Треба підробіток• 03 июня 2023
Якою мовою буде розмовляти дитина?
Чи досить просто розмовляти українською вдома , щоб дитина добре знала мову чи все таки надалі потрібна якась суботня школа? Якщо дитина виїхала за кордон в малому віці і цілий день в іншомовному оточенні
Результат:
вже голосів:
58 (54.72%)
Досить говорити вдома
35 (33.02%)
Потрібно вчити додатково
13 (12.26%)
Результат
Зайченя• 03 июня 2023
Реальний приклад молода пара виїхала в канаду 15 років тому. Народилися діти, з якими говорили лише англ вдома та всюди. Між собою батьки суржиком, до дітей англ. Діти не говорять та не знають укр
Намазюкана нішою• 03 июня 2023
Якщо обоє батьків будуть розмовляти українською звісно вона буде її знати
Намазюкана нішою• 03 июня 2023
Ответ дляПампушОК
А нащо це дитині ? Все його життя це інша мова, інша країна.
Родина, батьківщина, традиції- не чули?
ПампушОК• 03 июня 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Родина, батьківщина, традиції- не чули?
Це треба вам, але не їй.
Треба підробіток
• 03 июня 2023
Ответ дляЗайченя
Ми між собою і з дітьми говоримо лише українською, але все одно менша дитина інколи якісь слова заміняє
Намазюкана нішою• 03 июня 2023
Ответ дляПампушОК
Це треба вам, але не їй.
А чому ви вирішили за неї?
Треба підробіток
• 03 июня 2023
Ответ дляСизоока бестія
Без дополнительной учебы будет писать безграмотно
Писати вже в старшому віці може навчитися
Репетиторша• 03 июня 2023
Просто розмовляти і розуміти мову, то достатньо просто говорити вдома. Знайома виїхала за кордон давно, дитина народилась вже там. Батько дитини розмовляє англійською вдома, мама українською. Дитина розуміє і розмовляє українською.
Але звісно, щоб більш досконало знати, то потрібно вивчати додатково
Треба підробіток
• 03 июня 2023
Ответ дляПампушОК
Я ж не почну в сім´ї говорити іншою мовою , якщо виїхала в дорослому віці
Пекельнi Борошна• 03 июня 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Й говорити нею дома
Зайченя• 03 июня 2023
У випадку, який я описала, діти приїздили на 10-14 днів до бабусь в Україну говорити з ними не могли. Знаю, що у батьків в Канаді друзі точно були рос та україномовні. Компаніями збирались дуже часто. Причина в тому, що саме до двтей зверталися завжди англ і вони її не знають, хоч і фоном могли чути
ПампушОК• 03 июня 2023
Ответ дляТреба підробіток
Розмовляйте до дитини укр мовою, вона трохи вивчить, буде розуміти вас.
Дуб береза• 03 июня 2023
Ответ дляСизоока бестія
Зовсім писати і читати не зможе,це треба спеціально навчати.
Страхованная• 03 июня 2023
Что значит ’в малому віці’? Родственники уехали в Англию 7 лет назад - детям тогда было 9,8 и 3 года. Старшие сейчас разговаривают на английском, но могут вспомнить и русский, и украинский, так как тут ходили в школу. Младшая разговаривает только на английском и читает тоже только на английском, кириллицы она не знает.
Тирамісу на терасі• 03 июня 2023
Якщо навіть один з батьків буде говорити винятково українською, дитина теж говоритиме. Досвід знайомих зі США та Канади. Для хорошого словникового запасу можна згодом додати читання українською. Спочатку читати дитині, згодом добирати книги українською
Рожки-да-ножки• 03 июня 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Родина, батьківщина, традиції- не чули?
У детей будет неприятие родины
Треба підробіток
• 03 июня 2023
Ответ дляСтрахованная
В 3 роки
Дуб береза• 03 июня 2023
Маю приклад близької родички в Штатах. Дитина там народилася,з дитиною вдома розмовляли виключно українською і російською,книжки читали. Потім віддали в суботню школу,там вивчати рази все і мову і культуру українську. Як результат-дитина розмовляє українською,як рідною, мова багата,образна,не всі підлітки українські так уміють, але має якийсь невловимий акцент.
Тирамісу на терасі• 03 июня 2023
Точніше, одна дитина народжена у США, але змалечку мала україномовну няню
Намазюкана нішою• 03 июня 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
У детей будет неприятие родины
У дітей буде все те, що надасть їй сім’я
Дама_с_караваем• 03 июня 2023
Моя подруга живе в Іспанії понад 15 років, діти навчаються в іспанських школах, з татом розмовляють іспанською, подруга з ними - принципово українською. Я була вражена, яка в її дітей природна середньонаддніпрянська вимова, плавне багате мовлення з емоційними українськими вигуками і фразеологізмами. Тож зберегти мову в чужому середовищі цілком реально. Але й подруга дуже принципова й ретельна в цьому питанні. Завжди везла їм купу книжок українською, пісні, мультики тощо.
Пекельнi Борошна• 03 июня 2023
Ответ дляЗайченя
Ну, автор ніби - то так не планує робити.
Автор, абсолютно всі вже майже дорослі діти моїх друзів й знайомих, які виїхали за кордон, коли діти були ще дуже малі (до школи), абсолютно вільно володіють рідною мовою й мовою (мовами) країни проживання.
Рожки-да-ножки• 03 июня 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Ошибаетесь. Социум важнее. Может они и будут понимать, но не захотят говорить
Страхованная• 03 июня 2023
Ответ дляТреба підробіток
Почему? Вы скоро будете общаться на языке той страны, куда выехали - окружение обяжет. И на уровень В2 экзамен сдадите, если захотите на работу устроиться.)
Намазюкана нішою• 03 июня 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Ні, я не помиляюсь
Джинци на Флісі• 03 июня 2023
У меня дети родились заграницей. Дома с мужем я говорю по-русски. С детьми дома по-русски. Мультики они смотрели на рус языке. Старшая с 5 лет ходит в русскую школу по субботам. Все остальное ( друзья, школа, садик) - итальянский. Муж мой говорит с ними на Укр языке. В итоге. По-русски они говорят идеально без акцента, старшая читает и пишет. Украинский понимают, но говорить им сложно. Слова плохо выговаривают. Итальянский тоже как родной. Говорят без акцента.
Те семьи, в которых родители говорят между собой на русском, украинском, молдавском, грузинском, но дети не смотрят мультики на «родном» языке, не имеют живого постоянного общения - язык родителей понимают, но не говорят.
Треба підробіток
• 03 июня 2023
Ответ дляСтрахованная
Я спілкуюся іноземною на роботі , на вулиці, цього досить , але не в сім´ї
Встидаюся запитать• 03 июня 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Знати буде, а от розмовляти не факт. В мене україномовні батьки і усі родичі, які живуть у інших містах. Вгадайте на якій мові я розмовляю?