Ну постійно.
Розумієте, в тому що типу не спішать мову вчити Чи в тому что два гастарбайтера з глухого покутського села напилися і матюкаються - ну, тут я можу їй поспівчувати, скажімо!
Але вона пішла далі і розказує, буцім "багато українців на дорогих машинах".
Ну, багато - поняття розтяжиме.
Але чую й відверту брехню, як-от "чоловіки ваші масово отримують соціал і живуть за наш рахунок" і "ваші біженці вже половина мають громадянство".
На останні два хочеться відповісти, чи її в гуглі не забанили. Ну вигадка ж, і тут "я чула" не канає, нормативки немає і отродясь не було, яка б уможливила згадане.
Як думаєте, що їй сказати?
Лікнеп явно не поможе.
Порвати відносини?
Просити, щоб "без політики"?
Чи просто зробити зауваження по даній темі?
Якщо що, в нас з нею є певний типу бізнесок, ну, я їй туди передаю дещо, а вона перепродує Але суми з того смішні, за місяць кількадесят злотих виходить.
Ну, багато - поняття розтяжиме.
Як думаєте, що їй сказати?
Лікнеп явно не поможе.
Порвати відносини?
Просити, щоб "без політики"?
Ответ дляtirin
Извините, вы точно в Польше? Какой именно социал получают мужчины?
Це розказує моя подруга полячка і я обурена цими гадостями , вона Бреге.
Ви тему читали?!!!
Ответ дляТайТаке
Каким боком она ко всему описанному?
Она это рассказывает.
Кое чо выдумывает
Ответ дляtirin
І де я написала , що я в Польші, по моєму з фрази ’я туди їй щось передаю’ ясно, що я не там.
Ми спілкуємося засобами зв´язку
Ответ дляТайТаке
Я поняла.
Не поняла гребет ее чего. Вот и вы ее спросите.
Ааа)) не говорит конкретики. Просто словесный поток.
Только говорит, мол она работала с украинцами и им там хорошо платили
Oksana0612• 21 апреля 2023
В мене сестри польки в Зелена Гура, Ченстохово, Варшаві живуть, ніколи подібного не розповідають. В них своє життя цікаве.
Ответ дляIrisk_a
Якщо це ваша ’подруга’, то на майбутнє - вони тут ображаються на слово ’полячка’. Правильно - полька ! Живу в Польщі давно, якщо що
В мене самої бабуся полячка, в нас в селі 40 р тому ще мову польську можна було почутивід старих людей
Але... Німців теж називаєте дойче? Румунів романе?
Подругу в шарики я взяла не Ларса. Вона щоразу оце повторює. Одне й те саме
Ответ дляTammy21
І ви більше місяця терпіли ці борошна, щоб про ’подругу’ полячку написати, з якої ви ’засобами зв´язку спілкуєтеся’?
Просто цікаво, то серденько просить срач розвести чи діти голодні по лавкам сидять?
Які борошна? Який місяць? Я знаю її 7 років, а нести такі речі посада десь літом
Ответ дляTammy21
Пекельні. А місяць -- ваша реєстрація.
Питання моє досі актуальне)
Я можу вас з нею познайомити. Хай виносить мозок вам
Скажіть їй, що Вам неприємно обговорювати своїх співвітчизників якими би вони не були. В Польщі теж багато різних категорій їхніх співгромадян, яких вони теж обговорюють, та дітей народила і сидить на виплатах, та ще якась. Вони і самі про себе говорять, що багато нажекають на будь що. Мене сьогодні на роботі так вибісили ці їх плітки і обговорення одне одного за спинами, вони настільки токсичні. Я сусіда вийти на двір і матюкалась пошепки, щоб зняти напругу, бо вже не можу це все слухати( Хоча мене це не стосується.
Ответ дляLayka
Дякую...
Vlada-Maria• 21 апреля 2023
Ответ дляTammy21
особливо в контексті ’полячка’))) хоча ті, хто спілкується дійсно з поляками, знає що не ’полячка’, а ’полька’. Скільки спілкуюсь з поляками, часто буваю там - ні разу подібного не чула
Ой, ну ничего вы не сделаете. Сколько людей, столько и мнений. Никто никому ничего не докажет и не нужно этого делать. Вот так же мы, переселенцы 2014-го, чувствовали себя тогда. Только не за границей, а в своей стране. Все мажоры на донецких номерах (аренда на жильё возрасла в разы), при этом одновременно все бомжи и зеки (квартиры нам нельзя сдавать), мы сами виноваты (выехали - виноваты, остались - виноваты). И так далее. Это всё человеческий фактор - люди и их мнения разные.
Ответ дляdemra
Так предложите ей поехать в Бахмут .
Мені не дозволяє моє виховання щось таке вимовити.
Типу смерті/каліцтва чи їх загрози людині побажати виходить.
Та й підтексту сказаного вона все одно не зрозуміє, вірніше знайде свій
Татьяна-bfd8• 21 апреля 2023
Ответ дляWomAnn
13.02.23 - регистрация
По темам автор вбросы пол все неоднозначно бросала, теперь настал звездный час для вбросов.