Читаю по вечерам• 21 апреля 2023

"Подруга" - полячка постійно жаліється на українців

Ну постійно.
Розумієте, в тому що типу не спішать мову вчити Чи в тому что два гастарбайтера з глухого покутського села напилися і матюкаються - ну, тут я можу їй поспівчувати, скажімо!
Але вона пішла далі і розказує, буцім "багато українців на дорогих машинах".
Ну, багато - поняття розтяжиме.
Але чую й відверту брехню, як-от "чоловіки ваші масово отримують соціал і живуть за наш рахунок" і "ваші біженці вже половина мають громадянство".

На останні два хочеться відповісти, чи її в гуглі не забанили. Ну вигадка ж, і тут "я чула" не канає, нормативки немає і отродясь не було, яка б уможливила згадане.

Як думаєте, що їй сказати?
Лікнеп явно не поможе.
Порвати відносини?
Просити, щоб "без політики"?
Чи просто зробити зауваження по даній темі?

Якщо що, в нас з нею є певний типу бізнесок, ну, я їй туди передаю дещо, а вона перепродує Але суми з того смішні, за місяць кількадесят злотих виходить.
ТайТаке• 21 апреля 2023
Каким боком она ко всему описанному?
tirin• 21 апреля 2023
Извините, вы точно в Польше? Какой именно социал получают мужчины?
автор Читаю по вечерам • 21 апреля 2023
Ответ дляtirin
Це розказує моя подруга полячка і я обурена цими гадостями , вона Бреге.

Ви тему читали?!!!
автор Читаю по вечерам • 21 апреля 2023
Ответ дляТайТаке
Каким боком она ко всему описанному?
Она это рассказывает.
Кое чо выдумывает
Olenavs• 21 апреля 2023
Просто не відповідайте, ігноруйте ці повідомлення. На те, що зв´язано з ’бізнеском’ можете відповідати))) все просто
ТайТаке• 21 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Она это рассказывает.
Кое чо выдумывает
Я поняла.
Не поняла гребет ее чего. Вот и вы ее спросите.
автор Читаю по вечерам • 21 апреля 2023
Ответ дляtirin
І де я написала , що я в Польші, по моєму з фрази ’я туди їй щось передаю’ ясно, що я не там.
Ми спілкуємося засобами зв´язку
автор Читаю по вечерам • 21 апреля 2023
Ответ дляТайТаке
Я поняла.
Ааа)) не говорит конкретики. Просто словесный поток.
Только говорит, мол она работала с украинцами и им там хорошо платили
Oksana0612• 21 апреля 2023
Полька - назва жінки польської національності.
ТайТаке• 21 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Хай в ..раку йде.
автор Читаю по вечерам • 21 апреля 2023
Полька, полячка - то саме
Irisk_a• 21 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Полька, полячка - то саме
Якщо це ваша ’подруга’, то на майбутнє - вони тут ображаються на слово ’полячка’. Правильно - полька ! Живу в Польщі давно, якщо що
Oksana0612• 21 апреля 2023
В мене сестри польки в Зелена Гура, Ченстохово, Варшаві живуть, ніколи подібного не розповідають. В них своє життя цікаве.
автор Читаю по вечерам • 21 апреля 2023
Ответ дляIrisk_a
В мене самої бабуся полячка, в нас в селі 40 р тому ще мову польську можна було почутивід старих людей

Але... Німців теж називаєте дойче? Румунів романе?
автор Читаю по вечерам • 21 апреля 2023
Подругу в шарики я взяла не Ларса. Вона щоразу оце повторює. Одне й те саме
автор Читаю по вечерам • 21 апреля 2023
Блін. Оце опечатка ))) в лапки взяла не дарма
Tammy21• 21 апреля 2023
І ви більше місяця терпіли ці борошна, щоб про ’подругу’ полячку написати, з якої ви ’засобами зв´язку спілкуєтеся’?
Просто цікаво, то серденько просить срач розвести чи діти голодні по лавкам сидять?
автор Читаю по вечерам • 21 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Які борошна? Який місяць? Я знаю її 7 років, а нести такі речі посада десь літом
Tammy21• 21 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Пекельні. А місяць -- ваша реєстрація.
Питання моє досі актуальне)
автор Читаю по вечерам • 21 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Пекельні. А місяць -- ваша реєстрація.
Питання моє досі актуальне)
Я можу вас з нею познайомити. Хай виносить мозок вам
Layka• 21 апреля 2023
Скажіть їй, що Вам неприємно обговорювати своїх співвітчизників якими би вони не були. В Польщі теж багато різних категорій їхніх співгромадян, яких вони теж обговорюють, та дітей народила і сидить на виплатах, та ще якась. Вони і самі про себе говорять, що багато нажекають на будь що. Мене сьогодні на роботі так вибісили ці їх плітки і обговорення одне одного за спинами, вони настільки токсичні. Я сусіда вийти на двір і матюкалась пошепки, щоб зняти напругу, бо вже не можу це все слухати( Хоча мене це не стосується.
demra• 21 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам

Ви тему читали?!!!
Так предложите ей поехать в Бахмут .
автор Читаю по вечерам • 21 апреля 2023
Ответ дляLayka
Дякую...
WomAnn• 21 апреля 2023
13.02.23 - регистрация
Vlada-Maria• 21 апреля 2023
Ответ дляTammy21
особливо в контексті ’полячка’))) хоча ті, хто спілкується дійсно з поляками, знає що не ’полячка’, а ’полька’. Скільки спілкуюсь з поляками, часто буваю там - ні разу подібного не чула
katenka_• 21 апреля 2023
Ой, ну ничего вы не сделаете. Сколько людей, столько и мнений. Никто никому ничего не докажет и не нужно этого делать. Вот так же мы, переселенцы 2014-го, чувствовали себя тогда. Только не за границей, а в своей стране. Все мажоры на донецких номерах (аренда на жильё возрасла в разы), при этом одновременно все бомжи и зеки (квартиры нам нельзя сдавать), мы сами виноваты (выехали - виноваты, остались - виноваты). И так далее. Это всё человеческий фактор - люди и их мнения разные.
автор Читаю по вечерам • 21 апреля 2023
Ответ дляdemra
Так предложите ей поехать в Бахмут .
Мені не дозволяє моє виховання щось таке вимовити.
Типу смерті/каліцтва чи їх загрози людині побажати виходить.

Та й підтексту сказаного вона все одно не зрозуміє, вірніше знайде свій
Татьяна-bfd8• 21 апреля 2023
Все ждала когда от вас вбросы пойдут . Этот момент настал
Татьяна-bfd8• 21 апреля 2023
Ответ дляWomAnn
13.02.23 - регистрация
По темам автор вбросы пол все неоднозначно бросала, теперь настал звездный час для вбросов.
WomAnn• 21 апреля 2023
Реєстрація - 13.02.23. І теми дуже специфічні. Не вірю