Пишна молодиця• 08 мая в 08:18
У Києві судитимуть лікарку дитячої лікарні через смерть 8-річної дівчинки
Києві до суду скерували обвинувальний акт щодо колишньої лікарки приймального відділення однієї зі столичних дитячих лікарень, яку обвинувачують у неналежному виконанні професійних обов’язків після смерті 8-річної дівчинки. Про це повідомили в Київській міській прокуратурі.
За даними слідства, дитину доставили до медичного закладу бригадою швидкої медичної допомоги зі скаргами на задишку, кашель та осиплість голосу.
У прокуратурі зазначають, що лікарка приймального відділення неправильно встановила діагноз. У дитини діагностували гостре респіраторне захворювання та призначили симптоматичне лікування.
Через кілька годин стан дівчинки різко погіршився. Її перевели до реанімаційного відділення у стані клінічної смерті.
За висновками слідства, дитина померла від вірусно-бактеріального сепсису, джерелом якого стала гнійна пневмонія.
Прокуратура скерувала обвинувальний акт до суду.
У прокуратурі також повідомили, що обвинувачена вже не працює у приймальному відділенні дитячої лікарні.
Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до трьох років.
Водночас відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено обвинувальним вироком суду.
За даними слідства, дитину доставили до медичного закладу бригадою швидкої медичної допомоги зі скаргами на задишку, кашель та осиплість голосу.
У прокуратурі зазначають, що лікарка приймального відділення неправильно встановила діагноз. У дитини діагностували гостре респіраторне захворювання та призначили симптоматичне лікування.
Через кілька годин стан дівчинки різко погіршився. Її перевели до реанімаційного відділення у стані клінічної смерті.
За висновками слідства, дитина померла від вірусно-бактеріального сепсису, джерелом якого стала гнійна пневмонія.
Прокуратура скерувала обвинувальний акт до суду.
У прокуратурі також повідомили, що обвинувачена вже не працює у приймальному відділенні дитячої лікарні.
Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до трьох років.
Водночас відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено обвинувальним вироком суду.
показать весь текст
1
2
4
35
ЛеньГуглить_правда• 08 мая в 20:26
Ответ дляMs. Dolly
А врачи Боги или ясновидящие?
? Як мінімум відразу беруть кров - сепсис Карл!!!
ЛеньГуглить_правда• 08 мая в 20:28
Ответ дляОколовита
Лікарня на Богатирській
Кошмар, мабудь диплом за сало
ідіотка
ідіотка
1
ЛеньГуглить_правда• 08 мая в 20:28
Ответ дляНезламна Україна
Какаая глупость...Врач приёмного покоя должна поставить диагноз... Кошмар...
Вот смотрю фильмы, за границей как-то по другому. Там подключается дежурная бригада.
Вот смотрю фильмы, за границей как-то по другому. Там подключается дежурная бригада.
??? А по вашому хто повинен поставити? Звичайно черговий лікар
ЛеньГуглить_правда• 08 мая в 20:29
Ответ дляПишна молодиця
Женщин медиков мобилизовывать принудительно! На передовую!
Нащо, щоб вона там вбивала???
Незламна Україна• 08 мая в 20:32
Ответ дляЛеньГуглить_правда
??? А по вашому хто повинен поставити? Звичайно черговий лікар
Как и семейный? Поэтому не верю этой прокладке. Откуда знания у приёмного стоматолога? Сейчас будет рулить ИИ
Мой_ужин• 08 мая в 20:35
Ответ дляОколовита
Маленьку пластикову детальку від конструктора, ковтнула і батьки привезли перевірити.
Який жах
Сільський ансамбль• 08 мая в 20:43
Ответ дляЖертва интернета
До этого он лежал в больнице и получал 2 вида антибиотиков.
Я боюсь даже представить, что было бы, если бы он был дома, как отправила семейная ...
Я боюсь даже представить, что было бы, если бы он был дома, как отправила семейная ...
Заболели в Ужгороде,три дня не сбивалась температура, поехали на такси в инфекционку, дежурный врач сказала зачем вы его сюда привезли он же даже не задыхается, лечитесь дома три дня, если лучше не станет тогда идите в поликлинику, это у вас вирусная инфекция. Поехали мы на такси в лабораторию где сразу можно сдать кровь и с этой кровью в другую детскую больницу , оформили нас в стационар и сразу начали антибиотики.
