Леннон_Жив!• 12 мая 2023
Не знаю, що робити далі.
Моя попередня тема
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3330693
Були підозри, що донька зробила аборт. Доньці 16 років
Є парень, розповідала про презервативи, давала на них кошти. Казала, що краще у такому віці не займатися сексом, якщо вже примикає, завжди користуватися методами контрацепції
Мені тут порадили, що з 14 років може зробити, але я можу до 18 у лікарні отримати цю інформацію
Учора ходила і да аборт був. Сказати, що це шок, для мене не сказати ні чого
Навіть не знаю як після цього спілкуватися з донькою. Для мене це вбивство.
Можна було підійти до мене і спитати,що робити. Я би допомогла з дитиною
Жінка з перцем• 12 мая 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Вакуумный - это совсем не плохо.
моя подруга после вакуума в 18 лет почему то дальше осталась беременная, потом аборт и детей нет, нам по 47. просто как факт
Язикувата Хвеська• 12 мая 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Так звичайно зрозуміло що це все тоді падає на плечі бабусі і дідуся, але в мене є приклали з життя хороші
Хороших прикладів насправді нема, просто дітьми займалися бабусі і вони виросли. А от та мама-підліток не була ні повноцінною мамою , ні повноцінної юності не мала .
Радуга-дуга• 12 мая 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Звичайно ні, діти повністю змінюють життя , для цього потрібен досвід і психологічна зрілість.
Ну не правда, не меняют жизнь полностью дети и да, об этом надо до зачатия думать
Русланка з гілки• 12 мая 2023
Ответ дляЧарівна патика
Когда то, много лет назад в 16 летнем возрасте забеременела моя сестра . И пришла с этой новостью ко мне, чтоб я помогла решить ’проблему’. Я отказалась и мы поехали к маме. Мама выслушала и ушла на сутки в комнату от стресса. Потом был разговор и выбор предоставили сестре, рожать или вакуум. Она выбрала второе. Мама нашла врача и помогла с наименьшими потерями сохранить здоровье.
После выхода от врача эта тема больше не поднималась в доме никогда! в 25 и 30 сестра снова забеременела и родила 2 детей, от другого парня. Она по сей день благодарна маме за то, что она не ела ей мозг чайной ложкой.
Вот. Я за то, чтобы решать вопрос вовремя и спокойно. Если уже делать аборт, то в нормальной клинике, чтобы минимизировать проблемы со здоровьем в будущем. Не для всех женщин аборт проходит бесследно. Некоторые потом не могут иметь желанных детей.
Амелі на мілені• 12 мая 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Це великий косяк доньки. Я розумію, якби тема сексу була табу, якби я не розповідала про методи контрацепції, якби не давала на це кошти, тоді ще так. Але, це все було. Це її великий промах, для мене сюр, що донька вбила свою дитину
Свою, не вашу. Судячи з вашої реакції тут, зрозуміло чому донька не прийшла до вас за допомогою.
Радуга-дуга• 12 мая 2023
Ответ дляМааарковная
А якби не була, то і нехай, аби мама себе добре почувала, а що там з дочкою, то пофіг.
В случае автора была бы
Просто болталка• 12 мая 2023
Ответ дляЯ натуралка
Вот это да...моей дочке 17 лет, из за уроков, занятий, выйти прогуляться некогда. А кто то уже аборты в 16 делает, а учится дочка у вас тоже хорошо?
А що аборти можуть робити тільки ті, що гарно вчаться?
Язикувата Хвеська• 12 мая 2023
Ответ дляРадуга-дуга
В 16 років не змінюють, серйозно?
КонхфЭдкаТузик• 12 мая 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Автор, Вы тролите? Ни в какую больницу ее бы не приняли без Вашего участия.
Могли
Моя подруга детства в 16 тоже сделала. Родители не узнали. Очень жалела что так поступила. Потом в 18 опять забеременела от этого же парня, родила. Сейчас ей 30, молодая мама, очень ответсвенная. Но ей помогли очень ее родители и бабушка , и образование она высшее ин .яз . получила. Квартира отдельная была.
Без поддержки бы не смогла.
Сына очень любит , он для нее все
Без поддержки бы не смогла.
