Свідок Перемоги• 29 мая 2023

Я й не думала, що можна так закохатись

В парфуми) нарешті і я їх затестила і це ульоооот повний... Баккара.. нереальна, ніколи подібного раніше не слухала. До речі дуже сексі) а тепер питання, чи вистачить продати 1 почку, щоб придбати флакон цього щастя чи ні?) А якщо серйозно, де по адекватній ціні можна купити оригінал? Бо я так загорілася, мені треба флакон цього диво-зілля, буду голодати, але хочу їх купити)
автор Свідок Перемоги • 29 мая 2023
Не почку, а нирку. Сорі. Ще вчуся)
Фима Собак• 29 мая 2023
Мне тоже нравятся, но не настолько) но мимопроходящих в Баккаре активно нюхаю)))))
Где купить не подскажу
автор Свідок Перемоги • 29 мая 2023
Ответ дляФима Собак
Где купить не подскажу
Та я через погані відгуки боялась її тестити, хоча вже давно про неї чула. А це просто кайф, а не парфуми, не можу відірватись від них. А стійкість яка шикарна, короче мені треба пів відра
Викасикрет• 29 мая 2023
Я просто вас поздравляю с тем, что нашли по душе аромат. Это очень классно и поднимает настроение всегда, когда пшикнешь его)
волосатое стекло• 29 мая 2023
И мне они очень нравятся, но на ком-то и чтоб далеко кто-то стоял/проходил (шлейф, одним словом). А на себе носить не могу, очень тяжёлые оказались, аж задыхаюсь и голова начинает болеть.
Просто Фіфа• 29 мая 2023
Червоні чи прозорі?
автор Свідок Перемоги • 29 мая 2023
Ответ дляВикасикрет
Якби тільки він коштував тисячі дві, то взагалі б моєму щастю не було б меж. А так доведеться збирати і затягнути поясок, бо ціна ну дуже висока для мене, особливо зараз
автор Свідок Перемоги • 29 мая 2023
Ответ дляволосатое стекло
Я наношу 1 пшик і норм, була нанесла два, то так - занадто, ще і йодові нотки чула
Марафетчица• 29 мая 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Яка ціна? Візьміть 20 , 30 мл
волосатое стекло• 29 мая 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Я в облако вхожу и то много))
автор Свідок Перемоги • 29 мая 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Червоні чи прозорі?
Прозорі. Червоні ще не тестила, вони ще дорожчі, але все рівно цікаво. Можливо згодом
Викасикрет• 29 мая 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Та ну, дозвольте собі врешті той подарунок. Хіба не заслуговуєте? Ще можна підключити важку алтилерію в вигляді всесвіту типу продати щось на олх, підзбирати, а поки купити отливант. Зараз так багато людей втратити здатність радувати себе хоч чимось, от мовчить душа і все. А вам доля дала подарунок в вигляді мотивації, а ви пасуєте, сміливіше)
Лукава Кішка• 29 мая 2023
Это сладкий восточеый аромат, а почем они
автор Свідок Перемоги • 29 мая 2023
Ответ дляМарафетчица
Яка ціна? Візьміть 20 , 30 мл
Я на Ароматиці дивилась, найменший об´єм 70 мо - 11 тис. Знаю є 35 мл, але в Брокі їх немає інштм інтернет- магазинам не довіряю
Хвильоватиша• 29 мая 2023
https://www.ausliebezumduft.de/catalogsearch/resul...
Ось тут є вибір
автор Свідок Перемоги • 29 мая 2023
Ответ дляволосатое стекло
Я в облако вхожу и то много))
В мене був пробничок, там можливо не таке розпилення, як з флакону. Мені норм. І при чому я взагалі солодкі аромати не любила раніше, а цей прямо в серденько)
автор Свідок Перемоги • 29 мая 2023
Ответ дляВикасикрет
Так нема за шо поки шо, я б з радістю)) Ні, ну я буду збирати, але треба знайти адекватну ціну. На олкс продаю багато чого, але не купують зараз нічого як назло. Там якраз би на флакончик назбиралось, якби все продала
автор Свідок Перемоги • 29 мая 2023
Ответ дляЛукава Кішка
11 тис грн. за 70 мл
Фізик-ядерщик заочно• 29 мая 2023
Моніторьте на олх. Я свої продала, це був подарунок, але мені це не запах, а вонь. На ті гроші купила ганімед, оце кохання.
автор Свідок Перемоги • 29 мая 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
В мене є в вибраних вони, але там не зрозумієш де підробка де оригінал. Я ще такий знавець
Викасикрет• 29 мая 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Вірогідність що куплять все і одразу рівна 0, ну 5% зі ста. Тому або більше товару, або рекламу і тд. Але тут головне захотіти, знайдуться інші джерела доходу. Як в тій притчі, де мораль в тому, що не треба підказувати Богу, звідки до вас мають надійти гроші))
автор Свідок Перемоги • 29 мая 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
А за скільки продавали?
Полтавська галушка• 29 мая 2023
Этой Баккары сейчас уже так много на всех, что уже надоело.
Марипосса285747• 29 мая 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
А они сколько?
автор Свідок Перемоги • 29 мая 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
І чому мені не дарують такі подарунки) блін. Я була б на 7 небі від щастя)
автор Свідок Перемоги • 29 мая 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Я часто чую лост черрі, баккару ще не зустрічала
Love_Love_Love_• 29 мая 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Я теж їх віддарувала знайомій. Мені вони стали ….фу, можливо купіть на розпив? Тут є дівчата які продають оригінал
автор Свідок Перемоги • 29 мая 2023
Ответ дляМарипосса285747
А они сколько?
Ну он скинули вище 150 € 35 мл, це ще ж доставку треба заплатити і комісію посереднику
булоТАЙминуло• 29 мая 2023
Я можу вам купити на оф сайті 35 мл
к.Буланова• 29 мая 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
У мене тільки велике прохання крутіть роман вдома🤭🙏🏻