ПуГоФФка• 08 мая 2023

Чоловік почав мені говорити, що готувати то моя робота

Вже рази три таке сказав, хоча раніше в нас таких понять не було в принципі що хтось щось зобов‘язаний робити по дому, або по черзі, або разом, або хто хоче, він мою позицію чітко знає, що на мене там де сядеш з такою роботою там і злізеш. Він мене тролить чи що це таке?
Чу Ча• 08 мая 2023
Ответ дляСвій варік
Автор, перша потреба, яку треба закрити для будь-якого середньостатистичного нормального мужчини - це смачно його нагодувати, бажано м´ясом, пиріжками та борщем. Як би це не виглядало старомодно. Якщо що, то я не належу до квочок Але досвід показує, що то таки перша потреба.
Что значит накормить? С ложечки, может? Он ребенок? Инвалид? Животное? Он сам не в состоянии? Вы не належите до квочок? ))

Чу Ча• 08 мая 2023
Ответ дляСвій варік
Дело не в животном или не животном. Все мы млекопитающие, коль на то пошло. Я написала - для среднестатистического мужчины. Безусловно, исключения бывают. С большинства мужчин, если они умеют готовить, корона не свалится, если он котлеты пожарит, но любому всегда приятно, когда женщина готовит, если она готовит вкусно.
А как мне приятно, когда мужчина готовит, когда готовить вкусно. И поэтому он доволен приходить с работы и готовить мне? А почему? Мы ведь оба работаем? Почему именно он мне должен готовить? Потому что мне приятно? Потому что я млекопитающее?
Йцфыяч• 08 мая 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
У мене є потреба не працювати, а щоб нормальні гроші на карту капали. Така собі звичайнісінька потреба середньостатистичної людини.
Те що ви назвали - відголосок патріархального укладу. Не більше. У кожної людини є потреба смачно поїсти, тільки чомусь у чоловіків ця потреба задовольняється за рахунок часу та сил людей іншої статі. Чомусь не за рахунок батька, брата чи друга, ні , саме за рахунок жінки.
Бо чоловік має забезпечувати родину, а дружина займатись господарством. Саме так в нас. Для мене ідеальний розподіл обов’язків 👌
Зроблено у 80-х• 08 мая 2023
Ответ дляПуГоФФка
Ну по факту в мене бізнес, він віддалено працює, але більше зайнята я бо я катаюсь по місту і тд, він більше на одному місці, може здається що я гуляю
А зарплата у кого більша?
Зроблено у 80-х• 08 мая 2023
Ответ дляПуГоФФка
Та ні не залежить, він африканець
Чомусь так і уявила).
Біля мене на курсах сидить африканець. Непоганий хлопчина. Але понапридумував у діалозі, що він з дівчиною їздив у відпустку 50/50 оплата.
Потім мені заявив, що я маю приготувати українські страви і пригостити всіх у групі. Кажу: ’А ти африканські?’ Він: ’Ну ти ж жінка’....
Коротше, більше мені такого не каже.
Готова до другої• 08 мая 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Мой муж не готовит, он в состоянии оплатить рестораны и доставки. И рядом он хочет видеть жену в хорошем настроении, а не пирожки.
Я бы пирожок предпочла 🤷‍♀️
Готова до другої• 08 мая 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Ну тогда готовьте, другого выхода нет. Благо мы живем в Италии и вкусная еда здесь повсюду 😊
Фу , преобладание макарон , как вы выживаете .. я вообще их не ем . Ни в каких видах .
РойЛеля• 08 мая 2023
Так дивно, що минуле покоління не оговорювалось, що кухня на жінці, а це вже хоче інакше.
Як я не буду готувати, то ми повмираємо з голоду. Чоловік і яйце зроду ще не зжарив.
Може на кострі шашлик чи плов.
Але це ж треба мені все замаринувати, начистити, намити
Пушап Мі мі• 08 мая 2023
Дивно, треба відразу таке обговорювати
Для мого чоловіка на кухні тільки я керую, він іншого не сприймає, я це розуміла з самого початку+у мене по часу більше для цього можливостей, тому знала на що йшла, для нього це важливо
Хоча плююся, бо готувати не люблю, іноді висловлюю йому, що я про все це думаю
При цьому він забезпечує цей процес, жодного разу не муркнув, що йому щось не подобається, оскільки я роблю все максимально просто, іноді балує ресторанами, у сезон часто він готує шашлик (це єдина його страва), якщо прошу дрібну допомогу типу щось почистити, розмішати ніколи не відмовляє і не виступає
Щось складне готую рідко, тоді для нього просто свято, нахвалює з усіх сторін

Зрозуміла для себе, що готування для чоловіка - це не скільки обов´язок жінки, а елемент її піклування про чоловіка, увага, співучасть у його потребах, хоч і замахують ці потреби своєю регулярною частотою

