Сметчица• 04 мая 2023

наші чоловіки закордоном і ті,хто не виїхав

Моя знайома виїхала з Києва з чоловіком(він молодий,здоровий хлопець,призивного віку). Вона постійно ниє як їм там погано,не вистачає грошей на оренду квартири і т.д., а потім при розмові вона якость сказала,що ті чоловіки що виїхали з України і ті хто залишився і не воює , абсолютно нічим не відрізняється один від одного. Яка ваша думка ?
Яжемать Мне можно• 04 мая 2023
мне плевать, среди моих знакомых таких нет

Jhenya_Sh• 04 мая 2023
Ну вообще, по факту, не отличаются. Они ж не воюют
ХвилювАллочка• 04 мая 2023
Мы же не рабы, человек что хочет то и должен делать. Зачем осуждать кого-то?
Пластилин_Колец• 04 мая 2023
Мені байдуже. В мене нема знайомих, що виїхали з чоловіками і ниють.
західний_діалект• 04 мая 2023
не поважаю таких чоловіків. жінок можу зрозуміти, коли страшно за дітей. хоча сама я так і не змогла поїхати нікуди. в мене в голові це ніби зрада. працюю і роблю що можу для країни та хлопців на передовій
Бамбарбия! Кергуду.• 04 мая 2023
Я не погоджусь. Ті чоловіки, які залишились, як мінімум ходять на роботу, сплачують податки, працюють на економіку України.
Міряно-переміряно• 04 мая 2023
Каждый может поступать как считает нужным. Мы кричим, что являемся свободной страной. Значит никто не может осуждать выбор другого.
Шальная коклетка• 04 мая 2023
Ответ длязахідний_діалект
А им ваше уважение надо?
Mila228• 04 мая 2023
Мій чоловік не воює, але працює, платить податки, споживає продукти українського виробництва, волонтерить, донатить і не ниє, що ’всьо плохо’. А ті хто закордоном часто ниють притворно, щоб не заздрили ті, хто не виїхав.

я Кукарача• 04 мая 2023
Кожен сам вирішує що робити та як жити, захищати країну це не обов‘язок, а власний вибір
Цвіпканя• 04 мая 2023
Странно. Никто из тех, кто выехал полными семьями, не ноют. Все обустраиваются на новом месте.
Снегурочко• 04 мая 2023
Всім хто ниє, кажу вертайтеся! Що ж ви себе так мучите бідненькі) і більше ніхто не ниє
Цвіпканя• 04 мая 2023
Ответ дляMila228
О, этот факт не учла. Сама иногда подругам пишу как в Европе плохо, чтоб не обидно было девочкам, которые сидят дома из-за того, что мужья не могут выехать.
Україна наше все• 04 мая 2023
Ответ длязахідний_діалект
Багато бездітних жінок також виїхало. Їх також не поважаєте?
Відморожена• 04 мая 2023
Я думаю що ви заздрісна, зла натура. Ось і все. З такими краще не спілкуватись або дулю в кармані тримати завжди))
Цвіпканя• 04 мая 2023
Ответ длязахідний_діалект
А я считаю, каждый имеет право решать где ему жить. И никого не сужу.
я Кукарача• 04 мая 2023
В мене знайомий з Києва втік за кордон на початку війни, та в соцмережі просить гроші що б йому скидували на картку з України на допомогу, за 1 день 1000 євро накидали. А одна дама з дитиною збирала гроші що б з Польші в Канаду перебратись як біженеці, просила 2000$. Так що деякі ще собі збирають за кордон.
Цвіпканя• 04 мая 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Мало того, они вовсю ходят на свидания с местными и открыто говорят, что хотят остаться в Европе.
автор Інно4каа • 04 мая 2023
Ответ дляJhenya_Sh
но они донатят, помогают ЗСУ, закупают товары для военных и т.д.

західний_діалект• 04 мая 2023
Ответ дляШальная коклетка
А им ваше уважение надо?
а їм його і не пропоную. я відповіла на питання автора ’яка ваша думка?’
ПесиКот• 04 мая 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
От! В тому і різниця.
автор Інно4каа • 04 мая 2023
Ответ длязахідний_діалект
згодна з вами!
Йосип_молодий• 04 мая 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Скоро некуда ходить будет :(
хутряна володарка• 04 мая 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
а програмист у Польщі, що на ФОПі украхнскьуому якось інакше це робить?
західний_діалект• 04 мая 2023
Ответ дляУкраїна наше все
ні, до жінок питань нема
автор Сметчица • 04 мая 2023
Ответ дляВідморожена
я заздрісна? а чому заздрити то?
Nifertity• 04 мая 2023
Ответ дляя Кукарача
почитайте ст. 65 Конституції України..якраз є обов´язок захищати Вітчизну
кураГАЛЯ• 04 мая 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Скоро некуда ходить будет :(
А кому то уже некуда и дома разрушены и работы нет
автор Інно4каа • 04 мая 2023
Ответ дляя Кукарача
взагалі охренівші люди!
Україна наше все• 04 мая 2023
Ответ длязахідний_діалект
ні, до жінок питань нема
Чому?