Повелитель бітка• 12 мая 2023

Чому в селі спокійніше для нервової системи і витрачається коштів набагато

менше,ніж в місті?
ХуАнита• 12 мая 2023
як на мене, то це міф.
я живу майже в селі і для належної підтримки дому, двору і саду витрачаю грошей втричі більше, ніж коли жила в квартирі у Києві.
продукти - ціни такі ж як і у місті, але вибору немає і сегмент ничже середнього.
сфера послуг - набагато дорожче, якщо брати до уваги якість. деяких послуг взагалі отримати неможливо.
медичне забезпечечення - його немає або воно на такому низькому рівні, що й казати нічого. треба їхати в місто і витрачати гроші на дорогу і частіше на приватну клініку, бо у державній ти не можеш отримати допомогу - лікуйся, мовляв, за місцем проживання.
розваги? їх немає. але ж не будеш сидіти вдома як пеньок, щось побачити хочеться - тому витрачай гроші на дорогу кудись за враженнями. або сиди бухай щовечора знічев*я.
нерви ціліші? з якого дива? чи тут немає неадекватних сусідів, які то музон в три години ночі крутять, то щось підливають і підсипають під ворота, то обіцяють собаку потравити, бо вона гавкає.
ХуАнита• 12 мая 2023
Ответ дляШвендяю містами
А куди в селі витрачпти гроші?))
ну, наприклад, Ви у місті часто викачуєте каналізаційну яму? впевнена, що ніколи. А тут викачка 750 грн і якщо яма маленька, то щомісячно.

от сьогодні на рослини я потратила 1500 грн, а на обробку собак і котів від кліщів і бліх 1400 грн (4 коти і дві собаки), чоловік на пасіку - 400 грн. продуктів купили на 420, машини заправили на 1280 грн.
а вчора заплатила комуналки на майже 5 тис (електрика і частина за газ).
десятки за 2 дні немає.
Молчунья• 12 мая 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Та ну,в селах свої харчі у людей,органіка
Ви, певно, з міста. Щоб була та органіка, треба там и жити і гроші в неї вкласти
Молчунья• 12 мая 2023
Ответ дляШвендяю містами
Без алкоголю і ковбаси ніяк?
Мясо в сксідів і молоко можна купити
У нас большое село. Молочку продают только 2 человека, и то очередь
В рот не ложи• 12 мая 2023
Навпаки грошей більше витрачається.
Нема супермаркетів з щотижневими акційними пропозиціями. Тому їжа і побутова хімія часто дорожча.
На опалення та електроенергію іде більше витрат, ніж в міській квартирі. Проїзд дорожчий, ніж по місту.
На благоустрій території витрати немалі - покосити траву, поорати і засадити землю, насіння, розсада, добрива, оплата людської праці та послуг.
Розхідників та інвентарю на прибирання та підтримку порядку іде більше. Одяг та взуття вбивається швидше.