Не рахую, а вважаю• 02 июня 2023

де купити посудомийну машину з Європи

Люблю ВалЄру• 02 июня 2023
А их возят сейчас?

Пи Пи Пилюля• 02 июня 2023
https://berlin-market.com/ua/contacts
Шкварочка• 02 июня 2023
Вибирала собі на олх, хоч в моєму місті є й магазини бу товарів з Європи. Але купила нову в Комфі, ціна 12 тисяч грн.(не Бош, але мені подобається).А бу продають по 6-8 тисяч грн.
Мария10• 02 июня 2023
https://technoeurosvit.kiev.ua/ru/shop/velyka-pobu...
Тут бу
Анонимус Я• 02 июня 2023
Посудомийку не беріть бу. Потім на запчастини витратите дві її ціни+витрата електроенергії та води більша+ якість мийки через зношеність може бути низькою
Смурфик• 02 июня 2023
Ответ дляШкварочка
И без гарантии, либо гарантия на 2-3 месяца.
Шкварочка• 02 июня 2023
Ответ дляСмурфик
Отож, взяли нову з гарантією на 3 роки

Жена сантехника• 02 июня 2023
Я би вам написала в приват. Ми багато чого в нього купили. Поки що задоволені.
Акуна_Матата• 02 июня 2023
Нет только не бу
Жена сантехника• 02 июня 2023
Знайшла так щоб не світити номер в інтернеті, щоб не реклама. Купували у щойно хлопця, у нього багато чого ж. Я потім навіть у нього замовляла комплектуючі до радіаторів, бо в Україні на той момент набуло, а треба були саме такі.
Жена сантехника• 02 июня 2023
Фото забула
Млинець Мій• 02 июня 2023
Ответ дляСмурфик
Толку от той гарантии. У меня была гарантия на год или два. Посудомойка Bosch. А поломался тен как раз ровно после гарантийного термина.
Свідок Перемоги• 02 июня 2023
Ответ дляШкварочка
Подскажите пожалуйста,как марка?Ищу не дорогую.
Шкварочка• 02 июня 2023
Купили Горенье, але на механічних кнопках, не сенсорну. Мені все подобається в ній. А ще я шукала, щоб було відділення для ложок і вилок зверху, а не вставний пластиковий кошик внизу, як зараз у більшості моделей.
Смурфик• 02 июня 2023
Ответ дляМлинець Мій
Ну, одно дело сломаться через 2 года, а другое - через месяц или 2 и уже нет гарантии 🤷🏻‍♀️
Смурфик• 02 июня 2023
Ответ дляШкварочка
Сейчас много ПММ с 3-м отделением. Мы были в Фокстрот, там большинство таких
Шкварочка• 02 июня 2023
Ответ дляСмурфик
У нас мені ще треба було пошукати таку