когдадеЦкие• 28 апреля 2023

Почему ковид оставил так много последствий?

Как думаете, с чем это связано?
Миловидна леді• 28 апреля 2023
перший раз хворіла ковидлом в березні 2021, тоді і запахів не було і запалення і тест позитивний, чоловік просто відлежався, діти - не хворіли. Відходняк після хвороби десь місяць Другий раз десь в листопаді, тільки я хворіла, буле легше відносно, запалення не було. Потім на весні 2022 висока темп, слабкість і т.д. аналіз від’ємний. І от недавно, на Великдень - 3 дні темп, слабкість жахлива, аналіз від’ємний, задишка, майже всі відчуття запалення, а його немає. Досі дихати важко, покашлюю, запахи почали повертатись поступово.
Це така холєра спеціально виведена, не думаю, щоб вірус так стрімко мутував, але це точно різновид ковіду, тести уже застарілі получається, раз не бачить. Вже скільки людство є, а вірус постійно мутує - давно б у нього ноги виросли і навчився говорити, якби був природній. Це штучно, щоб людям життя псувати.
Миловидна леді• 28 апреля 2023
Ответ дляAriZonA777
Тоже 2 года с обонянием траблы, или ничего не слышу, или смердит до ужаса. Как восстановить?
нюхайте ефірні масла і природні смерділки, часник, цибулю. я дуже переживала за нюх, ттт вернувся. Нещодавно знов хворіла і знов все смердить, духи - це просто задуха для мене.
взагалі мені допомогла робота в городі - там багато природніх запахів і я все нюхала, якось пробило.
Несу добро людям• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
На Великдень міг і грип бути. Там теж можлива задишка. А як визначили, що нема запалення?
Миловидна леді• 28 апреля 2023
Ответ дляНесу добро людям
ну так, грип, а ковід це хіба не різновид? Дихання лікар прослуховує і запалення має температуру. Якщо ситуація погіршується - пацієнт йде на флюрографію
Несу добро людям• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Ні, не різновид. Якщо то був грип, то тест на ковід буде негативний. Лікар не завжди чує, Т теж не показник - її може і не бути.
Алекс-1022• 28 апреля 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Каких таких? Большинство переболели как орви
Муж Софии стружку вообще легко перебол к примеру, обычный вирус. Ну дало осложнение на сердце так что помер, а так простое орви.
Алекс-1022• 28 апреля 2023
Стужук*
Алекс-1022• 28 апреля 2023
Люди которые и правда считают что ковид это как обычный вирус поражают своими интеллектуальными способностями:)
Миловидна леді• 28 апреля 2023
Ответ дляНесу добро людям
я не фахівець і не буду сперечатись. Але це распіраторні болячки з різницею інкубаційного періоду. Це як один продукт, тільки готують його всі по-різному. Температура при запаленні буде обов’язково, якщо лікар не почує і на флюрографію пацієнт не піде, то запалення буде прогресувати.
Миловидна леді• 28 апреля 2023
Ответ дляАлекс-1022
хто грипом не хворів- для того ковід буде особєнним.
Алекс-1022• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Анализ видьэмный лол, что? Вы через Гугл переводчик пишите.
Всегда было негативний
Миловидна леді• 28 апреля 2023
Ответ дляАлекс-1022
Всегда было негативний
це синонім.
Алекс-1022• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Грипп не давал такое осложнение на сердце никогда. Далее грипп никогда не был таким заразным. Я специально привела публичный случай мужа стужучки. Человек жил обычной жизнью, заболел ковидом без вакцины умер. Вы думаете он никогда не контактировал с больными гриппом и другими вирусами? У него было трое детей которые болели дай боже всякими вирусами. Ковид не пережил. Ну да ничего особенного
Алекс-1022• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
це синонім.
Это не синоним. Отрицательный и негативный это синонимы на русском, а на украинском это не синонимы. Грамотеи.
Миловидна леді• 28 апреля 2023
Ответ дляАлекс-1022
1.ви мало знаєте про грип
2.ВІД´Є́МНИЙ а, е. ; заст. Поганий, негативний. ·

1》 Поганий, негативний. 2》 мат. Який є величиною, взятою зі знаком мінус; менший від нуля. 3》 фіз. Те саме, що негативний
Алекс-1022• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
1.ви мало знаєте про грип

Негативные это математически про число…. Вы знаете есть числа с минусом?

