Садоводница• 08 мая 2023

Порізалася, поки брилася - що робити?

Порізала шкіру під пахвами. В суботу. Досі болить. Бачу, що волосся починає відростати. Що робити, щоб не вросло? Я ж не можу по рані скрабувати. Після миття пшикаю спреєм для тіла (він зі спиртом наче) й користуюся дезодорантом (мабуть, алюміній до порізу - то не добре, але що поробиш). Коротше, хтось має практичні поради? Дякую!
Файна дівка• 09 мая 2023
Левомеколь мастити.
Карамбулкул• 09 мая 2023
детское здоровье? :)
по теме - уберите спрей и дезодорант, помажьте хлоргексидином и через пару минут левомеколь. как пройдет порез, через пару дней займетесь вросшим волосом
автор Садоводница • 09 мая 2023
Ответ дляФайна дівка
Левомеколь мастити.
А про нього я й не згадала. Дякую!
автор Садоводница • 09 мая 2023
Ответ дляКарамбулкул
детское здоровье? :)
Та ні, доросла тітка, але безпорадна перед вросшим волоссям завжди, тому й переживаю
Файна дівка• 09 мая 2023
Ответ дляСадоводница
А про нього я й не згадала. Дякую!
Краще нічого не винайшли.
120-120-120 (не худею)• 09 мая 2023
Алюміній до порізу - точно погано.
Масяня Я• 09 мая 2023
Голитися