Chaterbox• 20 мая 2023

Ошарашена тим, скільки знайома і її сім´я витрачає на ХАРЧУВАННЯ в США

Вони звичайні люди, виїхали десь з пів року, нещодавно поділилася, що в них оренда житла 2000 долларів в місяць, а на харчування виходить десь біля 1500 долларів в місяць, тобто майже половина. І це 2 дорослих і дитина шкільного віку.
Це схоже на дійсність? Я тоді дивуюсь чи всі ті 100 000+ українців що виїхали за програмою мають такі можливості чи країна надає можливості дозволити собі все це?
Мстящий за Зайца• 20 мая 2023
Ответ дляОксана_12
Ніяке
А до доходів різноробочого - цілком пряме. Всі так звикли плакатись в Україні, що забули спинитись, коли жити стало краще. В нас так само приблизно розподіляється бюджет родини, як і в середньостатистичній американській родині. Лобстери і лососі дорого - бо ми не країна на березі океану, а так їжа цілком собі доступна для сім´ї з двома працюючим - одна зп на оренду, одна на прожиття, як скрізь. Не кажучи вже що основна маса українців живе в своєму житлі (на відміну від основної маси американців).
Я вот сейчас подумала, смогли бы мы что-то откладывать в США с их ценами ? А это ведь тоже статья расходов так сказать. В Украине так и квартиры покупают. Что откладывают. Подсчитала, что мы откладываем около 65%. Это уже за вычетом аренды вынужденной, еды, покупок, отдыха и тд. Думаю, в США бы все уходило практически под ноль. Понятно, что сейчас многие так и в Украине живут в ноль, но ведь до войны дела были получше у людей.
Оксана_12• 20 мая 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
В більшості країн розвинена іпотека. Тобто те, що ви називаєте відкладати. - йде на погашення кредитів. Хоча, з моєї точки зору, це лише на перший погляд виглядає заманливо. По факту - ні грошей, ні майна (воно в банку) - самі лише зобов´язання. Я обережно ставлюсь до кредитів.
Мао_Мяо• 20 мая 2023
Ответ дляОксана_12
Ніяке
не знаю, я не дуже розумію, Ваші дописи, і вибачаюсь завчасно:
1. ви пишете про 2 тисячи за траншею за 3 години. То ви наче пишете дорого, але ж копали різноробочі. Але ви самі не копаєте. Не зрозуміла чи це дорого вони копають чи дешево... чи до цього це. Давайте опустим це питання траншеї.
2. важко сказати, що саме для вас средньостатистична американська родина, оскілька америка величезна за розмірами, за заробітками, за податками і тд. Якщо у Вас в оточенні більшість не мають житла, то в моєму оточенні я так на взгад лише одну людину знаю, яка живе в аренді і є громадянином цієї країни. Всі інші мають своє житло і навіть інколи не одне а декілька (здають в аренду). Для ясності всі мої знайомі американці, нажаль я не зустрічаю українців. Також для ясності всі мої знайомі розкидані по різним штатам, тому не погоджуюсь з вашою статистикою. Без образ.
Мстящий за Зайца• 20 мая 2023
Ответ дляОксана_12
Да, я знаю. Но так же как и Вы насторожена к кредитам. Лишился работы, или инвалидность, или проблемы со здоровьем - как платить.
Мао_Мяо• 20 мая 2023
Ответ дляОксана_12
вам потрібно більше вивчити це питання, оскільки система кредитування і рефінансування дає можливість збільшувати капітал. В україні такого немає і в нас всіх дурять тому і я чк ви дуже скептично до всього цього відносилась.
Оксана_12• 20 мая 2023
Ответ дляМао_Мяо
Це не дорого чи дешево. Приклад з траншею - це про оплату праці різноробочого (в Києві не особою пкрепрацбовуючтсь модна мати до 2 тисяч уе, це досить достойно для України).
В яких би штатах не були ваші знайомі навряд чи вони живуть як середньостатистичній, маючи житло під задачу (тобто як більшість). Я теж маю таких знайомих, але і працюють вони не в закусочних і не різноробочими, не вчителями і вихователями в садках.
Оксана_12• 20 мая 2023
Ответ дляМао_Мяо
Я розумію, чому краще користуватись чужими грошима, ніж своїми) Але в Україні був лише момент кіл Ка років, коли умовно вигідно було брати кредит (нажитло). Все інше - сльози. Про споживчі взагалі мовчу))) Ви ті умови бачили???
Мао_Мяо• 20 мая 2023
Ответ дляОксана_12
а ви в україні? я думала ви в штатах.
Я мала на увазі, що Вам треба вивчити це питання (я думала ви в штатах) оскільки в штатах це все по іншому.
Ви мислите в одну сторону ’я розумію, чому краще користуватись чужими грошима’. Ось я так думаю, що ви не розумієте. Без образ. В штатах кредит це не тільки позичання і відавання боргу все життя.
Залатавая• 20 мая 2023
Ответ дляСірничок
Там зарплаты ведь, грубо говоря, не по 200$-300$ в месяц, а по 200-300 в день. Вот и считайте что можно себе позволить.
Минималка 7,25 уе в час , 1100 в мас. Считайте
Оксана_12• 20 мая 2023
Ответ дляМао_Мяо
а ви в україні? я думала ви в штатах.
Так, наразі в Україні. Не лише в штатах така ситуація з кредитами, та і в Україні якийсь час було вигідно користуватись кредитними коштами. Але лише ’якийсь час’. І з банком треба було за кожен процент ще пободатись. Ми так з подружкою ВР квартирі прикупили з чистими 7к на об´єкті. Але то недовго було.
Мстящий за Зайца• 20 мая 2023
Ответ дляМао_Мяо
а ви в україні? я думала ви в штатах.
