Леннон_Жив!• 12 мая 2023
Не знаю, що робити далі.
Моя попередня тема
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3330693
Були підозри, що донька зробила аборт. Доньці 16 років
Є парень, розповідала про презервативи, давала на них кошти. Казала, що краще у такому віці не займатися сексом, якщо вже примикає, завжди користуватися методами контрацепції
Мені тут порадили, що з 14 років може зробити, але я можу до 18 у лікарні отримати цю інформацію
Учора ходила і да аборт був. Сказати, що це шок, для мене не сказати ні чого
Навіть не знаю як після цього спілкуватися з донькою. Для мене це вбивство.
Можна було підійти до мене і спитати,що робити. Я би допомогла з дитиною
Радуга-дуга• 13 мая 2023
Ответ дляКоплю на груди
Ну да, поэтому и не можете - не понимаете? И смеяться не с чего. От мамы, которая все решает отрываться страшно, это ж придется самой решать, ужс
В общем - бессмысленно с вами
Моя дочка с 16 лет подрабатывала, а с 18 полноценно работала и в 19 купила себе машину. Даже был пробный опыт жизни с парнем, она абсолютно самостоятельная. Я давно за нее ничего не решаю, с 18 все сама, абсолютно все.
Вашим детям сколько?
Коплю на груди• 13 мая 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Вашим детям сколько?
Дочке 19. Живет с парнем, работает, самостоятельная с диким характером дракона и тяжелым подростковым периодом. Но если бы случилось как у автора - моя бы ко мне пришла, а не в тихаря сама на аборты топала. Потому что знает, что я не буду навязывать свое видение и диктовать что ей делать, а поддержу, особенно в таких серьезных вопросах.