2
Жертва интернета• 08 мая в 20:45
Ответ дляСільський ансамбль
Заболели в Ужгороде,три дня не сбивалась температура, поехали на такси в инфекционку, дежурный врач сказала зачем вы его сюда привезли он же даже не задыхается, лечитесь дома три дня, если лучше не станет тогда идите в поликлинику, это у вас вирусная инфекция. Поехали мы на такси в лабораторию где сразу можно сдать кровь и с этой кровью в другую детскую больницу , оформили нас в стационар и сразу начали антибиотики.
Их расстреливать нужно без суда и следствия, врачей таких...
Даже кровь не взять у температурящего три дня ребёнка. П...сы
Даже кровь не взять у температурящего три дня ребёнка. П...сы
1
Барбітта• 08 мая в 20:55
Ответ дляСтрекозей
Не вяжутся здесь только бредни местных знатоков,а не у меня.Нигде не сказано,что рентгена не было,это раз,а во-вторых, амбулаторно его не назначают всем подряд это объясняет то,что картина была не типичная и дома ребёнок не получал лечения именно от пневмонии,потому что родители сразу бы акцентировали на этом внимание, и состояние не требовало неотложных реанимационных мероприятий,зато потом было стремительное течение болезни,которое было осложнения сепсимом.
Рентген не показав гнійну пневмонію? Пішитє ісчо. Чи чому дитину лікували від ОРЗ? І як лікарю можна переплутати ОРЗ і ’через 2 години кінець’?
заварний look• 08 мая в 22:20
Ответ дляНу шо не так?
Потрібно. Але батьки запустили.Моя дитина два рази з пневмонією в лікарні лежала
Мо6о ні разу не поклали, навіть не пропонували, при скарлатині я сама настояла здати аналізи, сама сквзвзала, що це не орз. При переломі черепа нас не могли оформити в приймальному більше 4 годие, а потім не розрахували наркоз і син попав в реанімацію і жодного запису, що син перебував в реанімації не зробили. У мого сина пневмонія розвивається за добу, і так щоразу і ніхто ні разу не госпіталізував.
Сердючка• 08 мая в 22:22
Ответ дляЛеньГуглить_правда
? Як мінімум відразу беруть кров - сепсис Карл!!!
анализ делают пару часов
этот ребенок умер уже через пару часов
этот ребенок умер уже через пару часов
заварний look• 08 мая в 22:23
Ответ дляНу шо не так?
Не йорнічайте.
Моя дитина здорова, бо я вчасно зверталась до лікарів.
А восьмирічна дівчинка померла через дві години після госпіталізації. Але ж винен тільки лікар
Моя дитина здорова, бо я вчасно зверталась до лікарів.
А восьмирічна дівчинка померла через дві години після госпіталізації. Але ж винен тільки лікар
Сепсис розвивається стрімко, там години
Стрекозей• 09 мая в 00:26
Ответ дляБарбітта
Рентген не показав гнійну пневмонію? Пішитє ісчо. Чи чому дитину лікували від ОРЗ? І як лікарю можна переплутати ОРЗ і ’через 2 години кінець’?
Писать ісчо вы можете сколько угодно.Здесь у бОльшего количества знатоков ни малейшего представления,как всё может быть на самом деле,особенно у детей.И если вам не вдолбить никаким способом,что было поздно,не помог бы не рентген,ни реанимация,не стоит даже тратить на таких ни времени,ни объяснений.
1
Барбітта• 09 мая в 01:59
Ответ дляСтрекозей
Писать ісчо вы можете сколько угодно.Здесь у бОльшего количества знатоков ни малейшего представления,как всё может быть на самом деле,особенно у детей.И если вам не вдолбить никаким способом,что было поздно,не помог бы не рентген,ни реанимация,не стоит даже тратить на таких ни времени,ни объяснений.
Так а чому швидка везла до лікарні? Якщо ’треба було в морг’? Чому лікар приймального не відрізнив стан ’не допоможе нічого’ від звичайного ОРЗ?
Відповідь проста: бо такий рівень ’лікарів’. Яких навчили лише констатувати смерть і писати на форумах ’там нічого не допоможе’.
Відповідь проста: бо такий рівень ’лікарів’. Яких навчили лише констатувати смерть і писати на форумах ’там нічого не допоможе’.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу