Чебураха з перцем• 10 мая 2023

повний депресняк через відпустку

останніх пару років пашу дуже багато. втомлена і сил нема зовсім. дуже вимотало розлучення до війни, яке тривало 2 роки.
дочка марить морем (7 років), а я почитала теми, що розраховувати треба 80-100 тис грн на тиждень.
ми зараз живемо в Польщів знайомих з батьками моїми, бабусею і дочкою. життя тут не просте морально. зразу скажу, на допомоги не подавалась.
я не їздила нікуди років 10, і мені здавалось, що море мало б бути 30-40, ну 50 тис грн.
а 80 це мені з дитиною в Кракові зняти житло на 3-4 місяці.
це не всі мої гроші, але все ж.
мені нема на кого надіятись. я не знаю, як з роботою і скільки вона буде.
Ви б їхали? тратили б ці гроші?
Я натуралка• 10 мая 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
а тестів не треба робити зараз уже?
Ні, не треба. Корона вже не вважається якоюсь особливою хворобою.
Проте погано було спочатку дуже і я не уявляю, як би я летіла з температурою 39
Розвідка Маші• 10 мая 2023
дочка в 7 лет марить морем? не верю
автор Чебураха з перцем • 10 мая 2023
Ответ для1983_lily
Я дивилися квитки на kiwi: 17.07-24.07 Краків-Пула або Задар,то показує 2100 злотих на 2-х
цікаво, дякую.
мені трохи раніше треба, то море ще може бути холодне..
Невидимка Майя• 10 мая 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
я подзвонила туроператору.
ну і глянула букінг + переліт (виходить 60 тис , а треба ще харчування, трансфер, страховка...)
Турции с Египтами? Черногория, Хорватия, Албания самостоятельно посмотрите
автор Чебураха з перцем • 10 мая 2023
Ответ дляРозвідка Маші
дочка в 7 лет марить морем? не верю
чому? для неї басейн з дитячою зоною 2 метри - це вже верх щастя
Маю сечі• 10 мая 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Может дешевле сводить в аквапарк?
Розвідка Маші• 10 мая 2023
а кто содержит всю вашу большую семью?
как-то некрасиво ехать отдыхать, если вас бесплатно приютили знакомые. это раз.
второе - неразумно тратить сбережения, потому что в случае форс-мажора (например не дай бог кто-то заболеет) у вас не будет на расходы.
Анонім Завгосп• 10 мая 2023
Скажем так,если у меня на год зп 60-80 то я на море могу только ща 10 тыс поехать
Просто красавица• 10 мая 2023
Турция, Анталия пятерка на 7 дней с вылетом из Жешува вам обойдется от 60 тыс
Ollka• 10 мая 2023
Ответ для1983_lily
Я недавно в Хорватії через букінг знаходила апартаменти,1-ша лінія. 3050 злотих за тиждень. 2-ві кімнати + кухня. Якщо 1-на кімната і не парша лінія,то думаю,ще дешевше буде. Переліт правда до Хорватії не моніторила. У нас смашина. І це середина серпня!
Воно так і вийде.
30 тис грн житло
30 переліт
+ Харчування
автор Чебураха з перцем • 10 мая 2023
Ответ дляМаю сечі
Может дешевле сводить в аквапарк?
та дитина ще моря навіть не бачила
Yuk@• 10 мая 2023
Автор, якщо для Вас ключове - це виключно море, а не готель 5*, то буквально вчора бронювала своїй клієнтці з Катовіце в Кемері Nar Hotel 3*+ (вона в цей готель летить втретє) на 7 ночей, на неї та дитину в середині червня - 1050 євро, з авіа та трансфером, харчування все включено.
автор Чебураха з перцем • 10 мая 2023
Ответ дляРозвідка Маші
а кто содержит всю вашу большую семью?
тут живуть не власники, а ще люди. тому знайомі і не знатимуть.
ми пополам витрачаємо на продукти (батько має пенсію високу, мама підробіток, бабуся має відкладення)
Будьте так ласкаві• 10 мая 2023
Я вчера буквально видела горящие на одного в Турцию, Черногорию и Грецию от 20-25 тыс. Вылеты/выезды из Молдовы, Польши. Даже для интереса посмотрела 3-5 предложений. Вполне ничего, если цель - море и отдохнуть морально. Питание или завтраки, или завтраки-ужины.
