Тантрический кекс• 22 мая 2023
Хтось ходить з дітьми в спорткомплекс просто похлюпатися в басейні?
Дивлюсь сторіз зі Спортлайф. Багато занять для дорослих, для дітей. Дитячі змагання з плавання.
Вже ходили у цей спорткомплекс декілька років тому. Пам’ятаю, що практично всі там цілеспрямовано займаються за розробленими програмами. Після цього якось «не зручно» приходити і просто плюхатись з дітьми в басейні)
Весела моль• 22 мая 2023
Вряд-ли у вас получится похлюпаться. Вы будете мешать другим и вам будет неудобно.
Плюхаться лучше в Фемели парке, например
Телепузик• 22 мая 2023
Ходили всегда в Спортлайф просто побрехаться. Не вижу ничего криминального.
Телепузик• 22 мая 2023
Ответ дляВесела моль
там есть детский бассейн где можно брехаться.
Весела моль• 22 мая 2023
Ответ дляТелепузик
Есть, но там тоже тренируются дети
Телепузик• 22 мая 2023
Ответ дляВесела моль
Есть, но там тоже тренируются дети
не всегда. Есть время, когда там вообще никого нет.
Дюймовочка• 22 мая 2023
У мене троє дітей. Часто, якщо у когось з них тренування, інші просто купаються. На вихідних так постійно робимо. І так, після тренування, як годину просто гуляють, потім ще годину в ігровій
Тантрический кекс
• 22 мая 2023
Ответ дляТелепузик
Так, пам’ятаю, що був такий час, коли практично нікого не було. Ми ходили вдень, коли малюки сплять (денний сон). У підлітковому басейні теж періодично заставали час, коли дитячі заняття ще не розпочались
постою_послушаю• 22 мая 2023
Ответ дляТантрический кекс
Узнайте, возможно есть расписание. У нас есть, там расписано, когда нужно плавать по дорожкам, а когда можно просто дурака валять.