Сьогодні ночуємо на дачі. Зараз якась хрєнь вже літає...
БрЮнЕтОчКа77777• 06 июня 2023
Киевчата пока вроде бы без угрозы от дронов - так и не получил подтверждение что это именно был мопед(ы?)
пока только 2 борта коммунальщиков влетают в город - угроза есть
но только для асфальта
чи шо они там обычно ночью делают
но только для асфальта
чи шо они там обычно ночью делают
Tatka Kiev• 06 июня 2023
Ответ дляmamaМия
Боже, дівчата, ледь не усралась, це шо за лайфхаг від поліції? Їздить і оре 😵💫
Так на трої дуже чути було
Якась безкінечна тривога 🥴
karinaanik• 06 июня 2023
Ответ дляZelenkа
Лягайте спати, а то буде зранку, як на картинці 😂
Это я каждый день
Байрактарочка• 06 июня 2023
Ответ длякет8888
А як їх видно? Я тут наче всі наші ,мені здається. Навчіть но мене їх вичісляти😁
Подивіться на реакції на повідомлення як ставлять
Байрактарочка• 06 июня 2023
Ответ дляseami
Це точно! Здавалося б, чого б цим запухлим шмарам не створити свою хвалювалку і назвати імʼям шмякіно, вже ж всі підстави є?!
Щєбєкіно, нервувалочка