Терпеть не могу когда на украинском делают ошибки, в темах про мову еще небось кричите
Миловидна леді• 28 апреля 2023
Ответ дляАлекс-1022

ось і не терпіть))
Миловидна леді• 28 апреля 2023
Ответ дляАлекс-1022

я рускій би виучіл только за то, что нім разгаварівал Лєнін!
Барабан для дорослих• 28 апреля 2023
Рекомендую тим, у кого залашилися проблеми зі згортуваністю крові, Наттокіназу. Так, це вважається БАДом, але це дуже дієвий препарат, ще й натуральний. Я так відновилася досить швидко. Замовляла на iherb.
Обижулька• 28 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Из всех моих знакомых за 2 года ’пандемии’ ковидом болели человек 5. Так и не поняла я всеобщей истерии по этому поводу
++++++
Likiya• 28 апреля 2023
Ответ дляТундиринда
Муж пришел в аптеку и не мог рассчитаться, давал кассиру скидочные карты вместо денег, называл телефон, чтоб она оттуда списала оплату что ли, не знаю. Его карта была у меня , я ему оставила свою с паролем и наличку дома( его чуть раньше положили и выписали, меня позже) он не мог понять что нужно ввести пароль в терминале, или наличкой рассчитаться. Мозг забыл, есть навык- приложил карту к терминалу и все, и когда это не получилось, терминал запросил пароль, он потерялся. Он будто меня ночью и просил помочь ввести данные карты- знаете развод с олх? Хотя он всю жизнь в интернет торговле и все схемы знает. Я знаю людям с работы приходилось увольняться, до того не могли сосредоточится. Муж такого в первые дни наторговал и наотправлял людям, полгода ещё разбирались, большинству отправил товары бесплатно или за меньше денег. Некоторым ещё и доставку сам оплачивал. Многим не то и не туда.
У меня тоже такое было, как раз сезон, куча заказов и я полудохлое зомби, хочу между куч одежны, не понимаю, что эти люди от меня хотят, но работала даже в ковид. Жутко было тяжело, а потом страшная усталость, иду по дороге, нет сил, хотела на разделительной полосе лечь и лежать, но силой воли себя дотянула до дому, потом проблемы с памятью начались. Незабываемая болезнь.
Алекс-1022• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Ну я хотя что на русском что на украинском грамотно разговариваю. Без згидно и жонатий
Мerida• 28 апреля 2023
у меня угожающие жизни тромбозы. выявлены недавно. год назад переболела ковидом. до этого была здорова
Миловидна леді• 28 апреля 2023
Ответ дляАлекс-1022
респект і уважуха!
Несу добро людям• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Так, це респіраторні захворювання, але збудники різні і різний мезанізм їхньої дії на клітину і організм. Температура може бути і субфебрильною при атиповій пневмонії, яка буває при грипі і ковіді, треба і додаткові симптоми оцінювати. І не завжди прогресує запалення, часто саме проходить, ледь почавшись. Людина може його і не помітити.
Миловидна леді• 28 апреля 2023
Ответ дляMerida-cebb
тромбози і без ковіда бувають .Кажуть, не буває здорових людей, є погано продіагностовані.
Миловидна леді• 28 апреля 2023
Ответ дляНесу добро людям
ну якщо саме проходить, значить організм поборов - правильно?
Несу добро людям• 28 апреля 2023
Ответ дляАлекс-1022
Чому ж? Дуже часто після грипу можна спостерігати міокардити, СС недостатність.
Несу добро людям• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
1.ви мало знаєте про грип

В медичному значенні це не синоніми. Вірно буде негативний.
Несу добро людям• 28 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Решта просто не діагностовані