Сына очень любит , он для нее все
Патриоточка• 12 мая 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Да, есть наглядные примеры
Со стороны конечно может быть все пасторально,но девочка в 16 лет ответственной матерью быть не может, и она уже сделала выбор,матери хочется кого-то в коляске повозить,пусть родит себе младенца
Радуга-дуга• 12 мая 2023
Ответ дляПроработник
правда. це хрест на все життя. нічого доброго. пелюшки в 16 років...страшний сон,не доведи господь. Підтримка батьків? то матері звільнитися з роботи,щоб зашитися в пелюшки? а хто буде гроші заробляти?
Какие пеленки? Давно уже памперсы придумали) никакой это не крест, временная корректировка планов, гуляла бы меньше дочка
Русланка з гілки• 12 мая 2023
Ответ дляМааарковная
Відповідають, але не вирішують в життєво важливих питаннях. От якби було навпаки, і дочка хотіла зберегти дитину, а мати посилала на аборт, теж би казали - ’слухайся маму’?
Дело не в ’слушаться’, а ’советоваться’.
Радуга-дуга• 12 мая 2023
Ответ дляМааарковная
Так. Мати не має права змусити народити дитину, віддати нирку для трансплантації, не має права змусити зробити аборт. Це вибір дитини.
Вы себя слышите? Выбор ребенка убивать ли в себе ребенка???
Булку Дай• 12 мая 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Так з 14 років. Я теж цього не розумію. Для мене це нонсенс, завжди повинні спитати батьків, але не у нашій країні, на жаль
в США вы бы вообще ничего не узнали был или не был.
Мааарковная• 12 мая 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Така от мама, що донька з нею не захотіла радитися.
Радуга-дуга• 12 мая 2023
Ответ дляПатриоточка
Так ребенка этого растить дочери пришлось бы,а не автору
И? Ее не изнасиловали, значит понимала все
Мааарковная• 12 мая 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Так. Вибір людини, народжувати іншу людину чи ні.
Просто болталка• 12 мая 2023
Ответ дляКлевотница
После абортов-часто бесплодие и это страшно.Знаю многих таких.
Не брешіть
Пез Году Неделя• 12 мая 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Зробила, то зробила , це ї рішення. Народити в 16 - це зіпсоване життя
Чого на хлопця тоді лізти?
Радуга-дуга• 12 мая 2023
Ответ дляПатриоточка
Я не со стороны наблюдаю, как раз участвую, хоть по крови девочка мне никто
Язикувата Хвеська• 12 мая 2023
Ответ дляПез Году Неделя
Чого на хлопця тоді лізти?
Бо секс це нормально , ним займаються не для того, щоб заміж вийти і дітей народити
Леннон_Жив!
• 12 мая 2023
Ответ дляMs. Похвала
Автор, а якщо вона б вам сказала то що? Ви б заставили лишити дитину?
Так. Вона повинна відповідати за свої вчинки. Якщо, вже доросла вести інтимні стосунки, будь готова відповідати за наслідки
курасаны• 12 мая 2023
Ее тело - ее дело. Судя по вашим темам и писанине в них, вы бы потом доченьку всю жизнь попрекали наличием внучка. Но теперь у вас новый вид попрекательства- чуть шо не так, сразу будете лепить историю с абортом.
Білка в колесі• 12 мая 2023
Не про те ви переживаєте, на мою думку...варто подумати, чому ваша донька зі своєю проблемою не прийшла до вас. Що зроблено, те зроблено.
Радуга-дуга• 12 мая 2023
Ответ дляМааарковная
В 14 лет это таки ещё ребенок и вы сами это написали. Выбор настает тогда, когда человек сам за себя отвечает.
Патриоточка• 12 мая 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Считается,что у несовершеннолетних психика незрелая,они не могут оценить последствия своих поступков,потому совершеннолетний дядя должен ответить
Язикувата Хвеська• 12 мая 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Вона це і зробила
Просто болталка• 12 мая 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Так, це вибір дівчини, а змушувати народжувати-це кретинізм
Ms. Похвала• 12 мая 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Це ваше бачення! Вона не ви це окрема особистість! І тільки їй вирішувати!
Леннон_Жив!
• 12 мая 2023
Ответ дляЯ натуралка
Нащо, мені інформація про вашу ’золоту’ дитину. Аби, ви гуляти своє біле пальто