Успокойся_Успокойся• 08 мая 2023
Ответ дляПуГоФФка
Можна, можна затаритись на місяць, я писала про нарізні овочі що їх не накупиш раз в місяць на довгий час
Цікаво з якої країни ваш чоловік, що там така кухня.? А по темі- хай допомогає на кухні, якщо хоче смачно їсти. А вам треба визначитись- якщо для нього домашня їжа така важлива, або ви приймаєте такі умови, або кожен з вас шукає інших половинок
Я не Тролль• 08 мая 2023
У меня любовник красивый и здоровый. Спасибо его жене за ПП!
Пластилин_Колец• 08 мая 2023
Ответ дляГотова до другої
Я тоже не ем пасту ни в каком виде. Вы думаете в Италии едят только пасту? Вы были в Италии, или только по телевизору слышали ?
Пластилин_Колец• 08 мая 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Чомусь так і уявила).
Коротше, більше мені такого не каже.
Я вообще заметила такую закономерность. Чем беднее мужчина - тем у него больше требований к женщине
PANTERA_KET• 08 мая 2023
Ответ дляПуГоФФка
Бабло есть у обоих
Скиньтесь на повара 2_3 р в нед. Я бы будучи бизнесс леди, хрен бы готовила. Готовка это работа!!!
Кидстаффовна• 08 мая 2023
Ответ дляСвій варік
Точно як мій собака🥰
автор ПуГоФФка • 08 мая 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Бабло есть у обоих
Ну я не ви, сорі🤷‍♀️
автор ПуГоФФка • 08 мая 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Та, розведемось через вареники, так і зробимо
автор ПуГоФФка • 08 мая 2023
Ответ дляДонька подруги
Так щачем каждый день? Галон молока это 4,5 литра вам на сколько надо? Также все в больших упаковках. Многое можно покупать раз в месяц. И масло и крупы и мясо и т.д....Зачем ездить каждый лень. Делайте список так удобнее и ничего не забываешь. Если есть гараж, щаведиие себе морозилку отдельную. Там можно тоже держать запас..
Про кожен день я написала до поради використовувати нарізані овочі з магазину
автор ПуГоФФка • 08 мая 2023
Ответ дляЙцфыяч
Так це і є ваша робота
Чого це?

ПультОт_БМВ• 08 мая 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Если муж - животное, то да😂😂
Какое счастье, что для моего мужа это не имеет никакого значения 😂
Мой любит вкусно поесть, мы оба работаем, но я намного меньше, чем меньше я занята на работе, тем больше готовлю по собственному желанию, и пирожки, и борщи, и торты пеку. Он тогда сам говорит, ляг полежи, хватит готовить, я пойду пельмени куплю, а ты отдохни
автор ПуГоФФка • 08 мая 2023
Ответ дляЙцфыяч
Я не маю і не хочу займатись господарством, при чому тут ваша сім‘я?
Пластилин_Колец• 08 мая 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Потому что Вам это приносит удовольствие. Я например не люблю готовить. Я работаю дома. Времени у меня свободного много. Зарплата у меня высокая, но у мужа в десятки раз выше. Но я не считаю, что я должна готовить. Я лучше в это время схожу в зал, или поеду в музей
Пластилин_Колец• 08 мая 2023
Ответ дляЙцфыяч
Ну а мой муж говорит, что если ему нужен повар - он нанимает повара, если нужна уборщица - нанимает уборщицу.
Готова до другої• 08 мая 2023
Ответ дляПластилин_Колец
С Бари вернулась .. не думаю , телевизор это с какого века ?
Несу добро людям• 08 мая 2023
Ответ дляПуГоФФка
Він не спілкується з колегами і навіть коли спілкується то навряд обсуждають готовку дружин
Вони ВСЕ обговорюють, гірше жінок
маринабаранова• 08 мая 2023
Це стало для вас великим відкриттям? Ви навіть - не здогадувались про таке...Ой йо йой)))
Yuko4a• 08 мая 2023
Я після такого пішла. Тепер в нас гостьовий шлюб. Кращого, як на мене ще не придумали.))
ПультОт_БМВ• 08 мая 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Я люблю готовить под настроение. Могу забить на готовку и тогда едим пиццу или пельмени или омлет. Это к лету у меня обычно работы меньше, а так целыми днями беготня, устала, нет желания – не готовлю. Мужу ок. Мы оба работаем из дома, он видит, насколько я занята. Иногда спрашивает, как я всё успеваю
Йцфыяч• 08 мая 2023
Ответ дляПуГоФФка
Чого це?
Бо це є природа жінки, піклуватись про свого чоловіка
Пластилин_Колец• 08 мая 2023
Ответ дляГотова до другої
В Бари едят одну пасту?
Попробуйте сходить в ресторан, чтобы убедиться, что в Италии едят не только пасту