Заставляличка• 23 апреля 2023
Мне пора к психологу или психиатру?
Когда узнала, что муж изменил с проституткой, я расцарапала ему лицо.
Сейчас в отношениях два года была.
Отношения сложные, он меня не слышит, мы не понимаем друг друга.
Зациклен на своих родственниках, друзьях и знакомых.
Звонки хоть и среди ночи это нормально.
Сорваться и поехать поддержать кого-то за бутылкой это нормально.
Часами по телефону обсуждать, быть хорошим другом.
А я??? Когда разрываю связь, проходят сутки бежит на коленях стоит просит прощения. Насытился мной, через неделю опять полно посторонних людей в его жизни и соответственно в моей, потому что это и мне на мозг капается.
В результате в очередной раз когда он там кого-то поддерживал, я узрела в этом флирт и у меня сорвало башню.
Я набросилась на него, начала дёргать, реветь, у меня случилась истерика, ударила, порвала цепочку.
В ответ был удар в ухо.
Сказал, что у меня проблемы с головой.
Я сломалась, устала очень от постоянного стресса и чужого гавна.
Все свои семейные проблемы (это мать, сестры, братья) всё дерьмо обсуждается часами и ночами.
Нервы сдали.
Мне реально пора к врачу?
Сейчас в отношениях два года была.
Звонки хоть и среди ночи это нормально.
В ответ был удар в ухо.
Сказал, что у меня проблемы с головой.
Нервы сдали.
Мне реально пора к врачу?
Заставляличка
• 23 апреля 2023
Ответ дляriri
А зачем он вам нужен мудак этот?
Не нужен.
Он за мной носился, просил, старался, но это всегда было временно
неДодекаэдр• 23 апреля 2023
Вам пора бежать от гего. Иначе он таки сделает из вас истеричку. Вам не лечиться, вам бежать.
Заставляличка
• 23 апреля 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Робіть ,що хочете вам після пережитого все можна.
Дякую
Асталависта бэйби• 23 апреля 2023
Ответ дляЗаставляличка
Це ще було з чоловіком.
Він почав мало заробляти і я поїхала в Польщу. Потім повернулася, заробила гроші і ми купили машину.
А через декілька місяців я побачила випадково що в нього є ще одна банківська картка. Тобто він мене обманював.
Я не розуміла куда стільки грошей він витрачає.
Та через півроку все стало на свої місця.
Вранці він планував машину на СТО та не поїхав. В цей час почали заходити повідомлення від проститутки. Вона на емоціях почала писати чому він не приїхав.
Я дізналася що рівно стільки грошей скільки він сказав за обслуговування авто стільки коштували її послуги.
Я одразу не повірила.
Та вона мені сама поробила скріншоти з переписки вайбері.
Я побачила все на власні очі..
Я одразу не повірила.
Я побачила все на власні очі..
А як ви з нею листувались?
З його телефону?
неДодекаэдр• 23 апреля 2023
Ответ дляЗаставляличка
Я сейчас поняла, что он меня провоцирует.
Каким-то посторонним людям внимания, такая прям нежность, даже ласковые слова.
Меня начало мутить.
И если бы он не поступал так, не было б конфликтов.
Я сама себя загнала в угол.
Самое интересное, что мне нельзя ни с кем общаться
Меня начало мутить.
Я сама себя загнала в угол.
Вам нельзя? Вам два и вы на иждевении?
Асталависта бэйби• 23 апреля 2023
Ответ дляОябунчик
Вам дійсно до психолога потрібно,щоб він виявив причину, чого ви обираєте собі у партнери мудаків.
А психолог це ясновидець чи що?
Звідки він зрозуміє причини?
То тільки автор зможе зрозуміти.
Звідки він зрозуміє причини?
То тільки автор зможе зрозуміти.
неДодекаэдр• 23 апреля 2023
Ответ дляЗаставляличка
Ушла.
Героиня. Без сарказма. Теперь еще номер в черный список занесите.
Оябунчик• 23 апреля 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
А психолог це ясновидець чи що?
Звідки він зрозуміє причини?
То тільки автор зможе зрозуміти.
