Стриптизерка• 19 апреля 2023

Віза в США

Така ситуація,подалися на тур візу в США ще у 2020 р.,але не пройшли співбесіду,бо консульство не приймало через ковід,потім відкрили запис ми записалися,але почалася війна(( Зараз також консульство в Україні не працює то ж так і не зрозуміло,де ж нам пройти співбесіду.Може хтось знає що робити в такій ситуації?
Работать надо• 19 апреля 2023
В Польщу можна подаватися.
Але яхочу в якусь іншу країну, теж почитаю тему - бо не знаю з чого почати
СирОжино пирОжино• 19 апреля 2023
В Польші, Німечинні
Дівка в намисті• 19 апреля 2023
хіба в Києві не приймає посольство на співбесіди? я думала приймають..
автор Стриптизерка • 19 апреля 2023
Ответ дляРаботать надо
В Польщу можна подаватися.
Так потрібно пройти співбесіду в тій країні де оплатили консульський збір,а ми оплатили в Україні.Щоб пройти в іншій країні потрібно знову оплатити збір .
Фиктивная• 19 апреля 2023
Перенести не можливо. Тільки знову оплатити збір в місцевій валюті та оформити подачу. Подавайте в Польші, варіантів більш нема.
Фиктивная• 19 апреля 2023
Ответ дляРаботать надо
В Польщу можна подаватися.
Починати треба: яка черга на очікування подачі в Польші. Сайт ustraveldocs
MAmaMartusi• 19 апреля 2023
Зателефонуйте в посольство, десь натрапляла на інформацію, що найближчим часом будуть відкриті співбесіди, для осіб які раніше зареєструвались. Якщо потрібно швидше переносьте кабінет в будь яку країну в Європі, оплачуйте збір і записуйтесь. Я проходила в Варшаві і Кракові, це найближче. В Кракові є україномовний перекладач, в Варшаві деякі візові офіцери говорять москальською
Треба ось так• 19 апреля 2023
Проверьте в личном кабинете может можно перенести запись уже, вроде уже открыты в Киеве