ПуГоФФка• 08 мая 2023

Чоловік почав мені говорити, що готувати то моя робота

Вже рази три таке сказав, хоча раніше в нас таких понять не було в принципі що хтось щось зобов‘язаний робити по дому, або по черзі, або разом, або хто хоче, він мою позицію чітко знає, що на мене там де сядеш з такою роботою там і злізеш. Він мене тролить чи що це таке?
Свій варік• 08 мая 2023
Ответ дляЗапасная спина
А перша потреба яку потрібно будь-якій жінці закрити?! Потреба готувати чоловіку чи що?!)))
Перша потреба, яку потрібно закрити будь-якій жінці - бути щасливою. Самою чи з мужчиною - немає різниці.

автор ПуГоФФка • 08 мая 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Если муж - животное, то да😂😂
Какое счастье, что для моего мужа это не имеет никакого значения 😂
Немає значення що він їсть?
Потреби та інстинкти є не лише у тварин
Пластилин_Колец• 08 мая 2023
Ответ дляПуГоФФка
І лікарняний ну якщо серйознр, то шеф готовий платити, навіть овертайм, але без відпустки
Тогда скажите, что Вы увольняетесь, так как нашли более выгодные условия работы😂😂😂
автор ПуГоФФка • 08 мая 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Мой муж не готовит, он в состоянии оплатить рестораны и доставки. И рядом он хочет видеть жену в хорошем настроении, а не пирожки.
Не всюди є смачні ресторани і не всі люблять доставки
Аристократка-тунеядка• 08 мая 2023
Ответ дляПуГоФФка
А надо с ней, вы ж тоже зае**есь готовить всё время )
Пластилин_Колец• 08 мая 2023
Ответ дляПуГоФФка
Ну тогда готовьте, другого выхода нет. Благо мы живем в Италии и вкусная еда здесь повсюду 😊
автор ПуГоФФка • 08 мая 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Свій варік• 08 мая 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Это прекрасно, мы искренне рады и за Вас, и за Вашего мужа. Для многих женщин готовка - не равно плохое настроение. В частности автор поста написала в каком-то комменте выше о том, что ей нравится готовить, просто она не готова стоять у плиты каждый день.
автор ПуГоФФка • 08 мая 2023
Ответ дляПластилин_Колец
О дааа, це точно.

Запасная спина• 08 мая 2023
Ответ дляСвій варік
Правильно.А готування їжі робить щасливою одиниці жінок.Жінка це ж не Клопотенко)
Пластилин_Колец• 08 мая 2023
Ответ дляПуГоФФка
О дааа, це точно.
Короче, скажите ему, что если он не будет готовить вместо Вас, Вы выйдете замуж за итальянца и будете заказывать доставку из ресторанов. А он будет голодный. Так что в его интересах накормить и себя и Вас. Короче, угрожайте 😂
автор ПуГоФФка • 08 мая 2023
Ответ дляСвій варік
Він ще й змітає це все за день, реально, скільки не наготуй, йому смачно і він то все валить. Я його розумію, ми тут іноземці і в Україні він був іноземцем, в Україні сумував за своєю кухнею, а тут і за своєю і за нашою. Але для мене стільниця вареників то просто день насмарку
автор ПуГоФФка • 08 мая 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Распутница• 08 мая 2023
А с какого перепуга не говорит? Определите ему работу, например, ок, тогда договоримся, моя работа готовить, твоя делать уборку в доме, периодичность оговорите, распределение обязанностей имеет место быть, не обязательно все делать по очереди. А если он хочет чтобы все делали вы, то пусть закатит губу, вы его не усыновили.
Свій варік• 08 мая 2023
Ответ дляЗапасная спина
Може, й одиниці, може, й більше. Я до готування їжі відношусь легко і позитивно. Є настрій - готую. Немає - їмо десь.
Свій варік• 08 мая 2023
Ответ дляПуГоФФка
Хто у Вас чоловік за національністю? Від цього, власне, теж залежить його позиція відносно готовки.
автор ПуГоФФка • 08 мая 2023
Ответ дляРаспутница
Сьогодні я так і зробила, бо мене реально ці слова насторожили. Це він сказав вчора, сьогодні я витягнула фарш, цибулю, овочі, він зрозумів що щось буде….. прилюдія😂і кажу: можеш попилососити будь ласка, підмести на балконі, помити санвузли. Так, ок
Пішов зробив🤷‍♀️
І шо?
І всьо……. Прийдеться і мені
автор ПуГоФФка • 08 мая 2023
Ответ дляСвій варік
Та ні не залежить, він африканець
Свій варік• 08 мая 2023
Ответ дляПуГоФФка
Та ні не залежить, він африканець
Домовляйтесь та і все. Якщо він адекватний, а я в цьому впевнена, то він зрозуміє позицію ходити десь в якийсь гарний заклад, якщо немає настрою готувати і це просто буде витрачений час і зіпсовані продукти.