Но ведь спокойнее жить зная, что у тебя есть сбережения. Уже, готовые. Тут часто пишут, что в Штатах живут в ноль. Неважно даже те сбережения на недвижимость или на что-то еще.
Мао_Мяо• 20 мая 2023
Ответ дляОксана_12
Я також в україні не в закусочній працювала і не різнорабочою.
А ті шо працювали в моєму рідному Києві в закусочних/кафе то часто студенти і в них немає ніякого свого житла про яке ви писали. Тобто ситуація така сама як у нас. Не варто казати що в штатах в середньому всі без житла а в україні всі в середньому з власним житлом.
Залатавая• 20 мая 2023
Ответ дляОбижулька
Хотите пример.
Я покупаю в США 1 фунт свежайшего сибаса (чуть меньше полкило) за 8$, в Сильпо не первой свежести он стоит 630 грн/кг.
Теперь сравните, кто тратит больше. А потом соотносите это с уровнем заработка.
Не верите! 450 грн сибас, средний размер, уже чищенный.!!!
Залатавая• 20 мая 2023
Ответ дляIrina-5d24
Да разные есть. Беру 15 за 160грн
А я беру 10 за 36.
Мао_Мяо• 20 мая 2023
Ответ дляОксана_12
я чогось думала, Ви в штатах. Це в мене час ночі то вже все путаю. Вибачаюсь.
Я з вами повністю згодна - а україні брати кредит то треш, але це не порівняти з штатами. Тут по перше дуже маленький аідсоток в порівнянні з україною. Наприклад мої друзі платять іпотеку 5 відсотків річних. Вони місцеві і плюються що дорого, а мені в порівняння з українськими відсотковими ставками здається що 5 це просто шикарно. Окрім того тут кредити також мають інши плюси, але як ви в україні то воно вам просто не треба а це поглиблюватись
ВільнаНазавжди• 20 мая 2023
Да, это реальные цены, я в начале мая вернулась из Калифорнии.
Мао_Мяо• 20 мая 2023
Ответ дляОксана_12
ви просто писали про ту канаву, я чогось подумала що ви в штатах зараз і типу тут боєтесь взяти кредит
Несемо світло разом• 20 мая 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
У нас на еду идет примерно 6% от дохода. Но в США больше б конечно уходило, цены другие
Вы же понимаете, что такой % это большая редкость в Украине?) Да и в мире. 6% это 12 тыс при доходе 200 тыс. например. Явно, имея возможность, захочется тратить больше.
Мао_Мяо• 20 мая 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
нет, не в ноль. Умные люди увеличтвают капитал. Если так посмотреть сколько на счету денег, то вроде как это не десятки тысяч. Только потому, что люди сразу вкладывают. Это не значит жить в ноль. Это значит есть капитал стоимость которого возрастает.
Гуру троллинга• 20 мая 2023
А в нас хіба не так, якщо порівняти не по сумі, а по частині доходу? Десь бачила дослідження, до речі, що чим бідніша родина, тим більше витрачає на їжу. Бідні тратять 70% від заробітку на харчі.
Мао_Мяо• 20 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
я тут соглашусь полностью тк бедные часто покупают (даже в украине) дичь какую-то, тратят на ерунду
Гуру троллинга• 20 мая 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Вони там багато хто живе в кредит. Подивіться серіал ’Breaking Bad’ - там у родини свій затишний будинок в гарному районі, два авто, робота - прям для нас супер-пупер все. Але фішка в тому, що це показана дуже бідна родина, саме тому герой і починає варити наркотики. Бо йому не вистачає грошей на лікування від раку (страховка не покриває), і в його дітей немає грошей на навчання з такими доходами, а жінка змушена лазити по блошиним ринкам і купляти речі, щоб перепродати на місцевому olx і заробити кілька баксів. І хата їхня в іпотеці насправді, за неї ще платити і платити, а ті два авто - то типу як два запорожця.
Эскиз бесконечности• 20 мая 2023
Ответ дляChaterbox
це для мене ДУЖЕ багато здається. Віддавати на харчування половину бюджету на житло. Чи це норма там?
так у нас ще краще: скільки житло, стільки і харчування, якщо пощастить))
Мао_Мяо• 20 мая 2023
Дівчата, в мене ніч - лягаю спати.
Всім мирного неба над головою! Де б кожна з нас не була - нехай всім щастить!
Мао_Мяо• 20 мая 2023
за шо ви мені того пальця вниз поставили (( дякую, і вам того ж
Мстящий за Зайца• 20 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Ага) смотрела я этот сериал, правда очень давно уже. С такой точки зрения об этом тогда не думала ))
Гуру троллинга• 20 мая 2023
Ответ дляМао_Мяо
Та то хтось всім підряд наставив просто так, бо
Чудо Ф_ф КеДаХ• 20 мая 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Мы в Европе на двоих столько тратим, чтобы нормально питаться.
Вибачте, в якій країні ви знаходитесь? Мені достатньо 300 євро на мене і доньку-підлітка.
Дама с заначкой• 20 мая 2023
Ответ дляChaterbox
а здесь?
\сдаю двушку за 7 тыс
сомневаюсь что питание 3500 у семьи
Kusyka• 20 мая 2023
В Америке знала из рассказов знакомой, у которой там парень был еще с 2014 года, что примерная пропорция цен и дохода была как у нас тогда, плюс-минус одинаково. Просто в пересчете на доллары. Просто там есть возможность получать талоны на еду и частные благотворительные банки еды так сказать если ситуация совсем плачевная. А так жить, оплачивать жилье и работать там тоже не особо легко. Но знакомая девочка туда тоже уехала, и спустя 4 года с парнем поженились и там и осталась