Катастрофа• 01 мая 2023
Скільки виходить гематома при вагітності
Доброї ночі дівчатка
Питання до тих в кого була схожа ситуація
Маю субплацентарну гематому
Була на УЗД пояснили що сосуди слабенькі тому таке виходить , сказали що буде виходити приблизно трошки більше чайної ложки ...от тиждень воно мовчало вчора була капля як на крапельниці , сьогодні щось вийшло ... Скажу чесно як його розрахувати не розумію ...
До ранку звичайно будемо дивитись , але все ж питання в кого таке було і як довго це виходило ?
Термін 31 тиждень , дитина повністю активна по своїм графікам , все як має бути ..але психологічно є переживання...
Відразу ще поясню...в мене це вже не вперше , але минулого разу вона була менша ..вийшло за два дні і ми забули ... А тут вже тиждень ..
Маю субплацентарну гематому
Катастрофа
• 01 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Советуйтесь с врачом, даже с несколькими. Здоровья вам обоим
Дякую вам ❤️
Так проблема дивна і наче не страшна виходить , але психологічно тисне (
За вагітність це вже третя гематома , хоча малеча дуже спокійна в нас не сильно лупить ..
Тримбулька• 02 мая 2023
Ответ дляКатастрофа
Дякую вам ❤️
Может к профильному врачу, как правильно не знаю гематолог? Почему это повторяется и какие перспективы на роды
Мульйонерша• 02 мая 2023
Во вторую беременность периодически лежала на сохранении.
Лежала с девочкой (в смысле постоянно попадала в одну палату), у которой гематома выходила всю беременность (кровила постоянно, из-за чего она 8 месяцев провела в больнице)
Катастрофа
• 02 мая 2023
Ответ дляМульйонерша
О Боже це жесть бідна...в мене вона маленька ..по розмірам ...але психологічно це тисне + не розуміння вийшла чи ні
На_оба_рот• 02 мая 2023
У меня двойня, на 19 неделе плюхнулось немного крови, как при месячных и сгусток крови небольшой, как 1/4 ладошки. Пока доехала в больницу, даже все высохло.
Что это было мне так и не сказали, ни в роддоме, ни в больнице моей.
А по узи ни о каких гематомах не говорили. Вот это было страшно((( понимаю ваше состояние!
Катастрофа
• 02 мая 2023
Ответ дляNikIrinaS
У меня 4 дня текло, 4 недели потом мазало тёмным.
Ого як довго ... А лікарі що казали?
В мене і сьогодні є виділення , але вже менші і не такі... Думаю на УЗД знову поїхати , щоб подивились ....
Термін вже такий гарний і малеча дуже активна , як і кожного дня зранку ❤️
Ответ дляКатастрофа
Ого як довго ... А лікарі що казали?
Я в стаціонарі лежала, можливо гематоми відрізняються. В мене дуже текло, хотіли переривати. УЗІ було добре, термін маленький , десь 8 тиждень.
Катастрофа
• 02 мая 2023
Ответ дляNikIrinaS
Так до 12 тижнів воно найгірше ...головне що все добре закінчилось