Люсильда.ua• 06 июня 2023

Хвилювалочка. Якась хрєнь вже на Київщині

Сьогодні ночуємо на дачі. Зараз якась хрєнь вже літає...
Николь1986• 06 июня 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
3:51
Чисто, проводиться дорозвідка неба.
Очікуємо відбій.
@monitorwarr
🙏
Счастливый магазинчик• 06 июня 2023
Дай Бог, скорее отбой и спать🙏
Каждой кацапской курве таких же ночных ощущений 🙎
Helgushk@• 06 июня 2023
Фух отбились ура! Всем спать
Николь1986• 06 июня 2023
Ответ дляHelgushk@
Фух отбились ура! Всем спать
Пока рано еще. Терпим.
Incognito• 06 июня 2023
Ваньок:
уже ниче не летит

фух, уже голова не варит

можно приступать к писятельным процедурам
Rosa Blanca• 06 июня 2023
Ответ дляInvictusgirl
Ясно , жесть .
Реально достали , тихо пару ночей было , думала , отвалили уже .
Хіба що всі там дружно здохнуть, а так - з дебільною наполегливістю будуть нас довбати хоч тими ж лаптями.
Isa Dora• 06 июня 2023
Ответ дляIncognito
Ваньок:
уже ниче не летит

фух, уже голова не варит

Дай бог
Но странные маневры сегодня....
ebbi• 06 июня 2023
Ответ дляНаталія-Ната
А я блин взбодрилась, как писала, от взрывов, спать теперь не хочется. Кто ещё такой?
Не,я голубец тепленький слопала и начинаю засыпать.Магическая связь сна с желудком
Invictusgirl• 06 июня 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Я тоже , если проснусь , то уже не сплю и на работе зомбак
БонСу• 06 июня 2023
Ответ дляAHetfield
Удалено администрацией...
k1488• 06 июня 2023
Ответ дляКсения_ksen
В руснявому сайті питають в якому р-ні прильоти-написала їм,що в Шмякінському біля метро Белгородське
Напишіть їм, що на ст. м. С. Бендери і Коновальця. довго будуть шукати..
Sergeevna-a227• 06 июня 2023
Ответ дляНаталія-Ната
А в 6 на роботу вставать. Ще голову Мити...я в шоци . І як повноцінно працювати оце весь день, не спавши майже
Rosa Blanca• 06 июня 2023
Ответ дляIncognito
Ваньок:
уже ниче не летит

фух, уже голова не варит

Шкода, що не летить нічого в ту сторону. Я б не спала, щоб почитати, як вибухає болото... як палає чевона площа і йде під землю масквабад, а зелені чєловєчкі складаються штабєлями...
Счастливый магазинчик• 06 июня 2023
Что б у кацапских пилотов рога выросли, да такие, которые не влезут ни в ту 95, ни в другие ту🐐
Я сегодня очень добрая 🙃
VA 11• 06 июня 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Я есть хочу, капец. Будем выходить из подвала, надо идти через кухню.)
VA 11• 06 июня 2023
Ответ дляIsa Dora
Дай бог
Но странные маневры сегодня....
Прошлый раз такие же были.
Incognito• 06 июня 2023
Ответ дляRosa Blanca
Ну це вже звучить як тост
VA 11• 06 июня 2023
Ответ дляСчастливый магазинчик
Я сегодня очень добрая 🙃
Щоб очі повилазили і руки відсохли, тварюки.
Incognito• 06 июня 2023
Ответ дляVA 11
Підтримую!
Попити водички і спать))))
Счастливый магазинчик• 06 июня 2023
Ответ дляVA 11
И пиписьки не стояли
Николь1986• 06 июня 2023
Мы спать. Всем мирной ночи, кроме кацапья
HupBaHa• 06 июня 2023
отбой)
Incognito• 06 июня 2023
Урааааа! Відбої!
Ирина-bbd0• 06 июня 2023
Ответ дляБонСу
Удалено администрацией...
Это что за оскорбления? Вам скучно стало или не так страшно уже?
Я как раз пост из чата Ванька приносила для таких.как Вы с просьбой подзаткнуться в период атак.
Держитесь на связи с родными.если вам так страшно.а кудахтанья в чатах не будет!
Яснопонятно?!
ebbi• 06 июня 2023
Все,я спатки.Відбій.Всім спокійної ночі чи спокійного вже ранку!
In limbo• 06 июня 2023
БонСу, що за манера банити і звертатись? Вам не вистачає гонору спілкуватись без цих різних блокувань? Тільки гавкати з кущів?
Я не толерувала і не збираюсь толерувати всі ці уточнення де що прилітає і де збивається. Хто б це не був.
Incognito• 06 июня 2023
І у кого це тут морщини від злості вилазять, дизлайк ти ходячий
k1488• 06 июня 2023
Якщо що, то БЕндери - то так треба, у них же бЕндерівці, інакше не розуміють
Ще можна написати, що на Криївській гучно
Я колись знайшла канал кадирова, ох там довбануті писали брєд, жесть. Я під його постом (вже точно не пам‘ятаю про що, але про Україну), спитала: «Ну шо, взяв Київ за 3 дні»? Відповіді так і не було…
Ирина-bbd0• 06 июня 2023
Ответ дляVA 11
Я хотела консерву схомячить.а она без открывашки)))) подумала если бахну ключом по ней.соседи проклянут))) потом вспомнила.что есть тихая.но уже сьела курицу с помидором)
Смачного Вам 🥰
Incognito• 06 июня 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Смачного Вам 🥰
Поки прочитала зрозуміла, що вже встаю з ліжка і тримаю путь на кухню... Надіюсь водичка і все)