Я такая наивная• 17 апреля 2023

Хто худне чи худав - підкажіть, як харчуватися, щоб зійшов саме жир

Хто худне чи худав - підкажіть, якхарчуватися,щоб зійшов саме на животі жир.

Кому вдалося убрати саме жир на животі - питання для тих, что скидав вагу біля 10кілограм або більше.

Дякую
Леди_в_ночи• 17 апреля 2023
Ви вже на марафон не йдете?
Кашпо• 17 апреля 2023
Саксенда, чоловік худне. Жир в основному на животі.
Талія з 140стала 124 за два місяці.
П. С. Призначив ендокринолог.
автор Я такая наивная • 17 апреля 2023
Ответ дляКашпо
Талія з 140стала 124 за два місяці.
П. С. Призначив ендокринолог.
саксенда - типа препарат? мне не нужен препарат. спасибо.
Кашпо• 17 апреля 2023
Аналіз індекс Хома робили?
Викликаю на дебати• 17 апреля 2023
Удалось на интервальном и отказ от углеводов.
Золота орда• 17 апреля 2023
Дефицит калорий
Больше двигаться
Творю чудеса• 17 апреля 2023
Організм не обирає з яких запасів жир брати. Може худнути усюди, а з живота в останню чергу прибрати. Це вже як генетично закладено.
В мене знайома худла - в першу чергу худли груди, а в мене ляшки першими худнуть, а потім вже живіт підключається.
автор Я такая наивная • 17 апреля 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
полный отказ от углеводов?на сколько удалось похудеть и за какое время?

на сколько изменился объем талии?
автор Я такая наивная • 17 апреля 2023
Ответ дляТворю чудеса
ви як худли? на скільки вдалося схуднути?

Живіт на якому терміни підключився до схуднення?

Як довго взагалі худали?

Дякую.

То і скільки кіло скинули? )
Морская свинка• 17 апреля 2023
Жир з проблемної зони йде останнім. Читайте фізіологію, так вибудовані жирові клітини. Всі поради, пристрої та методи - лише маркетинг чи неосвіченість.
Тож доки не схуднете в цілому - нікуди жир з боків не піде. Дефіцит калорій довго й тренування, це єдиний шлях.
Кашпо• 17 апреля 2023
В чоловіка дуже велика вага, пробували дефіцит калорій. Організм не витримував.
Сходили до лікаря, проблеми.
Можливо у Вас також.
Вага не завжди від переїдання.
А вот я вам сейчас расскажу• 17 апреля 2023
Нужно пересмотреть питание. Ограничить мучное, сладкое.то есть уменьшить количество углеводов в суточном рационе. Добавит физнагрузку. Только так получится снизить вес. Локально убрать жир с живота нельзя
автор Я такая наивная • 17 апреля 2023
Ответ дляА вот я вам сейчас расскажу
я в курсе, что локально убрать жир нельзя.

суть моего вопроса - чтобы люди поделились конкретны опытом, как худли и когда начал худать живот и ушел жир с живота
ВсеЧетко• 17 апреля 2023
Харчування максимально наближене до ПП ,вода та Джилліан Майклс.
Після пологів, з 80 до 59 за приблизно 5 місяців.
Чорт і Шо• 17 апреля 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Расскажите пожалуйста подробнее ? Буду очень благодарна
Ноунэйм• 17 апреля 2023
похудение сверху начинается,все хотели бы скинуть пузо,а сиськи оставить
автор Я такая наивная • 17 апреля 2023
Ответ дляВсеЧетко
хороший очень результат. а жир на животе был?
Викликаю на дебати• 17 апреля 2023
Ответ дляЯ такая наивная

на сколько изменился объем талии?
У меня был не полный,я позволяла себе кус-кус 2 ст.л с. или гречку 2 ст.л сухой.
Обильно пила(хотелось). Сладкое не ела, фрукты редко,если очень хотелось. Раз в неделю по четвергам пищевая пауза до пятницы,много двигательной активности было. Я не знаю на сколько см ушли обьемы,не мерила,но похудела на 2 размера.
Живчик-счастливчик• 17 апреля 2023
Знайома підтримує себе у формі завдяки тому, що дотримується чіткого інтервалу між прийомами їжі: ніяких перекусів, кави, чаю, яблучок між прийомами їжі. Інтервал 4 години. Фрукти, каву, чай, горішки, цукерку треба їсти з основним прийомом їжі. Через часті перекуси щоразу підшлункова виділяє інсулін, потихеньку розвивається інсулінорезистентність, через яку жирок не хоче прибиратися.
автор Я такая наивная • 17 апреля 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
а чем питались?

гречку- прямо сырую крупу ели, что ли?
Творю чудеса• 17 апреля 2023
Ответ дляЯ такая наивная

Як довго взагалі худали?

Дякую.

То і скільки кіло скинули? )
Ця інформація вам нічого не дасть, навіть якби я пам’ятала вправи вдома + інтервальне голодування з 68 до 58. Але дієти я особливо не тримала, бо годувала дитину.
Роза в вазі• 17 апреля 2023
Скільки см талія? Зранку їжте тільки білок +жири , вдень білок,жири,вуглеводи, ввечері білок, трішки вуглеводів. Без перекусів, вкусненьке та фрукти додавати в обід. Інтервал між прийомами їжі витримувати 4 години (спочатку буде дуже важко)
Роза в вазі• 17 апреля 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Оооо Ваша знайома робить як я )
мегамоСГ• 17 апреля 2023
Вісцеральний жир прибирають виключно харчуванням. Тобто виключенням швидких вуглеводів та інтервальним голодуванням. Я саме так худну, поки про успіхи говорити зарано, бо лише 2 тижні минуло, але джинси вже защібаються вільніше.
Викликаю на дебати• 17 апреля 2023
Ответ дляЯ такая наивная
а чем питались?

гречку- прямо сырую крупу ели, что ли?
Нет конечно) 2 ст.л сухой варила себе. Основа у меня свежие овощи. Я могу трамбануть большую миску салата ( листья, огурец,помидор, иногда добавить свежей капусты,заправляю всегда 1 ст.л оливкового),к нему что то белковое или кашу. Просто к мясу я равнодушна,мне его не хотелось каждый день. И я заметила,что если убрать на время мясо,вес летит быстрее,не знаю почему так
автор Я такая наивная • 17 апреля 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
какие свежие овощи ели? научите их полюбить,они ведь такие противные....))))
Злюсь до кипіння• 17 апреля 2023
Ответ дляЯ такая наивная

Передивіться раціон свій. Зранку і ввечері білкова їжа. Побільше овочів, зелені. Фрукти в першій половині дня і рахуйте калорії. Є програми які допоможуть в цьому.
Фіз активність і харчування. Це основне. Якщо є кошти і немає протипоказів, то масажи.
Вот Она Я• 17 апреля 2023
Отказ от ’плохих’ углеводов. ’Хорошие’ есть ограниченно и отдельно от белка и жира. Сахар, муку, картошку, пиво - забыть.
Викликаю на дебати• 17 апреля 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Наверное это вопрос индивидуальных предпочтений. У меня слюноотделение на свежий салат сразу же,обожаю. В салат же можно добавить для веселья кунжут,тыквенный шрот,специи,ароматную соль. Не знаю что сказать,мне вкусно. Из зелени не очень только базилик мне. Пробовала чистое кето,не могу,запирает на нем. Немножко сложных углеводов оставляю
автор Я такая наивная • 17 апреля 2023
Ответ дляРоза в вазі
талия около 80 см. Хочу 70 см. А что из жиров есть?