Техпаспорт на медузу• 21 мая 2023
Форум бальників
Доброго дня. Підкажіть форум бальників (спортивні бальні танці).
Потрібно почитати вихід з нашої ситуації (постійне занижування оцінок, вже і наш тренер в ауті від такого).
Хочемо знайти проблему і вирішити.
І донька засмучується...
І по можливості укр.сайти
Хочемо знайти проблему і вирішити.
І донька засмучується...
І по можливості укр.сайти
Губи з філером• 21 мая 2023
В якій категорії зараз виступаєте?
Форуму, на жаль, не знаю. Донька теж займалась бальними танцями, розумію ваші почуття.
Козяка-маляка• 21 мая 2023
Ответ дляГуби з філером
В якій категорії зараз виступаєте?
А що бальні танці під час війни не призупинили свою діяльність: турніри, збори і т д?
Губи з філером• 21 мая 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Ми не ходимо, бо за кордоном. Але спілкуюсь з іншими мамами, то все працює- і тренування, і змагання, і семінари все є. Дітей правда займається меньше, багато пар розпалось. В соло конкуренція стала більша.
Техпаспорт на медузу
• 21 мая 2023
Ответ дляГуби з філером
В якій категорії зараз виступаєте?
За віком Ювенали перші, іще 4 танці. Далі не просувається, бо тут купа питань.
Техпаспорт на медузу
• 21 мая 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Не так багато турнірів як було, але вдосталь.
На цих вихідних були турніри з 800 учасниками десь ( плюс тренери, батьки, стилісти, обслуговуючий персонал...)
Козяка-маляка• 21 мая 2023
Ответ дляГуби з філером
Дуже прикро(Мені так хотілось щоб дитина займалась серйозно бальними танцями, бо це дійсно гарна школа для майбутнього дорослого життя. Але моя донька обрала гімнастику.
Козяка-маляка• 21 мая 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ого а в якому місті?
Техпаспорт на медузу
• 21 мая 2023
Ответ дляКозяка-маляка
І в чому ви бачите гарну школу для дорослого життя у бальників?
Техпаспорт на медузу
• 21 мая 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Ого а в якому місті?
А ось це пробачте....
Техпаспорт на медузу
• 21 мая 2023
Ответ дляГуби з філером
Можливо від 16 років.
А в категоріях Ювенали і Юніори скільки було дівчат - так і є зараз
Козяка-маляка• 21 мая 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
По перше це вміння будувати відносини з тренером, партнером , з батьками партнера і т д, вміння себе гарно презентувати, впевненість у собі, висока організованість, витримка і це далеко не все...Мій чоловік займався професіонально багато років, зараз йому дається легко будь яка діяльність, він швидко вчиться, вміє спілкуватись з людьми і з першої зустрічі викликає довіру у клієнтів.
Техпаспорт на медузу
• 21 мая 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Ви переоцінюєте бальні танці в таких моментах.
Будувати соціальні відносини краще вчитись в школі, там більше спілкування. А у бальників цього мало!!!
Найбільше тут працює вміння в рухах тіла показати свої емоції. Але у декого це в стриптиз майже перетворюється.
Витримка і дотанцювати до кінця - так, але і гімнастки і половці і музиканти і багато хто цьому вчить...
Козяка-маляка• 21 мая 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Можливо зараз щось змінилось, тому що ще років 15 тому в Києві були дуже великі клуби і відносини були дуже сімейні, на виїзд них турнірах один одного підтримували.Школа це зовсім інше...
Техпаспорт на медузу
• 21 мая 2023
Ответ дляКозяка-маляка
А навіщо кудись виїжджати з Києва на турнір? Якщо в Києві їх купа!
І зараз турніри відвідують або в своєму місті або в обласному центрі.
І підтримка звісно є. Але чим допоможуть ті крики ’ Саша давай’
Козяка-маляка• 21 мая 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Я про виїзд на міжнародні турніри в Англію в Блекпул, в Німеччину.
Техпаспорт на медузу
• 22 мая 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Я ж Н клас...
Ще до того Блеупулу
Джулияробертс• 22 мая 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Я ж Н клас...
Ще до того Блеупулу
Кубки, медалі є вже?
Джулияробертс• 22 мая 2023
Щодо оцінок, тут не лише у вас так, суддівство часто дуже суб´єктивне, а іноді і не чесне.