Мамина корзиночка• 14 мая 2023
сказала, що відрікаюсь батьків. ненавиджу їх.
мені 34. живу з дочкою в іншій країні з батьками і бабусею.
розлучена, до війни було важке розлучення 2 роки.
в Києві є квартира, але ще трохи потребує облаштування.
я поки тут, тому що я з дитиною страшні алергіки, а тут алергія пройшла. Плюс колишній не погрожує і не дістає. Ну і треба буде виходити одразу в офіс, а школа до 12 і нема кому забрати дитину.
Життя з родичами стало просто пеклом. Спочатку воно не було вже аж таке. Зараз вже відкриті прокльони. Їх троє, а я одна, яка ночами працюю онлайн, бо не встигаю з дитиною.
Тут ще декілька місяців нам дозволили проживати, дитина захоплена школою і дуже все тут подобається.
Батьки з бабусею - з ними щось не так. Вони розказують, що в мені живе злий, проклинають мене. Зовні вони нормальні люди і ніхто не сказав би нічого проти них, навпаки я багато працюю і не маю часу спілкуватись з іншими людьми.
Батьки вважають, що я ніхто і звуть мене ніяк та відносяться як до мусору.
Ось в чому моє питання. Поки не викликали на роботу в офіс хочу бути тут. і хоча батьки постійно розказують що поїдуть, я в то вже не вірю.
1) ви б терпіли тут пару місяців,
2) шукали б житло на оренду довгострокову - прийдеться кидати школу і шукати заново. бо тут село курортне, і оренда тут страшенно дорога, до 2 тис грн ніч може бути.
3) жити по букінг чи airbnb це вже в пару раз було б дорожче (школу все одно доведеться міняти).
1) ви б терпіли тут пару місяців,
Мамина корзиночка
• 14 мая 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Как Вы до войны в Киеве выживали?
з алергією?
ну так і жила, не гуляла взагалі
КАПСЛОЧНИЦА• 14 мая 2023
Ответ дляМамина корзиночка
писала ж, квартиру зняти це в місці, це зміна школи, куди вже подані документи і це не факт що відсутність алергії, бо ближче місто тут за 50 км
Собирайте вещи, возвращайтесь в Киев и несите ответственность за свою жизнь сами, а не врагов выискивайте. И настоятельно рекомендую навестить психиатра да пройти медикаментозную терапию.
Мамина корзиночка
• 14 мая 2023
Ответ дляЛепетун
Бывает, очень бывает. У меня такие родители, и у мужа моего. Мы везунчики. И да, мы оба отреклись от своих родителей. Больше в нашей жизни их нет. Это очень не приятный момент, но жизнь стала намного лучше, свободней и т.д
мабуть варіант, який тут написали зняти житло в місті для батьків - теж не варіант, бо тут треба просити і т.п.
Пишу_граммотно!• 14 мая 2023
Ответ дляМамина корзиночка
написала в темі, нам ще на декілька місяців надали житло. тут такий при школі як гуртожиток, але квартирного типу
На скільки дали? Після того,як попросять виселятись куди підете ви з дитиною і ваші батьки з бабусею? Ви в Польщі? Кімната в місяць 1500$?
Мамина корзиночка
• 14 мая 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
тут є житло тільки подобово (туризм).
довгостроково лише в місті, тому така ціна
Пишу_граммотно!• 14 мая 2023
Ответ дляМамина корзиночка
з алергією?
ну так і жила, не гуляла взагалі
На що алергія? І чому в місті вона є,а в селі біля лісу немає(адже в селищі все цвіте і пахне,більше алергенів)? Щось автор дуже сильно чудить,ще й така ціна на кімнату в селищі
Мамина корзиночка
• 14 мая 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
сама не знаю для мене це загадка.
не дуже вірю, що екологія так впливає.
в нас на березу, злакові і амброзію (в мене на амброзію років 15, а на березу і злакові десь 4 роки), в дитини дес 2 роки алергія.
в Києві був капець повний, ми майже не гуляли.
тут в селі повно берези, яка цвіте - алергії нема.
не дуже вірю, що екологія так впливає.
Пишу_граммотно!• 14 мая 2023
Ответ дляМамина корзиночка
сама не знаю для мене це загадка.
не дуже вірю, що екологія так впливає.
То чому ви думаєте,що в місті буде? Ви ж не пробували там жити?
Мамина корзиночка
• 14 мая 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
просто це не виключено. в Україні алергія була всюди, включно з Карпатами
Пишу_граммотно!• 14 мая 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Так можливо варто спробувати?
Пишу_граммотно!• 14 мая 2023
Ви не відповіли,де збираєтесь жити,коли вас попросять зїхати (ви і батьки)? І що це за село,де кімната коштує 1500$?
Мамина корзиночка
• 14 мая 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
планувала дивитись по ситуації. кожен місяць зекономлених коштів це можливісь орендувати потім
Мамина корзиночка
• 14 мая 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
тут така ціна, бо переважно на вихідні приїжджають на вакації
Пишу_граммотно!• 14 мая 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Ліс і вакації? Це щось дуже дивно, якби море,то ще можна подумати. Краще шукайте,або потерпіть ще пару місяців, батьки з бабцею,скоріше знімати не будуть
Пишу_граммотно!• 14 мая 2023
Абстрагуйтесь від батьків взагалі і живіть своїм життям,без їхньої допомоги
Мамина корзиночка
• 14 мая 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
дитина іде до них, грається, вони спілкуються - як абстрагуватись?
Мамина корзиночка
• 14 мая 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
щодня сварки.
а я і не знаю, доки ми тут будем
Пишу_граммотно!• 14 мая 2023
Ответ дляМамина корзиночка
щодня сварки.
а я і не знаю, доки ми тут будем
Яке ви бачите рішення? Ви,як Таня,вас нічого не влаштовує,то живуть як є. Змінювати ви нічого не будете
Мамина корзиночка
• 14 мая 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
я мушу змінити, бо тоді я не виживу
Холодная каша• 14 мая 2023
Ответ дляМамина корзиночка
і щоб знову їх просити? просто не хочу нічого з ними мати спільного
О чём просить?
Мамина корзиночка
• 14 мая 2023
Ответ дляХолодная каша
О чём просить?
зняти для них житло і попросити переїхати
Холодная каша• 14 мая 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Автор вы их содержите?
Пишу_граммотно!• 14 мая 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Так самі зніміть
Мамина корзиночка
• 14 мая 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Так самі зніміть
та в школі просто питання, дитину вже прийняли в 1 клас
Всім шампаньського• 14 мая 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Да в школе в городе есть шветлица (продленка) до 17-00. Странно, что у вас нет. Смысл тогда к школе привязываться.
Мамина корзиночка
• 14 мая 2023
Ответ дляВсім шампаньського
класний вчитель, відношення
Лепетун• 14 мая 2023
Ответ дляШеллар
Так, у Вас чоловік гарний, а у Автора теми всі погані.
Дочь хорошая.
ПлюшкамиБалуюсь• 14 мая 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Можливо злотых , а не Доларів
Мамина корзиночка
• 14 мая 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Можливо злотых , а не Доларів
за місяць якщо перевести буде стільки в доларах