Привіт дівчата!
Не побачила профільної теми, отже створюю. Що там відбувається? Пишуть цілі над Україною...(
Olesya Kim• 28 апреля 2023
Ответ дляMarta
Останній час щось я не дуже впевнена щодо офіційної статистики. Щодня пишуть + 500-600. А де їх стільки береться? Як рахують? Таке враження, що пишуть просто, щоб було приємно читати. Але звісно хочеться, щоб я помилялась.
Это же очевидно. Что вы как маленькая
Ответ дляМария32_22
А нам і Ідти нема куди. Підвал в будинку вже зачінений давно та і не пішли б мої зі мною . Сплять досі
В нас теж немає куди йти. Я з малим в коридорі. Розумію зараз, що при влучанні ракети, мабуть коридор не врятує. Але якось психологічно легше, ніж в ліжку лежати(
Ирина-bbd0• 28 апреля 2023
Ответ дляБонСу
Так наши сами из этого события какую-то ТМ сделали - от слова ’наступ’ уже глаз дергается, не к добру этот пиар совершенно
К добру ! Всё будет хорошо!
СвітланкаОК• 28 апреля 2023
Ответ дляVA 11
Йобана русня! Умань. Тримайтеся.(((
В Умані приліт був 24 лютого 2022 р., і було наче спокійне місто, більше чогось дуже значного не було, хіба уламки. І тут на тобі 😢😢😢😢😢😢😢
Счастливый магазинчик• 28 апреля 2023
Волосы дыбом, за что нашим людям такая беда 🥺
Когда гатят по жилым домам- шок!
Когда же прекратится этот терроризм🙆
Когда гатят по жилым домам- шок!
Когда же прекратится этот терроризм🙆
Марфа-Краса• 28 апреля 2023
Господи, чому дебіли живуть з нами на одній планеті? Кацапські тварини!
Умань - серце розривається
Ответ дляБонСу
Так потому что не надо было из всех утюгов Данилову, Буданову и Резникову уже полгода рассказывать, что мы вот вот как начнет контрнаступать. Ну начните вы, а потом рассказывайте. Конечно, люди ж не сами выдумывают про контрнаступление, отсюда и ожидания
Мария32_22• 28 апреля 2023
Ответ дляБонСу
Декілька днів ще з минулого тижня заходжу в тік ток а там куча відео і заголовок Все ! Ми почали ! І їде наша техніка
never_ending• 28 апреля 2023
Ответ дляnikolayev
Так Фейгин блогер, там военный интервью давал.
Ага, з Легіона. Задовбали тут у нас тусуватися, і росіяни тут воюють проти пуйла, і білоруси тут воюють проти лукаша, і ніхто не воює проти своєї влади в росіі і білорусі, ніхто не влаштовує мітинги, всі бояться, що їх побʼють. Задовбали вже виїжджати на українських життях
Non_stop84• 28 апреля 2023
Я з Маріуполя, зараз живемо в Кам´янському Дніпропетровська область, чули як пролітали ракети прямо біля дому(((
Яких ’непотрібних звуків’ я тільки не чула у своєму житті(
Ангел сошедший с небес• 28 апреля 2023
Ответ дляЛЮБА
Так и я о чем , пишут все ок , затем ракеты …Или все ракет нет , тихо ! Вопрос куда делись ракеты открыт…
Це керовані ракети, вони міняють траєкторію, шукають наше ППО.
Мария32_22• 28 апреля 2023
Ответ дляspain2406
Це точно. Хто зна кому вірити. Буданова слухала. Але він ще до нового року ракети їх рахував то щось у мене з ним не зійшлося. Вже більше їх було чим він казав
Ответ дляnever_ending
А их все устраивает, они говорят что у них все хорошо, вот что бывает , когда народ не пропускает прием таблеточек …
Ответ дляspain2406
Так ладно они - эти хоть свой народ успокаивают, так тут американцы и европейцы прогнозами заколебали - в каждом утюге их генералы ждут. Не они же умирать будут((
Ответ дляБонСу
К сожалению, вступиться бы им на нашей стороне, мы бы все вместе одолели бы быстрее этих говноедов
Ответ дляnever_ending
Да он много интересного рассказал. Многие уже по тюрьмам сидят. Но большая работа задумана и начата. Не могу сказать, что я верю его идейности, но наши планы совпадают. Освободить нашу страну, и скинуть их власть. Главное, воюют в Бахмуте, получается наши люди.
Мария32_22• 28 апреля 2023
Ответ дляNesmeyanaYa
Лягайте
Думаєте можна ? В мене витяжка гуде то мені спокійно. А в спальні тиша