Харчовий тріль• 04 мая 2023
Жінка "підстаркувата" - це скільки років?
Жінка "підстаркувата" - це скільки років по-вашому?
А також напишіть свій вік.
Продаю витрішки• 04 мая 2023
35 мне, но я старой себя не чувствую и не выгляжу старой , + малыш 8 месячный у меня. Конечно не 20 и 25, но ничего… Я не знаю, как правильно на Ваш вопрос ответить)))
У меня сестре двоюродной 43, никогда пiдстаркуватой не назову, она такой живчик, иине смотря на лишний вес, не выглядит на свои годы
миссАрфография• 04 мая 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Что может? Вы так уверенно это заявляете, что явно можете кого то в пример привести да?) Тогда не томите плиз, покажите 20ти летнюю пидстаркуватую девушку)
выше писала, видела таких по тв
Полтавська галушка• 04 мая 2023
Потрібно розглядати окрему жінку. В мене сусідка, їй може 65 і дуже гарна. А в молодості взагалі ми думали, що то Кім Бесінгер. В неї завжди були коханці якісь авторитети. Уночі вибивали двері сбу- шники шукали когось. Вона завжди по курортах, супер доглянута була. Працювала в готелі. Іномарки під вікнами десятиріччами Дочки в неї не вдалися. Звичайні. Не дуже доглянуті. Одна занадто худа, а старша навпаки - товста. Меншій 44, старшій може 46. Так про їх маму не сказати, що підстаркувата чи стара))))Постать, якість шкіри, посмішка, доглянуте волосся, досі тоненька талія і гарний смак вирішує.
Пані з калабані• 04 мая 2023
Кто написал 50 ?
Я вам дам!))))
В 50 ещё хочется кроссовки adidas gazelle и одежду оверсайз, любить и быть любимой 😝
Я вам дам!))))
Швендяю містами• 04 мая 2023
Для мене це більше про зовнішність та вигляд людини. Інколи жінки в 65 років краще виглядають чим дехто в свої 30. Мені 39, не соромлюсь віку і не вважаю себе надто дорослою, тим паче підстаркуватою.
Леди_в_ночи• 04 мая 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Ну какая староватость в 35 лет или 43 года?
Белая котичка• 04 мая 2023
Ответ длябибизяна
50+
Та ну, 50 это ещё молодые женщины, ну зрелые, но никак не о старости
БоВжеВільна• 04 мая 2023
Мій чоловік мені в 30 говорив,кому я потрібна .Мені зараз 40 для нього я пенсіонерка.Я говорила,а ти що хлопчик,він казав я мужик і в 50 буду на розхват
Белая котичка• 04 мая 2023
Ответ дляЛеді Душка
Років 65-68, якщо мешкає сама.
Мені 43. Ще ніби не підстаркувата.
А причем здесь то, с кем она живёт, к возрасту?
Продаю витрішки• 04 мая 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Та хз, выше и про 30+ пишут))
Як_наготую...• 04 мая 2023
Ответ дляБоВжеВільна
І ви з ним живете?
Безпорадна Кроко• 04 мая 2023
Ответ длярукиЖимолости
Думаю 50+, мне 38
когда вам будет 50-уверяю,вы будете думать иначе))
Оцененная• 04 мая 2023
Пидстаркувата - это же обычно означает не старая, пожилая, а скорее «не юная», «не молоденькая». Лично я так понимаю.
бибизяна• 04 мая 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
думать можно что угодно,но зеркало не обманешь
Леди_в_ночи• 04 мая 2023
Ответ дляБулку Дай
Это если муж молодой. Только тогда пидстаркувата
Сожительнице моего бывшего мужа 58 лет. Он на 18 лет моложе нее. Она и так, и так старовата
Безпорадна Кроко• 04 мая 2023
Ответ длябибизяна
вам 50))?
Белая котичка• 04 мая 2023
Ответ дляПані з калабані
Кто написал 50 ?
Я вам дам!))))
А что такое с кроссовками? Ничего не поняла. Это вроде универсальная обувь для всех. Оверсайз? Тоже непонятно. Ладно б вы ещё написали, ультракорткое мини или что-то такое сугубо для молодежи, ну, может, одежда с рисунком микки-мауса, ничего даже в голову не приходит. Сейчас вроде все одинаково одеваются.
Вы меня просто серьезно заставили призадуматься - неужели кроссовки нужно выбирать как-то с учётом возраста? А в 70 лет кроссовки не носят, что ли?
Як_наготую...• 04 мая 2023
Ответ дляПані з калабані
Кто написал 50 ?
Я вам дам!))))
Кросівки адідас моя мама носить і в 80+, але це не робить її дівчинкою( мені 54 і в дзеркалі я вже собі не подобаюсь. Тут хтось вірно написав - після настання клімаксу.
Полтавська галушка• 04 мая 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
чула розмову охоронців в банку, пліткували про якусь дівчину, що їй вже 28, хто її вже візьме. напевно в їхньому рагульському розумінні вона вже підстаркувата.
В мене є один такий кадр. Зустрічався з дівчиною і усім розповідав яка вона дурна, з нього щось хоче. То їй же вже 25, їй же заміж вже потрібно. Куди вона дінеться. Ділася))) Йому 36 років. Ще й досі не одружений. Вже до нього і з дітьми приїжджали дівчата з іншого міста. Все з мамою не вірішать. Хто такого супермена загрібе.
Леди_в_ночи• 04 мая 2023
Ответ дляMarta
Смотря сколько мужу и как жена выглядит. Если она старше лет на 10 и это видно, то она «пидстаркувата».
Смотря как выглядит муж. Мой бывший муж моложе своей сожительницы на 18 лет, но выглядит лет на 10 старше своего возраста
Мошей ницца• 04 мая 2023
Никакая женщина не пидстаркувата, а кто такое говорит, тот злобный гоблин