляли свої паски і писанки....
Дівчата, хазяйки покажіть що хто приготував?
Холодець хтось робив?
навіть теми де возмущаються що нащо це все, не знайшла...
так сумую за тими довоєнними безтурботними темами.
То ж, що ви приготували?
Холодець хтось робив?
То ж, що ви приготували?
Доктор Варвар• 15 апреля 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Гарного тихого мирного свята і найшвидшої перемоги!
Очень красиво все 🌹
Обстановщица• 15 апреля 2023
Сижу шубу ем, готовила не на праздник, сейчас яйца красить буду, ничего не пекла, все купили
Обращеница• 15 апреля 2023
Ответ дляЯ вся ваша
От ви заморочились,але класно!
Жена миллионера• 15 апреля 2023
Зробила заливний язик, олів´є, спекла ковбаску, м´ясо, рулет, голубці зварила, яйця покрасила, думала ,ті що тріснуть на салат візьму, а цього року тріснуло тільки одне, паска смачна, а от глазур недуже, вона мене кожного року підводить, яку не пробувала.
Татьяна-cb91• 16 апреля 2023
Ответ дляДоктор Варвар
А где купить такие конфетки яички?) красотаааа нереальная
Розетка. ))) 90 грн вроде пакетик ) уже не помню) искала в интернете просто шоколадные яйца на паску) и выбило розетку и заказала