автор ПуГоФФка • 08 мая 2023
Ответ дляСвій варік
Та ок, будемо щось робити.
Якби ж тут були ті заклади то і питання ці б не виникали
Свій варік• 08 мая 2023
Ответ дляПуГоФФка
Пішов зробив🤷‍♀️
І шо?
І всьо……. Прийдеться і мені
Ну то бачите, який молодець. Слухайте, та краще котлети насмажити, аніж хату мити/пилососити Особисто для мене то так.
автор ПуГоФФка • 08 мая 2023
Ответ дляСвій варік
То так і є тим більше що котлети я запікаю, але тут на одних котлетах довго не виїдеш
Свій варік• 08 мая 2023
Ответ дляПуГоФФка
Якщо є в продажі курячі стегна, ніжки, філе - чудово запікається також. Зверху ще картоплі кинути і взагалі гарно. Не заморочуйтесь зі складними рецептами)
Распутница• 08 мая 2023
Ответ дляПуГоФФка
Пішов зробив🤷‍♀️
І шо?
І всьо……. Прийдеться і мені
А, поняла, вы не хотите все время готовить, даже если он будет делать другую работу по дому. А он, я так поняла готов делать другую работу, лишь бы вы готовили. В общем оба не любите готовить. То это проблема. Но опять же, может это он сегодня все сделал, а завтра или послезавтра не захочет? В любом случае, если вас такой вариант распределения обязанностей не устраивает, договаривайтесь все же по очереди.
автор ПуГоФФка • 08 мая 2023
Ответ дляСвій варік
Та то я теж так філоню 😂 це скумбрія лосось, макарони з креветками. Трохи не то
автор ПуГоФФка • 08 мая 2023
Ответ дляРаспутница
Так, я хочу готувати коли я хочу, але останнім часом я все менше хочу, напевно, тому що тут вічно дибільні не смачні продукти, другий рік живу, а все не звикну
Свій варік• 08 мая 2023
Ответ дляПуГоФФка
філонити іноді треба)) А на тему того, що мужчину треба смачно нагодувати - я на днях просто валялася від сміху. На днях маємо зустрітися з другом, він не одружений, готує паршиво, але має фінансову можливість хоч щодня літати з Варшави в Берлін (образно) на обід/вечерю в ресторан. І от він мені такий - чуєш, сонце, а ти можеш пиріжків з м´ясом зробити, бо дуже хочеться? Ну то що робити - зроблю, звісно
автор ПуГоФФка • 08 мая 2023
Ответ дляСвій варік
То мій такий, кого знає з його країни тут просить їжу приготувати жінок, в гості напрошується, ну що я зроблю, їх кухня реально дуже смачна, того я точно не вмію робити
Свій варік• 08 мая 2023
Ответ дляПуГоФФка
Якщо є бажання навчитися готувати як у нього на Батьківщині, то, може, влаштуйте таку ’гру’ і нехай би Вас навчив? І він при справі, і Вам не готувати
автор ПуГоФФка • 08 мая 2023
Ответ дляСвій варік
Не варіант, там міліон продуктів, додатків, він сам то добре не вміє готувати