Свідок Перемоги• 10 мая 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Зайдите на любой сайт тур операторов польских и сделайте себе подборку. Есть там варианты и дешевле 60 тысяч на двоих с перелетом.
https://r.pl/last-minute
Ei_rene• 10 мая 2023
Їдьте автобусом, той же Flixbus, наприклад. Ту ж Болгарію розгляньте, які 100тис грн?? За бажанням - можна і бюджетно відпочити на морі
автор Чебураха з перцем • 10 мая 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
ну зп і витрати це різне. продукти тисяч 10 витрачаю. одяг дитині. авто заправити, шини поміняти.
просто справа в тому, що невідомо скільки ця зп буде. в країні війна.
в мене є відкладених біля 200 тис грн, але витрачати з них зараз половину на море так шкода(
автор Чебураха з перцем • 10 мая 2023
Ответ дляYuk@
я алергік, тому хочу нормальне харчування шведська лінія (або готувати самій), хорошу постіль, номер без запахів..
ну і безпека, нормальна територія.
Yuk@• 10 мая 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
ну і безпека, нормальна територія.
Якби це був страшний готель, я би навіть не писала :) Він абсолютно адекватний. Конкретно в цьому готелі гарне харчування шведська лінія, нормальні номери, все ок з постільною білизною і жодних запахів. З безпекою теж все ок. Хіба території як такої особливо у готелю немає - він міського типу, хоча і з басейном.
Але питання в тому, де відпочивали до того. Якщо то були п´ятірки високого рівня, то 3*, навіть дуже гарні, Вам не зайдуть.
Клин_Кляйн• 10 мая 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
я подзвонила туроператору.
В Польщі є море. Поїздом квитки дешеві. Забронюйте житло на Букінгу чи зніміть квартиру
автор Чебураха з перцем • 10 мая 2023
Ответ дляYuk@
дитина не була ніде.
я була в Іспанії, але дуже давно.
після того в Канаді двічі))
автор Чебураха з перцем • 10 мая 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
о так, але відпустка в другій половині червня
Yuk@• 10 мая 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
дитина не була ніде.
я була в Іспанії, але дуже давно.
після того в Канаді двічі))
Один з варіантів я Вам вище написала, та і в цілому можна підібрати варіанти, якщо пожертвувати, наприклад, територією у випадку Ваших запитів. Альтернативою також може бути Чорногорія, апартаменти. Якщо готові готувати самостійно - вже можна зекономити.
Клин_Кляйн• 10 мая 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Он Вам Кіпр пропонували. Приєднуюсь. Переліт можна зловити на wizzair або ryanair дешево. Апартаменти можна зняти недорого
Зараз на дієті• 10 мая 2023
Ответ дляРозвідка Маші
дочка в 7 лет марить морем? не верю
Моя з народження, кожного року. Зараз їй 8 - вже запитує, коли на море.
Я Головна• 10 мая 2023
Вы какие-то не те темы читали. Моя мама едет с детьми на 2 недели в Болгарию в июне, 1000 евро за троих, с питанием. Море есть, теплое. В прошлом году сидели там месяц. Это не 5 звезд, естественно, но когда стоит вопрос о море, которого в Украине пока нет, то варианты можно найти.
Платья Всем• 10 мая 2023
поехать в Болгарию за 500 евро в месяц проживание в аппартаментах, не? Если дорого турция с египтом, найдите море по карману.
автор Чебураха з перцем • 10 мая 2023
Ответ дляЯ Головна
розкажіть, будь ласка, куди краще в Болгарію їхати
автор Чебураха з перцем • 10 мая 2023
Ответ дляПлатья Всем
якось в Турцію чи Єгипет самій з дитиною не хочеться
tourdream• 10 мая 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
я подзвонила туроператору.
З Польше повно турів до Іспанії за цілком доступними цінами.
Повністю тур з перельотом, дворазовим харчуванням можна придбати за 4-5 тис. злотих. Можна трохи дорожче і на ’все включено’.
Ви щось десь не там шукаєте.