Ума Палата• 07 июня 2023
Звільнення та виплата коштів на оздоровлення
Питання, скоріше, до кадровиків: підкажіть, будь ласка, як краще звільнитися, якщо є відпустка та кошти у фонді на оздоровлення? Спочатку йти у відпустку, а потім заяву писати на звільнення? І яку краще статтю обрати, 38?
Маргарита и Мастер• 07 июня 2023
Это бюджетная организация? Что за средства в фонде на оздоровление? Это мат помощь на оздоровление или что?
Ума Палата
• 07 июня 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Так, бюджетна установа