Сьогодні ночуємо на дачі. Зараз якась хрєнь вже літає...
Наталія-Ната• 06 июня 2023
Ответ дляАтланта
Девочки, а что это за звук? Это ракета так летит? Она ж вроде свистеть должна
Наверное самолёт
Ирина-bbd0• 06 июня 2023
УВАГА!
НАГАДУВАННЯ-ПОПЕРЕДЖЕННЯ!
КРІМ ТОГО, ЩО НЕ МОЖНА ЗНІМАТИ І ВИКЛАДАТИ РОБОТУ ППО!
ЗАБОРОНЕНО ПИЗДІТИ В ЧАТАХ ДЕ ЩО ЧУЄТЕ!
ПОВІДОМЛЯТЬ МОЖНА ТІЛЬКИ ПРО ВОРОЖІ ЦІЛІ, І ТІЛЬКИ ОСОБИСТО В ЧАТ-БОТИ, ЯКИМ ПОТРІБНО ПОВІДОМЛЯТИ!
В ЧАТАХ НЕ ВІДПОВІДАЙТЕ,
ЯКЩО ХТОСЬ ПИТАЄ ’ПРОСТО ТАК’ ЧИ НЕ ЗНАЄ ХТОСЬ ’ЧИ ПРАВДА ЩО БУЛИ ВЛУЧАННЯ ТУДИ-ТО-ТУДИ’.
ШЛІТЬ НАХУЙ ЗА КОРОБЛЕМ ЇХ І НІЧОГО НЕ ВІДПОВІДАЙТЕ!!!
ЗРОЗУМІЛО ВСЕ???!!!
НАГАДУВАННЯ-ПОПЕРЕДЖЕННЯ!
ЗАБОРОНЕНО ПИЗДІТИ В ЧАТАХ ДЕ ЩО ЧУЄТЕ!
В ЧАТАХ НЕ ВІДПОВІДАЙТЕ,
ЗРОЗУМІЛО ВСЕ???!!!
Наталія-Ната• 06 июня 2023
Ответ дляНиколь1986
Хрен его уже знает что это было, но серанула нормально.
Ой да .. а в области взрыв на взрыве у моих.
О, дівчата, зараз вам розкажу, що в минулу хвилювалку трапилося!
Кароч, бомблять, я у ванній, всьо як завжди. І тут черговий «бабах!!!» і звін скла. Я обдєлалася, думаю, повилітали вікна, але до кінця тривоги сиджу у ванній. Намагаюся себе заспокоїти. Типу зара літо, всьо норм, за місяць засклю, хрін з ним.
Так ось. Виперлася я з ванни після тривоги в пів-п‘ятої, дивлюся, що ваза, яка в мене стояла в кімнаті (в ніші біля шафи), впала і розбилася. Як саме це сталося- я хз. Мо, вона на краєчку стояла і хвилею її знесло, бо вікна були відкриті, чи хз.
Ще годину збирала осколки, пилососила, мила…
Ответ дляoksanav
Нічого собі.То мабуть від вібраціі
Счастливый магазинчик• 06 июня 2023
Ответ дляVA 11
❗️2 ракети над Черкащиною в напрямку Кіровоградщини.
✅ єРадар | Повітряна тривога
Та еб же их мать, сколько можно 🤬
Ответ дляoksanav
У нас так керамічний дзвоник розбився. Дзвонив-дзвонив і не пережив ще одну тривогу. То 19990000500% дзвонив по мацквє