Сьогодні ночуємо на дачі. Зараз якась хрєнь вже літає...
катерина12009• 06 июня 2023
Ответ дляАтланта
Вот конченые. Агония проигравших. У этих дебилов границы адекватности отсутствуют. Они и ЗАЕС готовы разнести. Лишь бы оттянуть свою кончину. Ублюдки
Уроди, гуано, то нелюди. Хтось казав не посміють заес зачепити, але ж вони тупі, як не знаю хто. Мене прям розриває від ненависті як почула
Русня - то не люди. А кончені свинячі рила.
Желаю вам, вонючки рашкостана, гражданской войны. Чтобы сами себя, курки двуглавые, в реках крови утопили. Пусть наводнения, землетрясения и пожары сотрут вас с земли. За все, трусливые рабы, ответите! И не войте, матрехи, за что это вам.
За наших детей вашим в 100 раз больше воздастся!
Ответ дляk1488
Якщо що, то БЕндери - то так треба, у них же бЕндерівці, інакше не розуміють
Ще можна написати, що на Криївській гучно
Я колись знайшла канал кадирова, ох там довбануті писали брєд, жесть. Я під його постом (вже точно не пам‘ятаю про що, але про Україну), спитала: «Ну шо, взяв Київ за 3 дні»? Відповіді так і не було…
В каналі кадрова суцільні боти і ніхто там не відповість. Я спеціально спостерігала: кожні декілька хвилин одні і ті самі пишуть хвалебні оди великому і безцінному кадирову з подяками за його бездоганну працю. Таких там сотні, самих коментарів тисячі під кожним дописом. Тому це марна справа
Людмила 007.• 06 июня 2023
Ответ дляДжавеліна
Ну, бля! Есть одноклассники в ’Параше’ Неужели, можно до такой степени проесть мозг? Все с высшем образованием (есть профессор МГУ).