Блакитна устриця• 12 мая 2023

Хто виглядає молодше свого віку, розкажіть свій секрет)))

Питання до тих, хто виглядає молодше без використання ботоксу, філлерів, пластичних операцій і т.д.
Снегопадка• 12 мая 2023
Ответ дляБесбардак
Вам по 27?)
Нет
автор Блакитна устриця • 12 мая 2023
Ответ дляБесбардак
Волосся дуже витягує. Бережіть, бо це ваша сила
Розкажіть, будь ласка, щодо волосся. Як довжина впливає на силу. Чи ви щось інше мали на увазі.
Кастрюлька• 12 мая 2023
Ответ дляInMyBones
Тут всі виглядають молодше своїх років
Невідомо хто для них є віковим мірилом
Але вони всі в це вірять
Окружающие естественно.
Сердючка• 12 мая 2023
до 47, написала бы-потом обвал за год войны.. и все идеальное не работает
Сердючка• 12 мая 2023
Ответ дляСиренькая
Я виглядаю молодше,при цьому жменями їм таблетки все життя,дуже квола в плані здоров’я народилась.перенесла тяжкі операції,вирізали пухлину в грудях,також сильну втрату крові,тобто дві тяжкі кровотечі.Чоловік тріпе нерви ,дуже гадкий ів нього характер,істеричний,ревнує мене все життя. А виглядаю свіжо,красивий колір шкіри,розкішне волосся.Всі знайомі роблять компліменти,вік вказують років на 10 менше,ніж мій.При цьому всьому я себе дуже люблю,купую гарну косметику,креми,до війни ходила на аппаратний масаж обличчя,всякі процедури по догляду за шкірою до косметологів в клініку,але філери колола раз в житті,ефект не сподобався,більше не колю,ботоксу нема.Так що мій варіант-любов до себе,мінімальний догляд+генетика.
а как любить себя и жить с трепальщиком нерв?
Первая ласточка инфляции• 12 мая 2023
Тип обличчя.
КоКоКоКоКоКо...• 12 мая 2023
Просто повезло. Лишня вага є, тому точно причина не в її відсутності. Мені дають на 5-7 років менше, а сестрі на 10.
Бадабум• 12 мая 2023
Ответ дляКастрюлька
Ничего не делаю, более того - курю 28 лет, ем в большинстве своем ночью и не пью воду обычную,только чай или кола.
Спасибо генетике.
+1 кроме курю, но жаренная картошка в час ночи это прям ммм))))
Бадабум• 12 мая 2023
Ответ дляБылПоражон
1. Не работать.
2. Не думать о деньгах.
3. Много заниматься сексом (в радость - это важно!)
4. Не злоупотреблять. Касается всего.
5. Жить одним днём.
Но! У меня сиси сделаны))
третий пункт важен именно когда в радость, а не как я тут однажды прочитала что женщина любит т..ся раком, чтоб муж не видел как она терпит и плачет
Чаклунка-ведунка• 12 мая 2023
только генетика
можно очень кучеряво выглядеть благодаря уходу. Но все равно возраст будет виден.
А поговорить?• 12 мая 2023
Генетические нарушения
Дали полный бан• 13 мая 2023
Ответ дляБадабум
Хочется верить, что такие темы создают тролли или скучающие счастливые ’мамы и жены’.
Дали полный бан• 13 мая 2023
Прыгнули цитаты, это вообще не туда комментарий, из другой темы.
Бадабум• 13 мая 2023
Ответ дляБылПоражон
возможно, но меня тогда этот комент очень впечатлил
Полюю на дрони• 13 мая 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Всередину також приймаєте в рамках урінотерапії?
Нет!!если вам это так интересно.Я про середину ничего не писала
Латексне альтер ЕГО• 13 мая 2023
Ответ дляБлакитна устриця
А як кількість статевих партнерів впливає на зовнішність?
Да, посточнный поиск и гормональнве качели истаскивают тело. Мыши быстрее умирали у кого много секса было с разными партнерами - это недавно открытие сделали в Бразилии а вообще логично конечно - меньше риск абортов, зппп и вообще хз что еще там может передаваться - наши организмы - загадка пока не до конца изученная
Латексне альтер ЕГО• 13 мая 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Які бади, на ваш погляд, сприяють збереженню молодості?
Нет, просто очень хорошие продукты питания и желательно отказаться от мяса. Йоги все очень молодо выглядят.
Кастрюлька• 13 мая 2023
Ответ дляБадабум
автор Блакитна устриця • 13 мая 2023
Ответ дляА поговорить?
Генетические нарушения
Ваша відповідь отримала всі нагороди)).
Розсмішили. Я не кажу про відхилення, які бувають при карликовості, коли через невеликий зріст людину здалеку можна прийняти за значно молодшу.
Бесбардак• 13 мая 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Зовнішність витягує, в переносному сенсі). Прикрашає
А поговорить?• 13 мая 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Ваша відповідь отримала всі нагороди)).
Генетические нарушения бывают метаболическими и могут влиять на клеточное старение. Лучше бы я в это все никогда не вникала, пришлось по совсем не очень приятному поводу.