Непонятно• 10 мая 2023

У стоперший раз. Українська страва для іноземців, що приготувати?

Вареники - ні
Борщ та інші супи- ні
Налисники - ні
Сирники - ні

Думаю про салат з бурячка.
автор Непонятно • 10 мая 2023
Може узвару їм наварити?
КарамбОлька• 10 мая 2023
Бограч готовила, зашел на ура, котлеты по Киевски тоже, гамбовцы уплетали за обе щеки.
автор Непонятно • 10 мая 2023
Ответ дляКарамбОлька
Вам можна уже ресторан української кухні відкривати!
КарамбОлька• 10 мая 2023
Ответ дляНепонятно
Все просто готовится, абсолютно не ресторанные блюда, но вкусные и смотрятся интересно.
Тільки не про гроші• 10 мая 2023
Я іноземцям своїм випічку готую. Не знаю чи воно все українське чи в мене вже змішалось воно з радянським. Але точать за милу душу. Торта київського, сметанника, празького готувала, тертий пиріг, шарлотку.
Яичница с беконом• 10 мая 2023
Ответ дляНепонятно
Це завдання таке на курсах. Я б зготувала щось звичайне, піцу, салат якийсь з зелених листочків, чізкейк умію добре. Але написано, що хочуть традиційного.
Автор, паляницю з маком їм зробіть)
На Маковія роблять - печуть паляницю на сковорідці, заварюють мак з цукром, потім паляницю ріжуть шматочками і пропитують маковим сиропом. Смачно, до речі, і зручно пригощати.
Сирники не заморочливо зробити, навіть якщо сир складно найти - він легко з молока робиться. І кожному по сирнику з джемом.
Зробіть до салату з буряка ще форшмак і подайте на канапках або з начос, прикольно буде.
Приколіться - якщо знайдете хрін, зробіть з буряком, і теж з начосами подайте, хай поплачуть)
Ms. Сама прямота• 10 мая 2023
пирожки с капустой
Гигиенишвили• 10 мая 2023
Зрази з капустою.
Небалувана Галя• 10 мая 2023
Ответ дляНепонятно
Чим ви дивували у США?
Я написала вище, багато чим, найбільше зайшов бігус і деруни завжди на ура ще можна чебуреки
Липка-прилипка• 10 мая 2023
Ответ дляНепонятно
зрозуміло ))
Луч• 10 мая 2023
Моему американцу понравился закрытый мясной пирог (куриный фарш я сама делала, тесто типа песочного-холодным пойдет), компот, гречка по купечески (теплая была)
Не понравился оливье, овощной салат со сметанной. Творожная запеканка (творог я сама делала) так по среднему понравилась. Картошку в духовке запекала к стейкам, тоже ел (правда кетчуп попросил).
Безпринципова• 10 мая 2023
Потушить картошку с мясом ,с подливой ,отбивные ,крабовый салат
Ліплю вареники• 10 мая 2023
Приготовьте буженину по рецепту Сергея Пожара👍
https://sergej-pozhar.livejournal.com/115911.html
Так же у него много рецептов именно украинской кухни.
Все будет, но потом• 10 мая 2023
Ответ дляЯ тут Живу
гречка- украинскей ещё нужно найти
Мы в Румынии-какая здесь вкусная гречка,не сравнить с нашей...
Все будет, но потом• 10 мая 2023
Ответ дляНепонятно
Забула дописати про деруни. Теж ні)
А бігос я ніколи не готувала, тому навряд чи подужаю. Для мене навіть звучить складно.
Гарбузова каша
Все будет, но потом• 10 мая 2023
Ответ дляУказка
Крученики з чорносливом.
Вирізка фарширується горіхами і чорносливом і запікається у духовці,така собі святкова українська кухня, сама їла тільки декілька раз, але це смачно.
З регіональних страв дуже смачна страва - холодна юшка з рибою і білими грибами, але її треба вміти готувати.
Без горіхів краще
Удачная• 10 мая 2023
Ответ дляНепонятно
Згадала! Лемішка. Так мій чоловік називає те, що я називаю баношем.
То бігос, то з капусти?
А як тоді зветься те, що там купа паприки?
Бограч мабуть? Але то ж мадярське
сама себе прекрасная• 10 мая 2023
Я б банош сделала б! После поездки в Карпаты часто готовлю ибо это очень вкусно 🤤
Супы вы не просили, но грибная юшка это ж нечто, или что то ещё с белыми грибами, они особенные)
Кундалина• 10 мая 2023
Ответ дляНепонятно
Гуглю, що таке Котлета Україна
Натомість знайшла
Чем отличается котлета по киевски и по Донбасски?
Котлеты по-донбасски, пошаговый рецепт с фото
Разница в том, что котлеты по-киевски готовят из курицы, а по-донбасски - из говядины и свинины. В результате мы получаем котлеты с хрустящей корочкой, сочным мясом и сливочным маслом внутри. Именно оно придает особую нежность и сливочный вкус. По желанию в сливочное масло можно добавить
Тепер я хочу котлету по Донбаському.

Ви спокусниця!!!
Я уже й нести нічого нікому не хочу. Я хочу цю котлету!
Котлеты по Киевский и крученики с салом и много чеснока, как домашняя колбаса. Это я готовила, очень вкусно получается
Криниця щастя• 10 мая 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Наша, це ще питання. Чула, що ми свою експортуємо задорого, а їмо дешеву китайську. Може брешуть, та я останнім часом не їла навіть нормальної, не те що смачної
Кундалина• 10 мая 2023
Котлеты и рогалики(крученики) из куриного мяса
Криниця щастя• 10 мая 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Гарбузова каша
Зараз? Гарбузи в травні рідкість і вже можуть бути не надто смачні
Оцененная• 10 мая 2023
Подивіться рецепти від Клопотенка. В нього українські страви і дуже вдалі рецепти.
Щас ухожу• 10 мая 2023
Ответ дляНезламна Україна
Почему в ресторане? Муторно только это от кожи все снимать.. И дома готовят. Мамалыга это молдавское блюдо, но на Буковине готовят, говорю же региональное, банош тоже. Будз -это сыр на моцареллу похож.
Мамалига і банош - різні речі. Просто в сусідніх країн бувають схожі страви, але банош таки наша. Є, приміром, і польський борщ, але він геть інший, хоча теж з буряком
Щас ухожу• 10 мая 2023
Ответ дляУказка
Крученики з чорносливом.
О, а в нас крученики не запікають. Присмажують (суто для краси і стик м´яса так ’склеюється’), а потім тушать зі сметанкою та трохи води + духмяний персик в лавруха.
Є ще варіант соломинка солоного огірка і мала всередину (але я таке не лю).
Щас ухожу• 10 мая 2023
Ответ дляНезламна Україна
Это ж польский сырник))
Львівський сирник, думаю, мали на увазі
Щас ухожу• 10 мая 2023
Ответ дляРуки прочь от сирени
Если копать глубоко, то и вареники мы у китайцев подсмотрели)
Якщо копати глибоко, то хтозна у кого, бо страви з тіста з начинкою є у багатьох народів - це не лише гьодзи, але і равіолі, і ще десь десяток різних. Колись читала статтю, то там були навіть острівні країни
Щас ухожу• 10 мая 2023
Ответ дляНепонятно
Ну, якщо нести, то можна вергуни.
Щас ухожу• 10 мая 2023
Ответ дляНепонятно
О супер. Приготую на днях. Дякую!

Але страву все ще шукаю.

Вергуни треба фритюрницю. Я не маю.
Чому фритюрницю? Їх століттями готували без. Просто глибоку каструльку
Щас ухожу• 10 мая 2023
Ответ дляНепонятно
Може узвару їм наварити?
Нііііііі, я його ненавиджу, хоч українка. І знаю ще купу людей