Звідки він зрозуміє причини?
То тільки автор зможе зрозуміти.
Психолог своїми питаннями направляє автора, без психолога нічого не вийде.
Бабка-ежика• 23 апреля 2023
Ответ дляЗаставляличка
Да, человека не переделать.
Я сказала, что он хороший друг, родственник и т.д., но дерьмовый партнёр в отношениях.
У Вас поутихло или Вы привыкли?
У меня отношения окончены.
У Вас поутихло или Вы привыкли?
У меня отношения окончены.
Вот подумала над вопросом.. Я его люблю и чавкающего и с не бизнесс-жилкой увы).
Может я и привыкла, он по себе невезучий какой то)) но трудоголик, без работы не сидит. 50/50.пишу ж - развод раз в год), браку 17.
Я или с ним или одна уже буду просто. Другого рядом не вижу.
В плане опоры :он то есть то нет, но во время родов сам захотел рядом быть.
Фиг его знает, так и живу. Мазохисты видимо🙃 или среднестатистическая семья.
неДодекаэдр• 23 апреля 2023
Ответ для12 галюцинаций
А на рівному місці кидатися, істерити, бити - то нормально? Їй не треба до психолога? Я розумію жіночу солідарність, алет8
це вже занадто. Уявляю цю ситуацію і впевнена, що там по-іншому це божевілля було неможливо зупинити.
Автор, якщо у вас це повторюється, то проблема в вас. Візьміть на себе відповідальність за своє життя. Зверніться за допомогою.
На рівному місці? Ну ну...
Заставляличка
• 23 апреля 2023
Ответ дляПодмигашка
Один в один
Але мені вже до одного місця що він каже… раніше переживала, соромно було. А тепер, кажу все що я про нього думаю..,
От так і живемо, хоча все меньше і меньше бажання разом жити, але поки що так
В мене ще гірше. Він про ці скандали всім розказує. Виставляє мене серед людей істеричною особою. Родичі, друзі всі в курсі наших стосунків
Асталависта бэйби• 23 апреля 2023
Ответ дляОябунчик
Ой як же я живу то без психолога
неДодекаэдр• 23 апреля 2023
Ответ дляЗаставляличка
Я очень долго просила. Особенно по поводу ночных звонков.
Весь вечер и часто до глубокой ночи на видеосвязи родственники.
Не могла ни расслабиться, ни жить своей жизнью.
Потом друзья. И если не берет трубку с первого раза, будут звонить 10 раз, не останавливаясь.
Ночью то собачку нашли, припёрлись. То покурить, то обсудить.
А сегодня знакомая, которая тоже ночами звонит сказала что у меня с головой проблемы.
А у нее типа ок? Ну да.
неДодекаэдр• 23 апреля 2023
Ответ дляПодмигашка
О і мені. Аргументів ніяких немає , сказати толком нічого не може, а тільки - рот закрий і лікуйся
Як же мене це бісить
Ну живете же, значит нравится
Оябунчик• 23 апреля 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Ой як же я живу то без психолога
Значить, або в вас не було травмуючого досвіду в житті і в вас все добре або ви самі собі брешете. Тут одне з двох.
Заставляличка
• 23 апреля 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
А як ви з нею листувались?
З його телефону?
Я вже не пам´ятаю. Здається я її номер ввела в свій телефон.
Я ще вводила його в браузері і він знайшов послуги прям в інтернеті.
Вона з нашого міста.
Я тоді все по поличках розклала.
Вона з нашого міста.
Я тоді все по поличках розклала.
Заставляличка
• 23 апреля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Вам нельзя? Вам два и вы на иждевении?
Нет, слава богу независима.
12 галюцинаций• 23 апреля 2023
Ответ дляЗаставляличка
Кстати мне особо нельзя общаться. Сегодня чуть не разбил мне телефон. Кому из нас лечиться?
А тепер зізнайтеся - тема не для порад. Вона для того, щоб вас запевнили, що ви нормальна і ваші дії адекватні. Тоді ви спокійно підете шукати нові стосунки, абсолютно не змінюючи себе. І ті стосунки закінчаться так само. Якщо не гірше. Бо той стан афекта, в який ви вже неоднарозово впадаєте, може закінчитися набагато більш печально, ніж роздряпане обличчя. Наприклад, у вас під рукою може опинитися ніж. І вибір вашого майбутнього тільки за вами. Брати відповідальність чи котитися далі.
