Може, хтось з вас знає, де в Україні можна купити якісний пінцет для нарощування вій? Я вже повезла собі купу дещо неякісних інструментів, і зараз готова вкласти свої гроші в щось дійсно хороше.
Lady Luck 99• 03 июня 2023
Sculptor lash неплохие, у Vivienne хорошие пинцеты были раньше. У Юлии Прядко пинцеты бомба были, но она ресницами уже не занимается, но вроде студия ее осталась, может и пинцеты есть, загуглите
Ну в мене теж був один пінцет, який ніби скользив в руках, тому я не користуюсь ним. Я рекомендую звернутися до сайту, де ви зможете знайти великий вибір пінцетів для нарощування вій . Вони пропонують різні типи пінцетів, що дозволить вам підібрати найбільш зручний інструмент для вашої роботи. Обирайте не такі як у вас є, ну і звичайно зверніть увагу на фірму.