Чебураха з перцем• 10 мая 2023
повний депресняк через відпустку
останніх пару років пашу дуже багато. втомлена і сил нема зовсім. дуже вимотало розлучення до війни, яке тривало 2 роки.
дочка марить морем (7 років), а я почитала теми, що розраховувати треба 80-100 тис грн на тиждень.
ми зараз живемо в Польщів знайомих з батьками моїми, бабусею і дочкою. життя тут не просте морально. зразу скажу, на допомоги не подавалась.
я не їздила нікуди років 10, і мені здавалось, що море мало б бути 30-40, ну 50 тис грн.
а 80 це мені з дитиною в Кракові зняти житло на 3-4 місяці.
це не всі мої гроші, але все ж.
мені нема на кого надіятись. я не знаю, як з роботою і скільки вона буде.
Ви б їхали? тратили б ці гроші?
це не всі мої гроші, але все ж.
Ви б їхали? тратили б ці гроші?
Може ще третю?• 10 мая 2023
Ага, тут і кухню дешевше ніж за 200 тис ніхто не купляє. Вірте більше.
Пекельнi Борошна• 10 мая 2023
Автор, це якось дуже дорого. Також живу в Європі, купити квитки на літак +оренда + готувати в апартаментах виходить набагато дешевше
Чебураха з перцем
• 10 мая 2023
Ответ дляМоже ще третю?
я подзвонила туроператору.
ну і глянула букінг + переліт (виходить 60 тис , а треба ще харчування, трансфер, страховка...)
Я не Тролль• 10 мая 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Зніміть дешеве житло в Албанії, готуйте самі і буде дешевше
Албанія дуже подорожчала. Ми були там тричі. Цього року дивлюся ціни, то дуже піднялися чомусь
Чебураха з перцем
• 10 мая 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
літак туди-назад мінімально виходить 30 тис грн
(без багажу не можу)
Може ще третю?• 10 мая 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
я подзвонила туроператору.
Якась фігня.
Чебураха з перцем
• 10 мая 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Ми в Чорногорії місяць за 1000 у.о. з малою живемо.
але переліт ще
Пекельнi Борошна• 10 мая 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
я подзвонила туроператору.
Букінг в якому місті в якій країні Вы дивилися?
Не рахую, а вважаю• 10 мая 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Ну це я наприклад написала
Треба моніторити
Бо поїхати в готель з харчуванням дешево бути не може
Але варіанти є завжди
Треба моніторити
Але варіанти є завжди
Чебураха з перцем
• 10 мая 2023
Ответ дляЗараз на дієті
а де Ви саме? вдвох з дитиною?
Чебураха з перцем
• 10 мая 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
невеликі міста в Іспанії, але я дивлюсь 8+ або 9+
Чебураха з перцем
• 10 мая 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Ми авто.
ну так, на місяць вигідно. а на тиждень зовсім ніяк
Пекельнi Борошна• 10 мая 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
(без багажу не можу)
Я в минулому році літала ща 30 уе на людину в одну сторону й це був не найдешевший напрямок. Треба шукати дешеві білети, звісно
Зараз на дієті• 10 мая 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
а де Ви саме? вдвох з дитиною?
Так. Біля Бару.
Я не Тролль• 10 мая 2023
Автор, на 2 дорослих Кіпр зі сніданками та вечерями 900 евро в нормальному готелі в червні.
Ну, додайте ще 500 на витрати, хоча можна зекономити спокійно.
Я натуралка• 10 мая 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
(без багажу не можу)
А ещё деньги должны быть в запасе.
Мы сейчас полетели на море и заболели там короной. Перебронирование авиабилетов дважды и доплата за ещё несколько дней отеля вылилась нам в ещё 1,5к €
Чебураха з перцем
• 10 мая 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
а на якому сайті?
на візейр дивлюсь одна ціна, а коли вибираю багаж - вже мінімум 6-7 тис грн на одного в одну сторону
Чебураха з перцем
• 10 мая 2023
Ответ для1983_lily
Я недавно в Хорватії через букінг знаходила апартаменти,1-ша лінія. 3050 злотих за тиждень. 2-ві кімнати + кухня. Якщо 1-на кімната і не парша лінія,то думаю,ще дешевше буде. Переліт правда до Хорватії не моніторила. У нас смашина. І це середина серпня!
так і виходить 30 тис гнр житло, 30 перліт.
ну і + їжа і все решту
Чебураха з перцем
• 10 мая 2023
Ответ дляЯ не Тролль
900 євро це 40 тис грн майже.
ще 30 тис переліт - так і виходить
Чебураха з перцем
• 10 мая 2023
Ответ дляЯ натуралка
А ещё деньги должны быть в запасе.
а якщо грошей нема, то на літак не пустять? зараз ж не треба цих тестів вже
Я натуралка• 10 мая 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Ну тогда вы полетите с температурой, не отлежавшись, если денег нет
Чебураха з перцем
• 10 мая 2023
Ответ дляЯ натуралка
а тестів не треба робити зараз уже?
Ответ дляЗараз на дієті
Це ж Ви не подобово винаймаєте?
Сину в Варшаві ми теж житло знімаємо за ті гроші на місяць, за які на тиждень беремо подобово, щоб приїхати.
І про переліт забули - це теж гроші
От мені в Варшаву просто на тиждень обходиться 20 тис грн - це тільки квитки з Києва і житло найдешевше. А ще харчування, і щось подивитись.
І про переліт забули - це теж гроші
Чебураха з перцем
• 10 мая 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Ми авто.
а скільки Ви км їхали? удвох з дитиною?