Завжди недо...• 05 июня 2023
Тут таке, мій син підписаний в інстаграмі на бувшого вчителя
хімії, не свого, якогось, що отримав глобал прайз, як найкращий вчитель. Син в інсті мене також підписав. Короче той вчитель вже не вчитель, а блогер. Все б нічого, якби я сьогодні не побачила, що він виклав відео, де робить йогурт із бактерій, які взяв з вагіни своєї подружки. Потім їсть цей йогурт 🤢. Це вже перебор? Чи просто я дуже ніжна? В мене просто аж рвотний рефлекс прокинувся 🤢
Міряно-переміряно• 05 июня 2023
А я завжди кажу, що ті нелюди-блохери на все підуть заради грошей. Тому не зареєстрована у всяких тупих проектах і не бачу цієї бридоти.
Завжди недо...
• 05 июня 2023
Ответ дляТріль підпільний
Ссылка на видео будет, или тролинг не про это?
Я дала, це Gleb Repich, у нього останнє наче відео. Передивилася інші-якась як не реклама, так схожа пурга.
Мрію про космос• 05 июня 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Именно про него я и подумала. Совсем придурком стал. Была все же надежда, что вы троллите.
КликОЛЬКА• 05 июня 2023
Ответ дляМрію про космос
Боюсь переходити, це капець
Завжди недо...
• 05 июня 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Ну там на початку дійсно корисні і цікаві хімічні досліди, а далі шото страшне
Квітка папороті• 05 июня 2023
предлагаю активно пожаловаться на тот ролик. Не поверила автору, посмотрела.
Пожалела.
Девчата, кто не ест сейчас или на диете - открываете ссылку и отправляем жалобу. Там есть такой раздел даже: расстройство пищевого поведения. Но можно и на секс нажать
Пожалела.
Нога на ногу• 05 июня 2023
Пропаганда куни прям)) вырастим языкастое молодое поколение! со здоровым кишечником))
Угги_в_горошек• 05 июня 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Нормальное видео, все прилично. Девушка не ела, что тоже важно. Извращения не увидела
Завжди недо...
• 05 июня 2023
Ответ дляПримарочка
Толерантность?? Опять пропаганда извращенцев??
Ні, порівняйте його перші роліки і останні. Походу він просто трохи того, поїхав кукухою. Ну, або гроші не пахнуть. До речі, в гівні ж наче теж бактерії є, хай би теж йогурт запатентував 😂
Машенька_П• 05 июня 2023
Глеб Репич или как-то так?)
Если да, он был забавный, но его реально поплавило...
Куда_бежать• 05 июня 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Вы это серьезно?
Умничка-помощничка• 05 июня 2023
Я була на нього підписана, але по сторісам побачила, що то не ’мій’ персонаж. Самозакохане таке. Не сподобався. І відписалась. Ще він щось з місячними робив, щось там висівав.