Люсильда.ua• 06 июня 2023

Хвилювалочка. Якась хрєнь вже на Київщині

Сьогодні ночуємо на дачі. Зараз якась хрєнь вже літає...
кет8888• 06 июня 2023
Ответ дляHupBaHa
странно. я с телефона вижу
Ось як у мене виглядає, де тут?
кет8888• 06 июня 2023
Ответ дляБайрактарочка
Подивіться на реакції на повідомлення як ставлять
У мене немає,бачите?
karinaanik• 06 июня 2023
Ответ дляБайрактарочка
Та капец, сегодня явно активизировались Руснявая херня. АДМИНЫ!
кет8888• 06 июня 2023
Ответ дляSolly85
И я
Невже я справді тупе,бо не бачу де то видно?
karinaanik• 06 июня 2023
Ответ длякет8888
У меня так, с айфона сижу
кет8888• 06 июня 2023
Ответ дляkarinaanik
У меня так, с айфона сижу
У мене не така програма у мене тупу віджет
Incognito• 06 июня 2023
Ответ длякет8888
А на камеру ні звичайно, але там сленг наче більш якийсь молодший як на мене,просто має інфу
Ну з його відповідей я так зрозуміла, що він так трохи свідомо пожив при УРСР... Хоча Кіму 42 роки, то теж підходить)))
Розслідування прям

От про що думати, коли перед обстрілом безсоння)))
Inna_A• 06 июня 2023
Дівчата, а ,якщо пишуть, що були пуски, а через 5 хв ще пуски, то це значить, що мінімум 12 ракет?
ebbi• 06 июня 2023
Ответ дляTatka Kiev
1:20 якого хе.а на трої трамвай поїхав 🤬
А в мене напроти в АТБ холодильники працюють,а зверху десь кондьори тарабанять.Звуки -саме воно.А як дурепа то на балкон,то в ліжко
Наталія-Ната• 06 июня 2023
Мне кажется или всякие «Киевские движи» инфу берут у Вани? У него раньше на пару минут появляется информация, а те сразу будто немного меняют формулировку
Олечка79• 06 июня 2023
Вы серьезно с этими лайками ?😂
Тут порой на самые безобидные и нейтральные комменты ставят палец вниз. Это тетки дорвались до кнопачек. Забава такая. А оказывается еще и матрешек серьезно так по лайкам вычисляют ))
In limbo• 06 июня 2023
Ответ длякет8888
А я з телефона ,в мене не видно лайки.
У вас немає іконки, що ви з телефона тут
Incognito• 06 июня 2023
Ответ дляInna_A
Я думаю, поки це нічого не значить) вранці напишуть скільки було ракет.
karinaanik• 06 июня 2023
Ответ дляInna_A
Можливо і більше, надазі до 24 ракет, наскільки я розумію, кожен літак до 4 ракет, аде виправте мене, якщо я неправильно розумію
Inna_A• 06 июня 2023
Ответ дляkarinaanik
Кожен до 8 може(
Lady Luck 99• 06 июня 2023
Сука, завыло и в Одессе. Как же я ненавижу этот звук, а еще больше россиян😡
кет8888• 06 июня 2023
Ответ дляAHetfield
Незнаю чому так,типу віджет у мене саме советчици,як так я зробила і не памятаю
Олечка79• 06 июня 2023
Ответ дляБайрактарочка
Щєбєкіно, нервувалочка
Сегодня записывалась на масочки. 😂 пока не ответила мне косметолог . Можете присоединятся девочки 😂
ebbi• 06 июня 2023
Ответ дляAHetfield
Про російську тусовочку на форумі. Я їх називаю «три дури» або «кримський чатік». Хоча це ще якось надто лагідно.
Лишнє нагадування, щоб не писали що де бахнуло.
Я така уважна,що навіть не здогадуюсь хто це
кет8888• 06 июня 2023
Ответ дляIncognito
Розслідування прям

Та краще про таке ,ніж про ракети.
Incognito• 06 июня 2023
Ответ дляAHetfield
Це тому що через додаток на телефоні, а ми через браузер на телефоні
Наталія-Ната• 06 июня 2023
Ответ дляОлечка79
Ахаха я вообще напишу на русском чтобы им понятно стало с первого слова) пусть носит это в своей голове теперь)
In limbo• 06 июня 2023
Ответ длякет8888
Спробуйте просто через браузер
karinaanik• 06 июня 2023
Ответ дляInna_A
Кожен до 8 може(
Жах, падлюки, ненавиджу
Incognito• 06 июня 2023
Ответ дляkarinaanik
Хочеться оптимістично думати про 6 ракет, як минулого разу.
kuskus• 06 июня 2023
Ответ дляInna_A
Де таке пишуть?
Олечка79• 06 июня 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Там и в комментах уже наваляли наши 😂
Incognito• 06 июня 2023
Ответ длякет8888
У Вас встановлено додаток, а я, наприклад, заходжу через браузер на телефоні
кет8888• 06 июня 2023
Ответ дляIncognito
Так певно що буде краще,але я звикла вже як є ,тому не бачу цих руснявих сук і добре
ЛЮБА• 06 июня 2023
Так они свой металлом при себе оставят , может еще и ракеты домой вернутся , там же сквозняки сильные !