malinka.ya• 19 апреля 2023

В Киеве , кто-то слышал как бахнуло ?

Иди это гром был ?
Мимо_шла• 20 апреля 2023
Ответ дляSolly85
))) но метеорит объясняет такую вспышку лучше всего
Тут согласна.
Но возникают новые вопросы - Ермак инфу берет с потолка?) Теперь вообще доверие его информации -1
Клементина• 20 апреля 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Моя версія:цей партріот шарахнули просто так (не на ту кнопку нажали), а тепер ліплять горбатого перед штатами.
Я б теж так думала.
Але чому ракета вибухнула в небі, ні в що не влучивши? Таке може бути?
NatalieP• 20 апреля 2023
Ответ дляВкусныйпончик
У меня та же мысля была поначалу!🤪😏
Но, думаю, шо, вряд ли.
Мимо_шла• 20 апреля 2023
Ответ дляКлементина
Я б теж так думала.
Если такие вспышки повторятся,то точно патриот
Smile_smile86• 20 апреля 2023
Ответ дляВкусныйпончик
До речі варіант) може озброєння нове надали і щось пішло не так(
Эфигения• 20 апреля 2023
Сьогодні у небі над Києвом згорів яскравий метеор, можливо це були уламки старого супутника НАСА ’Rhessi’ (Ramaty High Energy Solar Spectroscopic Imager) П.С. Як на мене виглядає саме як метеор, а не уламки

Відео в ФБ https://www.facebook.com/100078609545055/posts/225...
Inuk• 20 апреля 2023
Ответ дляБезникая
А что если это отсчет ядерной войны. Боже я себя накрутила
Почему вы так решили ???))
Санта-Алла• 20 апреля 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Я теж так подумала
Борисфенка• 20 апреля 2023
Ответ дляЭфигения
https://m.youtube.com/watch?v=ZN8_watcbLc
Дякую, вже бачила, 4 години йому ще летіти.
Якщо довіряти, що це трансляція. Може бути просто мультик для глядачів.
Тому версію некерованого супутника поки що не видкидаємо, все може бути.
PmB• 20 апреля 2023
Ответ дляnikolayev
Не знаю, что такое камамбер, но я тебе доверяю.
А зря,просрочка 🤷‍♀️
автор malinka.ya • 20 апреля 2023
Ответ дляМимо_шла
Тут согласна.
А у вас было к нему доверие ?
Серьезно?
Эфигения• 20 апреля 2023
Ответ дляБезникая
Вы совсем рехнулись?
Труп нареченої• 20 апреля 2023
от не розумію чому в будь якій неясній ситуації відразу пишуть робота ппо
Мимо_шла• 20 апреля 2023
Ответ дляmalinka.ya
А у вас было к нему доверие ?
Серьезно?
Было трошки, он все таки официальное лицо
Борисфенка• 20 апреля 2023
П´ю пиво, заїдаю глазурованими шоколадними сирками. А що робити?
Про версію метеорита - чому він бахнув над Києвом одночасно з обстрілами Дніпра? Надто дивне співпадіння.
Loraine• 20 апреля 2023
Ответ дляЭфигения

Не схоже це на метеорит, такой вспишки не було б, на ютубі дивилась відео, там наче не таке яскраве сяйво
Эфигения• 20 апреля 2023
Ответ дляmalinka.ya
Возможно и такое .
Но как оно может быть такой мощности , что видели в Виннице , Житомире , Киеве и Полтаве ?
Я в Полтаве и ничего не видела. Вечно всё мимр меня.
Я даже начало войны проспала. 🤦‍♀️
автор malinka.ya • 20 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Так вы ж не в Украине )
Вам можно и не нервничать
Эфигения• 20 апреля 2023
Ответ дляSolly85
Болид
https://www.facebook.com/100078609545055/posts/225...
nikolayev• 20 апреля 2023
Ответ дляPmB
А зря,просрочка 🤷‍♀️
Та вы шо! Мне после гуманитарной помощи, никакая просрочка не страшна. Тем более, там что то про водку писали девчата.
Inuk• 20 апреля 2023
Ответ дляЭфигения

Та він літає ж ще:

Труп нареченої• 20 апреля 2023
мені виглядая дійсно як яскравий метеорит чи як воно там
а завтра зранку доречі має бути рідкісне сонячне затемнення
skay_ua• 20 апреля 2023
Нашла сайт с указанием радиации по Украине онлайн..что то в Киеве зашквар..Не буду давать ссілку-поищите еще ві. біли ж такие сайти сто процентов.
Loraine• 20 апреля 2023
Ответ дляЭфигения
Я даже начало войны проспала. 🤦‍♀️
Я в Миргороде, тоже не видела. А писали где-то о том что в Полтаве видели?
Леонка25• 20 апреля 2023
Ответ дляmalinka.ya
Пока никто не отписался по дозиметру .
У советчиц точно есть , спят видимо
https://www.saveecobot.com/radiation-maps#5%2F51.0... Тут дивлюсь, ніби норм
Борисфенка• 20 апреля 2023
Ответ дляmalinka.ya
Так вы ж не в Украине )
Вам можно и не нервничать
Та дійсно - купа родичів в Україні, чоловік і син воюють, і чого б це мені нервуватися?
Vodoleya• 20 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Там написано, до наса вирішили не розкривати місцезнаходження супутника. А тут деяким вже ’трансляція’)))
kanuka• 20 апреля 2023
Ответ дляМимо_шла
Тут согласна.
+++ уже не первый раз к тому же, 14 января под утро бахкало, взрывы без тревоги, пригород Киева и в Киеве тоже, он написал что всё хорошо.
Vodoleya• 20 апреля 2023
Ответ дляТруп нареченої
Щоб не хвилювалися))
Inuk• 20 апреля 2023
Ответ дляVodoleya
Навіть якщо не розкривають місце. То відлік часу до чого? Хіба не до падіння ?