Сдала АМГ. Он 0,58. Мне почти 36 лет. Нет мужа. Есть ребёнок от бывшего. Сейчас знакомлюсь. Цель быть вместе, семья. Точнее просто общаюсь, но с одним человеком обсудили в принципе свои репродуктивные планы. Он хочет детей. Пока виделись только 2 раза. Ему нужно больше времени для общения, чтобы привыкнуть чем мне. Он сам сказал так.
Я в некоторой растерянности. Что мне вообще делать с этим всем?
Сижу и смотрю в окно просто. Не знаю как жить дальше.
Ответ дляtessik
А МЧ тоже проверился? Спермограмма у него супер? Может у него проблемы с зачатием. Или у вас не совместимость. Та и вообще, вы виделись всего то два раза. Вообще проблем не вижу, чтобы так заранее страдать
Ну ещё вообще рано говорить о детях нам.
Ответ дляБарабосик
Ну низький, звичайно. Але ще треба дивитись інші гормони. ФСН,ЛГ, ТТГ. Якщо вони в нормі, то шанси всі у вас є. Також можете заморозити.
Головне не хвилюйтесь наперед, коли з МЧ дійде розмова до серйозних стосунків,то просто не затягуйте вагітність
Вот теперь боюсь наоборот спешить с бе
беременностью и вообще с отношениями. Из-за осознания того, что времени мало.
Ответ дляmagistralchimik
Вот теперь боюсь наоборот спешить с бе
Не бійтесь. Ви дорослі люди, оце ходити за ручку в кіно роками не треба. То якщо відчуєте, що чоловік цей це ваше, то просто не відкладайте. Дійде до серйозної розмови, то так зразу і скажіть, що вам не 20 і він має це розуміти. Але краще почекайте, щоб цю розмову почав він.
Мені 35, дітей нема. АМГ здавала тиждень тому, теж низький- 1,29, всі інші гормони в нормі, труби провірила, чоловік аналіз здав, все добре. Він на війні, тому бачимось рідко і завагітніти не виходить . От теж вже думаю заморозити
Eleno4ka_83• 04 мая 2023
Ответ дляmagistralchimik
Вариант заморозки яйцеклеток - самый надёжный. Чтобы не пришлось рожать от кого попало побыстрее
Eleno4ka_83• 04 мая 2023
Ответ дляБарабосик
Амг більше 1 -це дуже непогано.
Ответ дляБарабосик
Може заморозити сперму і займатись, поки його нема? Час то плине…. Для війскових наче безкоштовні программи були.
З мого досвіду: займатись почала в 34, по всім можливим обстеженням все супер, купа втраченого часу, народила в 39 після 4ї спроби ЕКО.
Ответ дляmagistralchimik
Вот теперь боюсь наоборот спешить с бе
Вы б лучше с врачом обсудили, амг не придают такое значение, как раньше, и с 0,08 рожают, после 35 закономерно, у всех шансы снижаются, у вас норм амг
Ответ дляinna5577
Спасибо. Я позвонила врачу сразу. Она говорит: не предохраняйся. Так а с кем? (
Ответ дляТыква2016
Та взимку вирішили до літа ще пробувати самі, от на вихідних узі показало овуляцію, я поїхала до нього. Якщо і в цей раз не вийшло,то будем вже думати якісь варіанти.
Скажіть, будь ласка, скільки часу триває підготовка до ЕКО і чи це боляче?
Ответ дляБарабосик
Чтобы наступила берем, половой жизнью надо жить до овуляции, а не после!!!! Обсудите это со своим врачом
Ответ дляБарабосик
Підготовка - це обстеження, в місяць вкладетесь. Там гормони по дням циклу.
Протоколи різні бувають, від 7 днів і до…..
В мене був і 2 тижні, і майже 1,5 місяці.
Боляче? Ні, більш задовбує все по годинам робити, ніж боляче. Сама пункція під анастезією.