Чомучка• 30 мая 2023

Ну і? Сьогодні чекати чи кацапи втомилися?

Не знаю як ви, а я собі завела гарну звичку: почалася тривога - йду роблю підхід на руки з гантельками. Сьогодні тричі вимахувалася.

Тож поки фашисти дійдуть до Києва, в мене будуть геть розшатані нерви і міцні біцепси - морду битиму голіруч.
автор Чомучка • 30 мая 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Огооо бедняжка, ужас. А звук был с вибрацией? У нас вчера ночью такооой громкий хлопок был шо уши заложило стаканы со стола попадали( пластиковые) но вибрации на земле не было
Так, вібрація після вибуху була. Не хлопок точно. Дуже гучний і дуже яскравий звук, об´ємний.

Natasja22• 30 мая 2023
Ответ дляRosa Blanca
🔄 БпЛА з Житомирщини розвернулися назад на Київщину.

Будуть атакувати Київ з заходу. Обережно!

📡Куди летить? У мене вікна південно-західна сторона 😐
И нахера было лететь туда?! То полетели, то передумали
Наталія-Ната• 30 мая 2023
Ответ дляAbrado
Нє, наші ходять і чихають. Я їх чую. А ще куча людей на вулиці розмовляє
Ооо у нас тишина гробовая прям , обычно когда сильные взрывы то кричат из разных углов
healer09648293• 30 мая 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Мне такое чувство что соседи у меня все спят, одна я не сплю сижу) кажется наверно
Аххаа у мене дивні сусіди. Почують як гепає - чую, метушаться за дверими і навіть замок відмикають, я вибігаю замикаю двері - вони не виходять. І так постійно 😅
Матусік• 30 мая 2023
Ответ дляЧомучка
То піздец, як воно бахнуло. Таке враження що десь поруч зі мною влучання чи впали уламки. Верещала як різана, я ще такого звуку не чула з жовтня.
Olesya Kim• 30 мая 2023
Ответ дляLilittt07
Так и правильно .
Ладно Люська трепло .
А он же начальник разведки
Я своего местного начальника разведки не знаю, например. А он есть. Может и Буданов актер, а настоящего знает человека два. Я на это надеюсь
автор Чомучка • 30 мая 2023
Ответ дляNatasja22
Намагаються перехитрити ППО?

Lilittt07• 30 мая 2023
Ответ дляKateSavch
Если мы начнем лупить в ответ по москве, то обстрелы киева быстро закончатся.
Это всё только наши мечты .
А пока обстреливают Украину , а весь мир сидит с попкорном и наблюдает , при этом кричит - отвечать нельзя .
Olesya Kim• 30 мая 2023
Ответ дляЧомучка
Боже, держитесь, дышите глубже. Это все невероятно достало
Матусік• 30 мая 2023
Ответ дляHelgushk@
Начали прожекторами дома светить
Жесть
Наталія-Ната• 30 мая 2023
Ответ дляLilittt07
Это всё только наши мечты .
И так второй год.
KateSavch• 30 мая 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Хлопок? Вы в белгороде?
Inna_A• 30 мая 2023
Дівчата, що пишуть ваші канали? Ще багато? Мої мовчать, Ваньок теж
Abrado• 30 мая 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Ага, і я помітила що не кричать, бо раніше, як зіб´ють наче на футбольному матчі. А зараз ходять тихенько розмовляють
healer09648293• 30 мая 2023
Ответ дляKateSavch
Не почнемо ((((( бо тоді нам геть ніякої зброї не будуть давати партнери, а щоб їм повилазили🤬🤬🤬
автор Чомучка • 30 мая 2023
Ответ дляInna_A
В мене канал Лівий берег, пишуть лише по факту вибухів, істерять як я
Наталія-Ната• 30 мая 2023
Ответ дляKateSavch
Хлопок? Вы в белгороде?
Да, именно бац очень громкий, такой, будто без приземления, воздушный звук
Mariya Prokhorova• 30 мая 2023
Ответ дляКарина_я
Та до чого тут це? В мене і так вже багато хто там. Чи мені теж туди йти? Просто не розумію для чого стільки говорити про той контрнаступ. А потім дивуються, що всі очікують , що всі його чекають, як перемогу
Йдіть сітки маскувальні плести , замовленнь дуже багато
Наступ треба не чекати , а допомогати
Natasja22• 30 мая 2023
Ответ дляInna_A
Щойно збиття на лівому березі, також на півночі від Києва

Станом на зараз 2 цілі фіксуються на правому березі, 4 на лівому. 3 цілі акустично в області
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ

HupBaHa• 30 мая 2023
Ответ дляInna_A
Карина_я• 30 мая 2023
Ответ дляInna_A
2 на правом, 4 на левом и 3 в области
Inna_A• 30 мая 2023
Ответ дляNatasja22

ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
Ого. І мабуть + ті, що розвертаються. Багато .
БрЮнЕтОчКа77777• 30 мая 2023
Ответ дляInna_A
Друзі, тримаймось!!
Залишилось не багато!!!
@smolii_ukraine
Lilittt07• 30 мая 2023
Ответ дляНаталія-Ната
И так второй год.
Ага и одни обещания , дадим всё дадим , уже скоро дадим
Карина_я• 30 мая 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Наступ треба не чекати , а допомогати
Я допомагаю чим можу і так. Його б і не чекали, як би менше про це говорили. А тепер люди винні, бо чекають
Natasja22• 30 мая 2023
Ответ дляInna_A
Да, дофига, наверное опять +- к 5 утра все закончится
Rosa Blanca• 30 мая 2023
Ответ дляЧомучка
Західна це який район?
Не зрозуміла питання. Вікна на західну сторону виходять у мене.
Lilittt07• 30 мая 2023
Ответ дляAbrado
Потому-что раньше это было нечасто , а сейчас люди в ахере от происходящего (
Наталія-Ната• 30 мая 2023
Ответ дляLilittt07
Видео сегодняшнее где дети бегут кричат, сигналки, взрывы, а взрослые стоят смотрят, не спешат прятаться, удивлена. Меня на улице застало так я чуть кирпичный завод не открыла.
глазурька1• 30 мая 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Вийшла надвір поки затихло. Тиша, пугач кричить, жабки квакають, пташки співають. Насолоджуюсь. Наче нічого і не було, тієї канонади еної кількості