Заставляличка
• 23 апреля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Спасибо)
Оябунчик• 23 апреля 2023
Ответ дляЗаставляличка
Ну я же начала истерить, реветь, дёргала его, расцарапала, кидалась.
Он и зарядил. А да, это за порванную цепочку
Вот как вещи становятся важнее людей
Ви істерите і кричете, бо не можете словами до нього донести свої думки,від цього іде злість і ви впадаєте у стан ’дитини в істериці’. Я вас образити не хочу, знаю це, бо сама така була.
12 галюцинаций• 23 апреля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
На рівному місці? Ну ну...
Те, що він говорить по телефону і підтримує близьких - то вагома причина битися і дряпатися? Ну-ну
Заставляличка
• 23 апреля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
А у нее типа ок? Ну да.
Сегодня позвонил ей и она убеждала меня, что он ей не нужен, старый и вообще у неё отношения и она собирается замуж.
Так какого х... звонить постоянно. Вот зачем меня провоцировать.
Я знакомлюсь с мужчинами и сразу уточняю есть ли семья, дети.
Никогда в жизни в семью не полезла бы
Асталависта бэйби• 23 апреля 2023
Ответ дляЗаставляличка
Вона з нашого міста.
Я тоді все по поличках розклала.
Вона з нашого міста.
Я тоді все по поличках розклала.
В Сенсі в браузері ?.це як?
Історія збереглась чи що?
Заставляличка
• 23 апреля 2023
Ответ для12 галюцинаций
Ні, я правда хочу зрозуміти чи мені потрібно к психологу.
Мені не подобається мій стан, а ще більше що сама до нього скотилася.
Заставляличка
• 23 апреля 2023
Ответ дляОябунчик
Так, я вже витратила всі сили на розмови, людина мене не почула
Асталависта бэйби• 23 апреля 2023
Ответ дляЗаставляличка
Психолог вам не допоможе, тільки ви
неДодекаэдр• 23 апреля 2023
Ответ для12 галюцинаций
Нащо ви цю дурню пишите? Кидатися на людей, завдавати фізичного болю - це не норма, не зважаючи на стать.
Нащо ви автора запевняєте, що вона правильно робить? Наступного разу її в магазині продавець розбісить і вона видряпає йому очі - ви й далі будете хіхікать - образив-отримав?
Якщо кішку загнати в кут і штрикати в неї палкою, в она зашипить і подряпає тебе. Реакція людини, загнаної в кут, трохи відрізняється. Є вівці, які зіжмуться в клубок, будуть терпіти, нити і жалітись (в цій темі така теж відписалась), є такі, що відштовхнуть палку і втечуть, а є ті, що кинуться на того, кто загнав у кут. Не завжди можна контролювати себе в такій ситуації, не рідко ті, хто на словах просто підуть виявляються вівцями або кішками.
Заставляличка
• 23 апреля 2023
Ответ для12 галюцинаций
Так, кожного дня та навіть в ночі.
Навіщо йому стосунки?
Я пропонувала жити окремо
Навіщо йому стосунки?
Я пропонувала жити окремо
12 галюцинаций• 23 апреля 2023
Ответ дляЗаставляличка
Вона з нашого міста.
Я тоді все по поличках розклала.
Вона з нашого міста.
Я тоді все по поличках розклала.
І вона вам все виклала, як на духу? Працівниця такого закладу. Яка цим заробляє гроші? Втратила клієнта і підставила свій заклад, щоб вам відкрити правду?
Заставляличка
• 23 апреля 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
В Сенсі в браузері ?.це як?
Історія збереглась чи що?
Ні.. я просто ввела її номер телефону.
Одразу знайшлася вона, я не пам´ятаю де були посилання, але там навіть район міста був написаний. Їх анкета.
Там всі послуги розписані були АС, МБР і т.д.
Я тоді вперше дізналася що таке МБР.